Re: Federmann

Vidíš. Já mám na zesilovači vstupy tři (MM/MC a dva linkové, a potřeboval bych místo toho MM/MC ještě jeden linkový, případně ještě jeden navíc). Nebaví mě pořád přehazovat kabely mezi VHS/TAPE/CD/PC. A udělat si přepínač vstupů, na to jsem moc línej.
12 vstupů je ale bratru mnoho, to už si na stůl tady rovnou můžu posadit mix, a budu tam mít aj víc možností co se signálem smile

(upravil madeindoma 2. 12. 2012 22:04)

Re: Federmann

Já takový zařízení nevedu smile, mám plazmu, NAS a multimediální centrum víc nepotřebuju vše mám v digitální podobě. Jackem se napíchnu do TV a nemusím nic víc řešit.

Njn mixpult, diskokouli, nějaký světla a mlhu smile

Re: Federmann

když mě nefungoval zesilovač, tak jsem napsal jsem na forum. všichni měli plnou hubu keců a jeden z mála, kteří mě měli chuť pomoct a né jen remcat okolo byl i pan Federmann. já proti němu nemůžu říct půl křivýho slova.
nevím co bylo před tím a proč ho nemáte rádi, ale neni čas zakopat válečnou sekeru?

do mě.

Re: Federmann

Když zapáliš doly, hoří i několik let.

Re: Federmann

Ale prd, jen si kopnul do mrtvoly. Co s tím Leošem teda? Diskuzi jste nám zamkli páni modrátoři tak kam psát. Já jsem pro řešení molotovým koktejlem.

Little můžeš mi prosím vysvětlit proč se do toho sereš? Ještě k tomu takový kraviny valíš.. Moc dobře si pamatuju, jak ses tu kdysi prezentoval. Znáš toho člověka osobně, že si vůbec dovolíš něco takovýho napsat? Já to fakt nechápu a byl bych rád, kdybys mi to objasnil.

Web

Re: Federmann

Pánové, nebylo by od věci toto téma smazat celé, podobných je tady více než dost? Myslíte, že je pro kohokoliv zúčastněného přínosem? A co pro pouhé čtenáře?

Re: Federmann

Souhlas. Jen bych si ještě rád přečet, co si o tom myslí kolega Little.

Web

Re: Federmann

Co si o tom myslim? Potom co se tu zastáváš sinclaira? To radši ani nechtěj vědět. Normálně tohle téma smažte.

Re: Federmann

Ste na nemoderovaným smeťáku, tady bych nic nemazal.. Ať všichni vidí kdo je jakej charakter..
Tak něják sdílím Sendyho názor a škoda že opamp přestane navštěvovat tyto vody. Jenom je škoda, že všichni maj tak krátkou paměť. Co ten 100 stránkovej topic tady, na slovanetu a všude možně jinde včetně diyaudio.com, na to už všichni zapoměli? Na manipulace s informacema, vytrhávání skutečností z kontextu, převracení, pomlouvání..

Proti F bych nic neměl, kdyby se nenavážel do všech co tu provedli reálný testy jeho zapojeních, který skončily destrukcí. A věřte že to nebylo kvůli tomu, že to měřila lopata, ale bylo to kvůli tomu že pan F to prostě projebal a uváděl klamný informace o svých produktech.
Navíc to nesmyslný poblívání a osočování Dudka, Macury, SenDyho, dandarda a dalších z jeho strany taky nebylo zrovna čistou hrou.

Re: Federmann

Honza 63. Proto jsem ten dotaz na federmana poslal na smeťák, a ne do rozumný sekce.....
Prostě mne udivilo, že do r.2009 byl pořád všude a teď za rok 2-3 příspěvky, žádné dřívější běsnění... co se změnilo?

Re: Federmann

Little> Kdybys tu nepsal kraviny s molotovem, tak tě ignoruju a jsi mi volnej. Předpokládám, že jsi to nemyslel vážně a bylo to pouze z nějaké nerozvážnosti.

Přečti si prosím můj příspěvek č. 592. Ať aspoň víš, proč mám na Leoše svůj názor. Opravdu nemám ponětí, proč a kvůli čemu se dostal do takových problémů. Beru, že jsou lidi totálně naštvaní a znechucení. Doufám, že to bude mít nějaký rozuzlení.. Ale sakra to tvý "řešení" vzniklé situace mi přijde dost trapný až neandrtálský. A ty ani nejsi schopen mi dát nějákej argument proč takto smýšlíš.. Tak co si pak o tobě mám myslet já?!?!

