Jít do obsahu fóra

Nejsi přihlášen. Přihlas se nebo se zaregistruj.


(Stránka 1 z 3)

Audioweb.cz » Zesilovače, receivery » AV receiver: Denon AVR-1508 nebo neco kolem desitky

  Stránky: 1 2 3 »»»

RSS

Příspěvky [1 až 20 z 59]

Téma: AV receiver: Denon AVR-1508 nebo neco kolem desitky

Planuji koupit av receiver za cca 10tis.
Bedny: subwoofer aktiv. (ARN312 / aldax SPV100) a zbytek zatim jen provizorni noname, casem dokoupim (asi neco do 15k) to jen pro upresneni.

Takze chci se zeptat jestli jste nekdo slyseli hrat Denon AVR-1508 pripadne nejake zkusenosti.
Take se nebranim jinym pristrojum v teto cenove kategorii.

Re: AV receiver: Denon AVR-1508 nebo neco kolem desitky

Podívej se na hifibazar.cz jsou tam docela slušné receivery.

Web

Re: AV receiver: Denon AVR-1508 nebo neco kolem desitky

No tak sem se dival, co rikate na tento MARANTZ SR5001
Jinak ten Denon AVR-1508 by mel taky uz cosi zahrat ne? Jake mate treba zkusenosti s nejlevnejsima receiverama od Denonu?

Re: AV receiver: Denon AVR-1508 nebo neco kolem desitky

SR 5001 je slušný receiver. Kdysi jsem ho taky chtěl, ale nakonec jsem se rozhodl pro stereo.

Web

Re: AV receiver: Denon AVR-1508 nebo neco kolem desitky

Hraje to všecko na píču a je to poruchový. S cenou do desítky bych si to nevzal ani do dílny.

Web

Re: AV receiver: Denon AVR-1508 nebo neco kolem desitky

A co pak reknes na dom. kino 5.1 treba od creative za 4 litry?
Jako je mi jasne ze se pohybujes spis v profi podle toho co pises ale ja sem obycejny clovek co si nemuze dovolit audio system v obyvaku za cca 50k a vys. ber to tak ze takovemu prumernemu mozna i nadprumernemu fanouskovi filmu a hudby to do obyvaku muze stacit. Snaz se rozlisovat tridy zakazniku, ted te nechci poucovat jenom takova myslenka.

(upravil sinclair 3. 7. 2008 19:43)

Re: AV receiver: Denon AVR-1508 nebo neco kolem desitky

Čínský atrapy domácích kin odmítám komentovat.
Ale hovno profi. Když bychom se bavili o profi, tak bychom se museli bavit o výbavě opravdového kina, to, co si pořídíš domů bude pořád komerční záležitost, otázka ale je, jak velký sračky chceš doma poslouchat. Hele, mně tyhle stroje procházejí rukama skoro denně a můžu zodpovědně říct, že osobně bych si domů nevzal ani některé nižší modely od NADu a ten dělá oproti konkurenci sakra kvalitní věci.
Než by mě měl poslech unavovat a srát přeslechama či šumem, tak radši nic a nebo bych si počkal, až budu mít dost peněz na přiměřeně kvalitní záležitost.

Řeknu to ještě jinak a třeba ti to docvakne :
Jak velká sračka to asi musí být, když za deset litrů dostaneš v jedné kastli pět zesilovačů se zdroji, kompletní preamp, kompletní processing, FM tuner a to všecko na dálkový ovládání ???

Web

Re: AV receiver: Denon AVR-1508 nebo neco kolem desitky

Dobre tak reknu co tam mam ted, 2 kanaly zivi stara vez JVC (ktere asi do 20 roku stari moc nechybi, pomalu do muzea), dalsi 2 kanaly zesak s TDA (muj prvni vytvor...). Chci si polepsit coz by splnila asi i yamaha za takovych 7 litru ale zas kdyz uz to kupuju tak nebudu kupovat uplne ty nejlevnejsi sroty. To je moje situace.

(upravil Zorg 3. 7. 2008 20:16)

Re: AV receiver: Denon AVR-1508 nebo neco kolem desitky

Peter: má recht http://img296.imageshack.us/img296/2251/lttdmt1.gif
sinclair: a co řekneš na Integru 9.8? Je to preamp na DK pro nejnovější formáty, má to tuner i tu dálku smile Problém je, že se sem do banánové republiky nevozí, ale snad se mi jí brzo podaří sehnat z USA (bude na 110V smile), cena tak $1500. Našel jsem pár testů, kde jí chválili:
http://www.hometheaterhifi.com/volume_1 … art-3.html
http://www.avsforum.com/avs-vb/showthread.php?t=1030090
...

Zajímalo by mě, co od toho můžu čekat - chci přes to poslouchat i stereo, tj. D/A převod až v 9.8...

Re: AV receiver: Denon AVR-1508 nebo neco kolem desitky

Ber jako fakt, že do desítky to šrot je. Značka neznačka. Ani Denon, ani Yamaha už dávno nejsou firmy, co pod určitou laťku nešly. Je to udělaný ze sračkového materiálu a nejvýš na tři-čtyři roky, aby sis pak letěl koupit další přístroj.

Web

(upravil Zorg 3. 7. 2008 20:49)

Re: AV receiver: Denon AVR-1508 nebo neco kolem desitky

sinclair: Už ti jde ten odkaz? Kdyžtak se proklikej přes http://www.integrahometheater.com/ products->separates->DTC-9.8...

