Jít do obsahu fóra

Nejsi přihlášen. Přihlas se nebo se zaregistruj.


(Stránka 2 z 3)

Audioweb.cz » Zesilovače, receivery » AV receiver: Denon AVR-1508 nebo neco kolem desitky

  Stránky: ««« 1 2 3 »»»

RSS

Příspěvky [21 až 40 z 59]

Re: AV receiver: Denon AVR-1508 nebo neco kolem desitky

Vždyť ten Denon nestojí nový ani desítku. Kdyby si chtěl tak mohu sehnat to co mám já Philips FR980 je to ale pouze jen 5.0 + výstup na subwoofer ale ty stejně budeš mít subík v aktivu takže ti to vůbec nevadí a pojede ti jako 5,1. Kolem 6ky ho umím sehnat není nijak poškrábaný atd.. Komplet kovový, je sice starší ale není to žádnej ojebanec jako sou ty dnešní za 10 tisíc, tenhle je ještě made in Japan zdroj má větší příkon než je výkon zesilovače, kvalitní součástky značek jako jsou Nippon atd... Nenutím ti ho jen kdyby si měl zájem, jinak původní cena byla kolem 40 tisíc. Zvukově paráda jsem sním velice spokojen a neměnil bych ho ani za dnešní nové stroje v hodotě kolem 20 tisíc, jsou sice hezčí ale uvnitř to musí být humus. Musíš se rozhodnout jestli se necháš nalákat na vzhled a papírové parametry a nebo koupíš něco staršího to je jedno jestli ten Philips nebo něco podobného. Ale nového za 10tis nic nekupuj.

Re: AV receiver: Denon AVR-1508 nebo neco kolem desitky

Peter: Podívej se na DENON AVR-2307 jestli stál 25.000 Kč a mají ho tam za 14.000 Kč tak je to dobrá koupě. ONKYO TX-SR605 nebude špatný receiver. Nechceš pouvažovat na stereo zesíkem? Aktivní subwoofer můžeš připojit i přes Pre-Out. Jestli ovšem chceš 5.1 tak nic ...

Web

Re: AV receiver: Denon AVR-1508 nebo neco kolem desitky

Uvazoval jsem dneska nad tim co psal sinclair. Opravuju/stavim melouchove kola a tam to plati stejne. Jak muze stat celoodpruzene kolo s kotoucovkama 2999 Kc? To same s temi opravami, takovehle hnoje se fakt nevyplati spravovat. Clovek je nasranej, stravi nad tim 3 hodiny, stejne ten dojeb nespravi, protoze to ani nejde jinak nez vymenit skoro vsechno, a jeste slysi drzkovani, kdyz si rekne o 500 za praci... Po dnesni zkusenosti s Acera packama podobny sroty budu zasadne odmitat.
Jinak jsem byl taky spokojenejsi se starym Onkyem nez s novou Yamahou byt toho umela na prvni pohled vic. Na druhy poslech uz ale tolik ne...

Re: AV receiver: Denon AVR-1508 nebo neco kolem desitky

na hifibazar.cz si asi vyberes a v te cenove kategorii (doporucuju pridat smile ) asi Marantz a Denon. Chtelo by to alespon AVR ktery se prodaval kolem 30K aby to trochu hralo. Mam Denona za 15K a v porovnani s mou byvalou Yamahou 1090 (35K) je to dost citit smerem dolu sad Ovsem v porovnani s jinyma AVR ve stejne cenove kategorii 15K (Sony, Yamaha) jsem na tom jeste dobre. Kdyz poridis starsi "vlajkovou lod" tak zvukove ses uplne v jine tride a nejaky efekty a ptakoviny stejne nevyuzijes. Direct je jedina rozumna volba at ve stereu ci 5.1

Re: AV receiver: Denon AVR-1508 nebo neco kolem desitky

Co tady řešíte ? Jestli je jedna sračka sračkovatější než jiná sračka ? Je hnědá, nebo vlastně zas tak hnědá není ? Co si myslíte, že jde za deset či dvacet vyrobit ? Nárůst ceny výrobce - koncovej zákazník je u komerční elektroniky šestinásobný ( ! ) a to ještě musí samotný výrobce vydělat ! Cokoliv pod cca pajdu MUSÍ bejt sračka, musí to bejt ojebaný, to si už konečně uvědomte a bez peněz do hospody nelezte...

Re: AV receiver: Denon AVR-1508 nebo neco kolem desitky

zpravne a proto si vsichni co nemame 100k v kapse na prdeli budeme spoustu let jen zpivat nez to nasetrime big_smile uz vim proc si kazzatel...jsem z tebe uplne paf. Sorry za OT

Re: AV receiver: Denon AVR-1508 nebo neco kolem desitky

Nemám padesát na slušný přístroj, ale jen deset a přesto chci a chci a chci domácí kino! A hned!

Web

(upravil little 5. 7. 2008 18:55)

Re: AV receiver: Denon AVR-1508 nebo neco kolem desitky

Víte, ne každý potřebuje špičkový zvuk jako Vy. My obyčejní smrtelníci se spokojíme s běžnými zesilovači, recievery, které třeba po zjištění "co je uvnitř" aspon přeosadíme ty nejdůležitější součástky...Já Vašim názorům rozumím, byl bych také rád, aby si lidé kupovali pouze kvalitní a značkové komponenty, které jim nějakou dobu vydrží. Obzvlášt mě sere boom neznačkových a levných PC skříní, které se při roztočení média v DVD mechanice rozezní. Dále mě sere snaha některých lidí získat za každou cenu co možná nejvyšší výkon a je jim jedno, že jim ta grafika sotva vydrží záruční dobu (bodejt, když se čip hřeje na 100°C). Ono se s tím v podstatě nedá moc dělat, když se zákazníkovi pokusím doporučit kvalitní PC skřín s kvalitním zdrojem jsem většinou odpálkován tvrzením, že "na nějaké skříni nebo zdroji přece nezáleží", nejdůležitější je přece "víkon"!

