Jít do obsahu fóra

Nejsi přihlášen. Přihlas se nebo se zaregistruj.


Audioweb.cz » Reproduktory » Jake reproduktory 2.0 s bluetooth?

  Stránky: 1

RSS

Příspěvky [1]

Téma: Jake reproduktory 2.0 s bluetooth?

Mam zaujem kupit aktivne reproduktory/monitory 2.0 s moznostou pripojenia cez bluetooth (idealne s novym kodekom apt-X), ale i s moznostou pripojenia cez jack/RCA. Cenovo by som sa chcel vmestit zhruba do 4000 Kc, ale preferoval by som ak by som nemusel prekrocit ani 3000 Kc. Reproduktory budem pouzivat na bezny posluch doma, pripadne ozvucenie domacej party - nechcem male prenosne bluetooth sumitka, vykon aspon 40W. Nie som typ ktoremu zalezi vyslovene na basoch, urcite chcem kvalitu v oblasti stredov a vysok. Samozrejme idealny by bol dobre vyvazeny zvuk, pocuvam rozne zanre od instrumentalnej hudby po house a nechcem "prist" o ziadnu cast zvuku.

Moznost pripojenia cez bluetooth je samozrejme len doplnok, ktory budem vyuzivat ked mi nebude velmi zalezat na kvalite zvuku. Chcel by som, aby reproduktory v pripade pripojenia cez kabel davali skutocne slusny zvyk v ramci danej cenovej kategorie. Ako som ale zistil, je dost tazke najst produkt, ktory by mal v tejto cenovej relacii naozaj dobre recenzie ohladne kvality zvuku a pritom i bluetooth.

Zakladnou otazkou asi je, vyplati sa hladat reproduktory so zabudovanym bluetooth, alebo si vybrat monitory s dobrym pomerom cena/kvalita za nieco viac nez 2000 Kc a k tomu dokupit nejaky bluetooth receiver ako je Logitech Bluetooth Adapter alebo Vamp? Neni nevyhodou pripojenia cez taky bluetooth adapter slaba hlasitost? Alebo ta vzdy zavisi od zosilovaca v reprakoch?

Co sa tyka bluetooth reprakov, podarilo sa mi najst tieto produkty (u niektorych je problem s dostupnostou):

Samson MediaOne BT5/4/3
THONET & VANDER Hoch/Kurbis
Grace Digital GDI-BTSP201 aptX Powered Bookshelf Bluetooth Speakers
Microlab H21

Co si o nich prosim myslite? Preferovali by ste kupit jedny z nich, alebo riesenie repraky plus adapter?

Vopred vsetkym velmi dakujem za radu.

Martin

Příspěvky [1]

  Stránky: 1

Audioweb.cz » Reproduktory » Jake reproduktory 2.0 s bluetooth?

Podobná témata


~±«|»¼½¾²³&@µΩπØ$£