Jinak hodně sympatická je mi firma Outlaw, bohužel taky asi jen pro gringos. Moc komerčních věcí na doma nevypadá na první pohled tak poctivě, navíc to ani neni předražený (hrubej přepočet).

http://www.hometheaterhifi.com/volume_9 … -2002.html

Re: AV receiver: Denon AVR-1508 nebo neco kolem desitky

ale no.. ja viem ze sinclair ma isto svoje skusenosti aj pravdu .. ale su ludia co si fakt nemozu dovolit v danej situacii reciever za 20-30 000 korun. Ake je teda riesenie pre nich.?? Ja patrim tiez medzi nich. MaM Si kupi tomace kino sony za 5000 alebo SENCOR za 3000 repraky aj zosilnovac 5.1 ? nie diky. Bazar  je dost risk. Aj ja by spm si cchel kupit nejaky reciever ale taku sumu nemam..

Re: AV receiver: Denon AVR-1508 nebo neco kolem desitky

Peter,
Ty už jsi se rozhodnul ve výběru. Pouze chceš být ujištěn.A na tom nic nezmění názory zkušenějších lidí.Levné šroty nekupuj.Prostě počkej a šetři.

(upravil Peter 3. 7. 2008 21:44)

Re: AV receiver: Denon AVR-1508 nebo neco kolem desitky

Nejsem rozhodly jen bych privital treba nejaky kompromis. Nejsem zadny audiofil takze nejake nedostatky preziji a nebo je treba ani nezaregistruji. Nevim jestli je skok z neceho co popisuji do tridy o ktere pise treba sinclair zrovna rozumny. Kazdy ma jine pozadavky a treba mi bude receiver za 10k stacit. Kdyz ne tak casem koupim lepsi masinu. Chtel sem jen radu co je v teto cenove kategorii lepsi a asi se mi ji dostalo - je to jedno co koupim...

(upravil Peter 3. 7. 2008 23:24)

Re: AV receiver: Denon AVR-1508 nebo neco kolem desitky

to sinclair: Na jake cenove hladine teda zacinaji receivry co uz nejsou "sracky" jak pises?

Re: AV receiver: Denon AVR-1508 nebo neco kolem desitky

Tak to radši ani nechtěj vědět. Pořádně se dneska dělá akorát technika, na který závisejí životy, milióny a nebo vojenská bezpečnost. Spotřebka je z principu obraná na kost. Když si z koncový ceny odečteš daně, marži prodejce, zisk dovozce a výrobce, licenční poplatky za každou patentovanou technologii (což je dneska kromě potenciometru snad úplně všechno) tak na materiál zbyde fakt trapná částka. S tím ale nic neuděláš, takže chtě nechtě, pokud nehodláš šetřit padesát kolíků jen na receiver, budeš muset něco vzít. Je skoro jedno, co to bude, nic není výrazně lepší, protože v téhle cenové na to prostě není prostor. Dostaneš prostě přesně to, co si zaplatíš a pokud to nebude něco ala sencor, tak mezi zvedenými výrobci to bude velmi podobné. Naštěstí v receiverech nejsou lasery, ani pohyblivé součástky, takže mají celkem šanci i něco vydržet. Bral bych spíš něco z bazaru, který dá záruku a klidně z druhé ruky. Zmiňovanej www.hifibazar.cz je ok, před lety jsem tam taky kupoval receiver.

Re: AV receiver: Denon AVR-1508 nebo neco kolem desitky

Takže jinak Peter,
Můj děda mi říkával že levná věc je drahá.A taky:dejte rusům nažrat, nebo si pro to přijdou v helmách.

Re: AV receiver: Denon AVR-1508 nebo neco kolem desitky

dismal tvuj deda mel samozdrejme pravdu smile
Ja si nechci koupit ale nejaky extra levny receiver. Vzdyt nejlevnejsi zacinaji asi na 5k. 10 litru uz jakesy prachy jsou. Taky do toho nechci vrazet moc penez protoze ani bedny neplanuju nejake spickove.

(upravil sinclair 4. 7. 2008 13:20)

Re: AV receiver: Denon AVR-1508 nebo neco kolem desitky

Tak v tom případě dost dobře nechápu smysl tvého počínání. Dělat něco, o čem vím už dopředu, že to nebude nic moc, to by mě teda opravdu sralo.
Jseš typickej produkt současné ČR. Nemám prachy, ale chci to a to hned.
Proto jdou pořád na odbyt ty Creativy, Sencory a podobný sračky.
Dělej jak myslíš, ale dělej tak, aby tě to do roka nemrzelo a nás do toho radši netahej.

Tohle bych si koupil já, kdybych sháněl použitý a velmi dobrý komponent.
http://www.aukro.cz/item392542473_denon … lovac.html

Web

Re: AV receiver: Denon AVR-1508 nebo neco kolem desitky

Tak k sencoru me neprirazuj to uz prehanis.

Příspěvky [1 až 20 z 59]

  Stránky: 1 2 3 »»»

Audioweb.cz » Zesilovače, receivery » AV receiver: Denon AVR-1508 nebo neco kolem desitky

Podobná témata


~±«|»¼½¾²³&@µΩπØ$£