Jít do obsahu fóra

Nejsi přihlášen. Přihlas se nebo se zaregistruj.


Audioweb.cz » Koutek pro začátečníky » promáčklá "bublina"na repro

  Stránky: 1

RSS

Příspěvky [10]

Téma: promáčklá "bublina"na repro

Dobré odpoledne všem,
dnes odpoledne mě navštívil dvouletý všetečný vnouček a promáčkl mi systematicky všechny "bublinky" na reproduktorech mé malé soustavy (foto). Poradil by mi, prosím, někdo, jak je vrátit do původní formy ?
S díkem za radu Vám přeji příjemný jarně laděný den smile
L.Kozderka z Pošumaví

Re: promáčklá "bublina"na repro

vysavačom... smile... začínaj od najslabších výkonov... mier presne do stredu
veľa štastia

Re: promáčklá "bublina"na repro

Vysavač je dobrý pomocník big_smile

Web

(upravil Jofi 21. 2. 2010 19:50)

Re: promáčklá "bublina"na repro

je dobry pomocnik, ale nie na lakovane reproduktory, to bohuzial uz nedas nikdy do povodneho stavu

Re: promáčklá "bublina"na repro

Propichni kopulku tenkou jehlou a strc tam tenky ocelovy,zahly drat a opatrne vytlac.

Re: promáčklá "bublina"na repro

Ak to nie je prilis deformovane, da sa to vytlacit jemnym stlacanim okrajov toho "kratera"  a ten sa zacne vyduvat naspat, len treba opatrne, inak to zanecha skody. Zvycajne to funguje.

Re: promáčklá "bublina"na repro

Děkuji všem, kteří se mi snažili poradit. Nakonec to opravdu zvládl vysavač smile Přeji Vám příjemný večer. Snad zase někdy příště.
L.Kozderka

Re: promáčklá "bublina"na repro

...a nezapomeň si postavit plotek kolem beden. Je-li capart živější pomůže elektrický ohradník...

Re: promáčklá "bublina"na repro

Mě se osvědčilo tohle. Reproduktorovou membránu propíchnu z druhé strany, pod vrchlíkem, kopulkou. kopulku navlhčím. Mám na konci zaoblený tenký svářecí drát a kopulku dírou ze strany od magnetu vymačkám, vyrovnám do původního tvaru drátem - jeho oblým koncem. Nepoznáte, že byla kdy promáčknutá. Díru po drátu zakápnu Herkulesem. Vysavače se bojím.

(upravil voltik 2. 1. 2011 2:28)

Re: promáčklá "bublina"na repro

Stiglitz:
Vysavačem naprosto v pohodě i na nejvyšší výkon ( vysavač zelená rowenta- určitě znáte ). Pro srovnání před  a po ( obě kopulky středů byly promáčknuté )

Web

Příspěvky [10]

  Stránky: 1

Audioweb.cz » Koutek pro začátečníky » promáčklá "bublina"na repro

Podobná témata


~±«|»¼½¾²³&@µΩπØ$£