Re: ARN-130-02/8 aky fiskus!

a ako sa vám páči tento? ARN-130-60/04, mám jeho staršiu verziu 8 ohm, s označením ARN4708 a hrá na svoje rozmery excelentne a je hlavne zadarmo... BI je horšie, ale majú chybu v Xmax, má byť 7mm. jeho výhoda je, že je tienený. ide do 15 kHz, ak je to pravda.

Web

Re: ARN-130-02/8 aky fiskus!

check: 1/ "Změnit i v parametrech tady na webu"? Kde? Já to nikde nemám.
           2/ Cms je jiné protože TVM

Pokud uvažujete o 2x tomhle TVM, rovnou bych šel do 1x 5MP, oba bezpečně přehraje, v BR nepůjde sice tak hluboko, ale zato pevněji; na středech, v prostoru a detailech je to úplně jiná...

http://lh3.ggpht.com/_19iFt4t9h58/TTctZU-jqCE/AAAAAAAAAeY/our4hzEEvdI/s144-c/TVMARN150038.jpg

Re: ARN-130-02/8 aky fiskus!

Jako přesně souhlasím s Antoniem, jistě bude to lepčí než nějaké komerční dvoupásma k pc za pár stovek ale přece za ty peníze nemůžete čekat zázraky smile já se tady někdy fakt divím.

(upravil check 4. 5. 2007 22:04)

Re: ARN-130-02/8 aky fiskus!

TS parametry současných reproduktorů
Co mám na těch fotkách vidět?
O dvou sem přemýšlel do středového reproduktoru 5,1 sestavy, kde appolito má určitý smysl.
Jinak tenhle měnič (jeden) uvažuju do efektů, kde potřebuju zachovat malou F3, kvůli nízkýmu dělení na sub (alá subsonic) a mít podobnou fázovou charakteristiku (toho zrovna u 5MP60N nedosáhnu). Tomu odpovídaj jistý parametry výběru a moje cenová představa. Zázraky nečekám, ale sem skrblík - tedy mám rad velkou užitnou hodnotu za drobný peníz. Jaký měniče sem porovnával sem už naznačil, tento zatím vede. Ani některé věhlasnější značky mě nepřesvědčily.

Web

Re: ARN-130-02/8 aky fiskus!

1/ Jo, ale tam rozměr Hg není a TVM si výchylku počítá podle svýho.
2/ Co máš vidět? Extrém v centrování magnetu. Třeba "ubohá" ARX jsou na tom mnohem líp.

Re: ARN-130-02/8 aky fiskus!

Ťakže budeš dál šířit bludy?
Myslíš na 1 a 2 jak to je šejdrem? To je tak i ve zkutečnosti? To je skoro 2d nákres bez prostoru, tak to tam blbě vidim. I druhej kousek, co si kuchal byl takhle "vylepšen"? Nemohlo se to stát, když byl na operačním sále?

Web

Re: ARN-130-02/8 aky fiskus!

Jaký bludy?
Hlavně fotka 02, tam je vidět co to všechno dělá. Spodní část magnetu se při kuchání ani nehla, druhý byl taky takový, nesnaž se to zpochybňovat, je to evidentní...

Re: ARN-130-02/8 aky fiskus!

ja bych zostal u tych 2ks TVM, som si spomenul  na projekt co som chcel vyskusat: repra z boku bedne a vyska vpredu. a bedna s rezonatorom na BR. akurat bych sa potesil tej vyhybke k tomu, ak by niekto odladil na bas o 90' ...bolo by to lacne ked vezmem tuto variantu. a drevo hold nieje taka tragedia ak by to stalo za houby

Re: ARN-130-02/8 aky fiskus!

Kuchal uz nekdo jiny repra nez TVM? To jen proto, abych si byl jist, ze to TAKHLE spatne dela jen TVM smile

Re: ARN-130-02/8 aky fiskus!

Super otázka. wink Ale jiný ti nikdo nekuchne, páč jsou moc drahý. lol

Web

Re: ARN-130-02/8 aky fiskus!

No začátečník přijde k parametrům, nafrká je do WinISD a má před sebou 5" subwoofer smile.

Jinak je to škoda, že to takhle prasej, nevim co si o tom mám myslet. Ono Halen má taky trochu pravdu, neni to vlastně s čim porovnávat, ale todle moc.

Bentley: Myslis takovou tu konstrukci s basáčky po stranách, jaká byla k vidění na HighEndu? To je nějakej několikanásobnej BR ne?

Web

Re: ARN-130-02/8 aky fiskus!

check: ano presne tu, su tam 2 BR, na kazdej strane 1 - uplne naspodu.teda skor otvory a dake prepazky naladene ako BR. hralo to moc krasne.