Jít do obsahu fóra

Nejsi přihlášen. Přihlas se nebo se zaregistruj.


(Stránka 2 z 8)

Audioweb.cz » Zesilovače, receivery » Jednoduchý a kvalitní mono výkonový zesilovač pro subwoofer

  Stránky: ««« 1 2 3 4 ... 8 »»»

RSS

Příspěvky [21 až 40 z 158]

(upravil martyy 2. 8. 2008 19:21)

Re: Jednoduchý a kvalitní mono výkonový zesilovač pro subwoofer

Já na tenhle účel k teslákům dal AUJ637, vzhledem k ceně (prakticky nulová) to fungovalo pěkně, myslím že líp něž kdejakej integráč big_smile Ale koukám že ty chceš KVALITNÍ zesák...

Re: Jednoduchý a kvalitní mono výkonový zesilovač pro subwoofer

Sice kvalitní, ale rozhodně ne za jakoukoliv cenu. smile

Re: Jednoduchý a kvalitní mono výkonový zesilovač pro subwoofer

Jo, teď jsem taky jednomu hochovi přenechal jednu AUJ637, přesně pro podobný účel... má nějaký isobarik s 2x ARN8608 a jeho receiver na to nestačil.

Web

(upravil dokken 3. 8. 2008 12:55)

Re: Jednoduchý a kvalitní mono výkonový zesilovač pro subwoofer

si postav tohle a máš vystaráno
http://audioweb.cz/viewtopic.php?pid=30497

(upravil little 3. 8. 2008 13:44)

Re: Jednoduchý a kvalitní mono výkonový zesilovač pro subwoofer

Asi nakonec skončím u dvou opampových Lam MK 2 s filtrací 2x10000uF na modul napájených nějakým kvalitním toroidem...uvažoval jsem také o LVA100, ale autor sám píše, že návrh ještě není úplně odladěn a naměřené výsledky jsem také nenašel...

EDIT: Škoda, že se v téhle banánové republice nedá normálně sehnat DPSka pro LYNX amp. Vzhledem k parametrům bych snad ani nic lepšího postavit nemohl.

Re: Jednoduchý a kvalitní mono výkonový zesilovač pro subwoofer

Je takovej problém napsat autorovi, banánovej opičáku?

(upravil little 3. 8. 2008 14:38)

Re: Jednoduchý a kvalitní mono výkonový zesilovač pro subwoofer

Koukal jsem na web autora a skoro to se mnou seklo. PCB na LYNX amp nabízí za cca. pětikilo?! Jedná se o jednu samotnou desku, když k té ceně připočtu ještě poštovné, dostanu se skoro k ceně stavebnice SPV100. smile http://audio-innovation.eu/shop/product … ucts_id=52

Re: Jednoduchý a kvalitní mono výkonový zesilovač pro subwoofer

To je zadarmo.

(upravil little 3. 8. 2008 14:54)

Re: Jednoduchý a kvalitní mono výkonový zesilovač pro subwoofer

Seš si jistej? smile

EDIT: Myslím, že cenu by o dost snížila group buy akce. Resp. nechat si u nějaké české firmy vyrobit několik takových PCBček.

EDIT2: Další problém je v tom, že potřebuju koncový stupeň, který lze bez problémů napájet +-45V.

Re: Jednoduchý a kvalitní mono výkonový zesilovač pro subwoofer

Podívej se, kolik stála jedna deska na symasym a nemel tu blbosti že je to drahé. Pokud chceš něco levného tak nečum na Lynx a postav si něco z EZK apod .. Přinejlepším Aldax levný a kvalitní.

Re: Jednoduchý a kvalitní mono výkonový zesilovač pro subwoofer

Při hromadné objednávce stála jedna deska na Symasym 150Kč. Mimochodem, co říkáte na Leach?

Re: Jednoduchý a kvalitní mono výkonový zesilovač pro subwoofer

A nenapadá tě, že tu desku a potažmo celej zes někdo musel vymyslet a odladit? Pak přijde pár blbečků, nic mu neřeknou a nějak to oprásknou, fakt supr.

Re: Jednoduchý a kvalitní mono výkonový zesilovač pro subwoofer

Tak když chceš něco co málokdo vlastní, tak zkus hotový a oživený modul A 1333 AR4/2006 od Krause za 790kč.

Re: Jednoduchý a kvalitní mono výkonový zesilovač pro subwoofer

Alan Kraus ale prý bude mít ještě něco lepšího. Jinak tu http://www.poweramp.eu/

Re: Jednoduchý a kvalitní mono výkonový zesilovač pro subwoofer

George: Mockrát díky, to je přesně to, co jsem hledal. Nevíš prosímtě, kde ten osazený a oživený modul sehnat?

Re: Jednoduchý a kvalitní mono výkonový zesilovač pro subwoofer

Ani ve snu by mě nenapadlo, že nevíš kdo je Alan Kraus. Kontakt máš v odkazu nad svým posledním příspěvkem.

(upravil Thales 4. 8. 2008 1:54)

Re: Jednoduchý a kvalitní mono výkonový zesilovač pro subwoofer

Proč tady nikdy nikdo nepoužil vlajkovou loď EZK KMD7666 ? Myslím že to je dost slušný zesík a fakt ho tu nikdo nemá .o)

Re: Jednoduchý a kvalitní mono výkonový zesilovač pro subwoofer

george: Samozřejmě vím, kdo je Alan Kraus, jenom mě zmátlo, že jsem na jeho webu nenašel žádnou zmínku o A1333.

Thales: Zesilovač to je pěkný, ale myslím, že pro dvě ARN6618ky nevhodný. smile

Re: Jednoduchý a kvalitní mono výkonový zesilovač pro subwoofer

Já vím, jen jsem chtěl trochu popíchnout.

Re: Jednoduchý a kvalitní mono výkonový zesilovač pro subwoofer

Nakonec zvítěl jeden z nových modulů od Alana Krause. Komunikace s ním je jedním slovem perfektní, jsem zvědavý, za jak dlouho moji objednávku (a především v jaké kvalitě) vyřídí.
george: Ještě jednou mockrát díky. wink

Příspěvky [21 až 40 z 158]

  Stránky: ««« 1 2 3 4 ... 8 »»»

Audioweb.cz » Zesilovače, receivery » Jednoduchý a kvalitní mono výkonový zesilovač pro subwoofer

Podobná témata


~±«|»¼½¾²³&@µΩπØ$£