Re: AV receiver: Denon AVR-1508 nebo neco kolem desitky

sincalir:

Buh vi, ze s tebou souhlasim. Little to popsal pekne. Ja si dovolim prirovnani. Fotim na starej automat, chci solidni digital na kterej mam nebo muzu mit (jiste krok k lepsimu) ale rady: to stoji za hovno, porid zrdcadlo za 50K, jsou mi k nicemu. Nemam na to a neumim s tim. Myslim, ze tazatel nema ani repro ktere by sluselo AVR za 50K. Timto koncim toto OT a radeji uz jen k veci...

Re: AV receiver: Denon AVR-1508 nebo neco kolem desitky

NEŽ SI NAŠETŘÍŠ, TAK TŘEBA SBÍREJ MOTÝLY NEBO ŠUKEJ...NEBO SE UČ, ABY PAJDA BYL TVŮJ MĚSÍČNÍ PLAT... se z těhle holoprdelnickejch názorů poseru...

Re: AV receiver: Denon AVR-1508 nebo neco kolem desitky

Oni to maj fakt těžký... to, že kvalita se platí, a že holt všechno má svoji cenu, se jim snažej vymlátit z hlav už odmalička...

Web

Re: AV receiver: Denon AVR-1508 nebo neco kolem desitky

Máte pravdu.

Web

Re: AV receiver: Denon AVR-1508 nebo neco kolem desitky

Já vim, že na drahý věci nemám, tak se snažim myslet a mám kvalitní věci za slušný ceny. Například DPA222, který bylo prakticky zadarmo.

(upravil Starter 5. 7. 2008 21:09)

Re: AV receiver: Denon AVR-1508 nebo neco kolem desitky

Ono je to dost složité, každý se na to dívá jinak. Znám hodně takových případů, není vždy pravidlem že když si koupím drahou značkovou věc že mi vydrží déle než věc levnější neznačková. Navíc jak mám v dnešní době poznat jestli v tomhle Denonu za 50 tisíc jsou kvalitní součástky a nebo jestli v tomhle Denonu jsou kvalitní součástky.

Re: AV receiver: Denon AVR-1508 nebo neco kolem desitky

Uf celkem se to tu rozjelo, snad sem si z toho vzal to podstatne a spravne. Jinak to vypada ze AVR za 10k nevemu urcite ne novy za ty prachy. Slysel sem ze pomer ceny AVReceiver/bedny ma byt tak 1:3, co je na tom pravdy?

Re: AV receiver: Denon AVR-1508 nebo neco kolem desitky

tyvole vyser se na dogmata a postav si neco, z ceho budes mit radost a co ti bude zvukove vyhovovat a treba zjistis, ze si dal 15 za rev a 12 za reprone smile

Re: AV receiver: Denon AVR-1508 nebo neco kolem desitky

Bedny si muzu postavit ale prvni musim vedet v jake cenove kategorii koupit repra a proto sem se ptal, mimochodem  tvoje prispevky v tomto tematu jsou mi hovno platne. Prvni pises o necem co sem nepatri a ted tohle.

(upravil Frank 7. 7. 2008 21:29)

Re: AV receiver: Denon AVR-1508 nebo neco kolem desitky

Můj pohled na věc:
Tyhlensty poměry asi platí tak pro komerční sračky.
O sestavě rozhoduje nejslabší článek.

Minimální použitelná (tedy už kvalitní) sestava se bude skládat z:
CD (třebas i DVD) plejeru, podle mě v naší kategorii docela šumák, ale ne sračku, já osobně mám Denon DVD-1710 a postačuje
Předzesilovač bych snad i přežil jako "pasivní" - tedy prachsprostý potenciometr o odporu 10k.
linkový káble pěkně stíněný, ne nějaký tkaničky - takže Tasker C129, RG-58 ...
Koncový zesy jsou pro mě důležitý kritérium a nešel bych pod SPM250 od Aldaxu nebo podobné (DPA222, Symasym by Pistole, Lynx).
Reprokabely 4x2,5mm spojený do křížový čtyřky (dva protilehlý vodiče propojený, je z toho pak 2*5mm s lepšíma vlastnostna)
A reprobedny osazený aspoň Seas Basic, Visaton, Peerless... A s poctivě ODLADĚNOU výhybkou!

Pokud chceš hovaďárny jako je domácí kino, stejně bych se snažil signál pro přední reprobedny vytáhnout ještě na linkový úrovni a prohnat to zmiňovanym zesilovačem.

(upravil dokken 7. 7. 2008 22:13)

Re: AV receiver: Denon AVR-1508 nebo neco kolem desitky

S tímhle se dá než souhlasit.Snad jen pro přechodný období se dá vystačit s bazarovým integráčem značek Rotel,NAD nebo třeba Pioneerem A400 či Marantzem PM-44SE.

Re: AV receiver: Denon AVR-1508 nebo neco kolem desitky

dokken:

Toho Pioneera co pises ma znamej. Minulej rok nekomu na objednavku kupoval kino Sony asi za 12K (takze fakt "kvalita") Pisu to jen proto, ze jeho starou sestavu s timto Pioneerem, Deckem a CD stejne znacky, Tunerem, 3p JVC od nej vzal za 3K Tomu rikam upgrade.. big_smile

Příspěvky [21 až 40 z 59]

  Stránky: ««« 1 2 3 »»»

Audioweb.cz » Zesilovače, receivery » AV receiver: Denon AVR-1508 nebo neco kolem desitky

Podobná témata


~±«|»¼½¾²³&@µΩπØ$£