Web

Re: Federmann

A jeho řešení je jaký?  A to, že někomu kdysi pomohl, radil nebo že kdysi něco opravil to zdaleka ani trochu neomlouvá. Takhle se chlap nechová. Divím se, že všichni, co u něj maj (někdo určitě i pěkně drahý) věci jsou takový humanisti.

Web

Re: Federmann

Píše o něm v příspěvku 5,  str. 1.

Nikdy jsem takovou situaci řešit nemusel (naštěstí) ani nemám představu jak na to, ale psaním takových pindů se to nespraví. Mě Milane nasral obsah jeho příspěvku, v prvé řadě.. I kdyby se měl týkat kohkoliv jinýho.

Web

Re: Federmann

Ježíš nechte toho,ať je tu ferda taky.zbytečné hádky tu převládaji.taky si občas píšu s checkem a přijde mi dost fajn člověk,jen je dost zapalen pro to co ďelá a to nesedi všem.nemuže to byt tak strašna věc co uďelal,aby mu bylo odepřeno mluvit.Znám hodně situací,vedle kterych tato vypada směšňe.

Re: Federmann

@Lukáš33: to porovnanie checka so spomínaným psychopatom bol dúfam len vtip. Check na rozdiel od B.F. ponúka poctivé technické diela, nie bastl, okorenený nezmyslami, patologickým klamaním (opakovane preukázaným) a komicko-trapným blúznením o svojom prínose ku globálnemu know-how v oblasti topológií koncov.

Človek, opakovane pristihnutý pri takomto jednaní (nehovoriac už o samomluve formou bábkových účtov, ogrciavaní ľudí, čo na rozdiel od neho niečo preukazne dokázali, atď.), navyše bez sebemenšieho náznaku nejakej sebareflexie, nemá čo hľadať na racionálne zameranom fóre, bude len motať nezorientovaným chudákom hlavy nezmyslami.

Re: Federmann

Ne s ferdou to nema společno,jen mi někdo checkovu nepřitomnost připoměl v přispěvku  výše.

Re: Federmann

no,jenom se objeví,už to zas začíná..viz galerie DIY zesů..
pokud je takhle všeobecně prokazano chování tohoto jedince a kvality produktů ,nechápu,že je mu dovoleno škodit důvěryhodností a kvalitě tohoto fora ... 
viz. cestmir...

Re: Federmann

Prosím  vás všechny - nereagujte, přestaňte. Podobné téma je tu jinde, je nekonečné a nemá žádný smysl, není to důstojné vaší úrovně. Pokud se vám to nelíbí, doporučuji nechat to být bez odpovědi. Bez odezvy i opravdu špatné věci odumřou, při svobodě přístupu a demokracii internetu protesty až odsudky stejně ničeho nedosáhnete. Je prokázáno, že jedinou účinnou metodou v tomto systému je absolutní nevšímavost, úplné ignorování. Věřte mně, prosím, vím o čem píšu. Neničme si naše fórum.

Re: Federmann

pokud někdo takovým způsobem pomlouvá,lže,či jinak nečestně se vyjadřuje a to navíc s cílem se obohatit ! pak netečnost není vhodná,je třeba poukázat,aby ti co nevědí nenaletěli ! a pokud maj takové živly mít svobodu,pak to neni demokraticke,ale zavani to anarchii když si takoví mohou beztrestně říkat a dělat co se jim zlíbí. to morálního člověka nenechá mlčet... (nehledě na to,že nabývám dojmu,z toho co semtam kolem zageristruju,že už jsou situace,kdy by snad i trestní oznámení přišlo vhod..) takove jednaní prostě není normální.. a pokud takoví mají mít stejné právo na "svobodu",pak jsou Bohnice a všechny tyhle ustavy a lečebny naprosto zbytečné a lidi v nich (včetně všech nesvepravnych) jsou taky uplně normální s pravem "svobodne" se vyjadrovat a jednat...
pokud je takhle prokazana něčí "škodlivost" proč je tolerovan ?! zatím co jiní jež jsou skutečným přínosem jsou zavrhováni? a další kvuli tomu pak toto forum opouštějí ...

Re: Federmann

Nasypte mi tu špínu prosím do zpráv nebo mejlu.