Jít do obsahu fóra

Nejsi přihlášen. Přihlas se nebo se zaregistruj.


(Stránka 1 z 2)

Audioweb.cz » Reproduktory » Reproduktory SAL

  Stránky: 1 2 »»»

RSS

Příspěvky [1 až 20 z 40]

Téma: Reproduktory SAL

Tuhle jsem se zastavil v AME a ve výloze měli tyto reproduktory, cena podezřele nízká , samotné měníče měli balené v dřevěných krabičkách jak od super exta hi-fi.Prý to vyrábí pro Maďary v Číně. Překvapuje mě ta membrána z kevlaru a hliníku.

Nemá nědo nějaké info co to může být za kvalitu.

http://www.ame.cz/?param=ukaz&li=d

(upravil KomarD-Jeay 28. 11. 2008 14:42)

Re: Reproduktory SAL

Ak myslis rad basakov AHX alebo SBX tak tak to vie svojou kvalitou nahradit napr subwoofre v domacich kinach do 12-15tis.
SBX je nieco podobne ako ARN, len nehra az tak hlboko, ale zato v BR ide presnejsie a raznejsie.
Mal som este SR2530, ten je dobry do lacneho 3pasma.
SAL ahifi je vsak naprd, taktiez vyskace mi nieje zname ako su na tom.

(upravil redyuri 28. 11. 2008 14:43)

Re: Reproduktory SAL

shit more. pocul som dosť z ich produkcie a ďakujem, už som blil.
asi najlepšie z tej tipy, hadexu a tak. dosť dobre hrlai aj v autoinštalácii, asi najlepší lowend
ale furt shit. tvm je lepšie. a do auta radšej monacor
nevystredené repráky, slabé magnety, ťažké membrány...

Web

Re: Reproduktory SAL

Nedovolil by som si tvrdit, ze su vsetky horsie ako TVM.

Re: Reproduktory SAL

no, z toho čo som počul, aspoň tie väčšie, určite. i keď, niekto má rád húú húú smile)

Web

Re: Reproduktory SAL

no mi tiez robime zo znackou SAL, a za tie 4-5 roky sa kvalita vytiahla smerom hore, teraz uz dovolim povedat ze hraju velmi slusne za tie peniaze, a ak clovek nie je audiofil tak mu to v pohode staci.

Re: Reproduktory SAL

tohle je modrá ústřice všech audiofilů, takže pro nás nepoužitelný. všicky jsme totiž na ty repráky tak trochu ujetý.

Re: Reproduktory SAL

Norbi: Vies to nejako oddôvodnit, tu kvalitu myslim. Porovnavacie meranie,subjektivny pocit alebo nieco podobne?

Re: Reproduktory SAL

no, za tie prachy SAL do auta nei je zlé..hodnotím podľa toho čo som počul na vlastné uší na výstavách a autosalónoch, tak SAL hralo najlepšie voči sony a podobne....... i keď, za pár príplatkov sú už lepšie veci, že

Web

Re: Reproduktory SAL

Redyuri nafackuj si pár. Nejaký blb si nakoniec to SAL kúpi a prúser bude na svete

Re: Reproduktory SAL

ale jo, SAL je humus smile

Web

Re: Reproduktory SAL

No pamatuji že o Monakorech se svého času mluvilo stejně:-)

Re: Reproduktory SAL

ako o ktorých, niektoré sú fakt humus... myslím carpower...

Web

Re: Reproduktory SAL

Je to až tak hrozné ? Ja som prednedávnom kúpil tiež jeden SAL ( konkrétne http://eshop.radioamater.sk/predaj/131/XPRO-2060/ ) A som s ním spokojný, síce ho živím len len malým 100W Boxerom, no šlape dobre, jediný problém ktorý zatial mám je ten, že mi fučí bassreflex, ale to je len preto, že tam ešte nemám tzv. tubu bassreflexu smile

Mohli by ste mi sem napísať konkrétne typy reproduktorov SAL o ktorých sa tu hovorí, že sú fakt humus ? (myslím to vážne, žiadna Irónia) smile

Re: Reproduktory SAL

Čo je "tuba bassrefelxu"?? Samé nové pojmy sa tu človek dozvedá...

Web

(upravil Trojan4x4 31. 8. 2010 13:13)

Re: Reproduktory SAL

zle som sa vyjadril ( stáva sa ). Myslím tým to, že ešte som nekúpil bassreflex, a mám tam len Sólovú dieru, čiže to fučí, asi kôli tým "ostrým" hranám dosky. Už sa chápeme ? smile

Re: Reproduktory SAL

Které, že jsou fakt humus? Poslouchat BR bednu bez br je humus ... Proč jsi to raději nenechal zatím uzavřené?

Re: Reproduktory SAL

Počuť to len keď otvorím kufor, inak to nieje počuť ... takže neviem, uvidíme či tam bude nejaká zmena medzi bez a S ... smile

Re: Reproduktory SAL

Samozrejme že zmena bude a okrem toho sa zmení spodná medzná frekvencia bedne.

(upravil Trojan4x4 2. 9. 2010 6:21)

Re: Reproduktory SAL

Hm, Clarion musím povedať, že zaujímavé čítanie, fakt si mi toho dal do života čo sa týka audia a všetkého spoločného s audiom, som ti dosmrti vďačný ! Fakt, môžme sa stretnúť, a ja ti rád potrasiem rukou a pošlem ti ňou tých STO korún, dúfam, že si sa pri písaní toho kvázy "článku" nejak neunavil alebo si si nespôsobl nejakú ujmu a neoberal sám seba o možnosť poučiť nejakého iného amatéra ktorý sa fakt do krabíc nevyzná, ALE (!) ja si myslím, že je to jedno, pretože ty si ten rozum predbehol.

Zaregistroval som sa sem preto, aby som sa niečo ako sa hovorí z čítania naučil. Žial, je to tak ako to je, hej web je plný idiotov a kreténov ktorí tu rozdávajú múdrosti a ako hovoríš bludy. Nezabúdaj, že ten web je plný taktiež primitívnych nadradených a večne negatívne naladených ľudí ktorí by mali toho idiota, čo o tom k*kot vie, nejak usmerniť.
Pozri sa nato, čo si TY napísal, a čo som napísal JA.


Beriem to tak, že si mal zlý deň a cestu ti krížili krámy. Keď máš napísať tak jednoduchý a primitívny článok ktorý hádže istých ľudí (amatérov ako ty hovoríš telce) do jedného vreca tak si radšej vypni komp. Ty si frajer, ty si pán. Maj sa TY majster sveta.

edit, chyba v slove - hádže - chádže

Příspěvky [1 až 20 z 40]

  Stránky: 1 2 »»»

Audioweb.cz » Reproduktory » Reproduktory SAL

Podobná témata


~±«|»¼½¾²³&@µΩπØ$£