Jít do obsahu fóra

Nejsi přihlášen. Přihlas se nebo se zaregistruj.


(Stránka 2 z 3)

Audioweb.cz » Projekty PA » Age (subwoofer B&C 18PZB46)

  Stránky: ««« 1 2 3 »»»

RSS

Příspěvky [21 až 40 z 47]

Re: Age (subwoofer B&C 18PZB46)

Precizní práce.

Re: Age (subwoofer B&C 18PZB46)

Age, co je to za koberec na tom subu? Z Dexonu?

Re: Age (subwoofer B&C 18PZB46)

J8 bych ještě k tomu subu .. Píšeš  ,že při zkoušce jsi to krmil QSC čkem ..ale nezmiňuješ se  o tom  jak a čím jsi nastavil  příslušný kmitočet ..( 60 - 120 Hz) .. Dále ,že basy byly : hutné ,jasné a pevné ... ..zajímalo by mne jestli sis to pustil samostatně ..bez satelitů...

Re: Age (subwoofer B&C 18PZB46)

No vždyť Age v jednom z předchozích příspěvků píše :

mám crossover behringer CX 3400 (pujčenej na nějakou dobu),jinak plánuju cros od rane...

No a nevím jestli se zvuk vůbec dá rozumně bez satelitů hodnotit, přece jenom ty frekvence do 120Hz zní samostatně dost podivně.

Re: Age (subwoofer B&C 18PZB46)

ano mám toho behringera CX 3400
samostatně jsem boxy nezkoušel

Re: Age (subwoofer B&C 18PZB46)

Ach to musí být tlak.

(upravil Crashpc 13. 4. 2008 12:15)

Re: Age (subwoofer B&C 18PZB46)

nějak mi nejde do hlavy ta citlivost o 3db vyšší než má psáno v prospektech reproduktor.
to ten "flex" tolika směruje? smile
koukám, že 5db...

Re: Age (subwoofer B&C 18PZB46)

no problemo, může tam mít přece hrb.

(upravil Crashpc 13. 4. 2008 12:17)

Re: Age (subwoofer B&C 18PZB46)

a to se reproduktory měřej nebo hodnotěj podle špičky hrbu?

Re: Age (subwoofer B&C 18PZB46)

Byls někdy na koncertě?

Re: Age (subwoofer B&C 18PZB46)

? ano.... co to má dělat s citlivostí reproduktoru?

Re: Age (subwoofer B&C 18PZB46)

Tak až tam budeš ještě+ jednou tak si poslechni co hrajou basovky.

Re: Age (subwoofer B&C 18PZB46)

byl jsem tam mnohokrát, a každý týden mám na očích soustavy PA od JBL, FANE a nějakou neznámou po Paul Van Dyckovi kterou odpálil smile ale furt to nedává žádnou souvislost. nenechám se ale za nos vodit a příliš dlouho. Mluv nebo ser písmena, protože ty řádky textu jsou v tomhle vlákně zas prázdné.

Re: Age (subwoofer B&C 18PZB46)

Prostě basovky na koncertech hrajou akorát to blbý bum bum, basu jen aby se neřeklo. Proto bych klidně počítal frekvenci hrbu, je to stejný jako s Genitus 10000W HT. Tam taky bereš citlivost hrbu (i když tam je teda pořádnej).

Re: Age (subwoofer B&C 18PZB46)

no, je to možný, ale udávat SPL jako špičku hrbu je dost prasárna která by měla zůstat tam kde je - u ledu s Genius home hůůů. co když se celej koncert zrovna na tu špičku netrefí? to pak budou ty kilowattový zesíky topit pro srandu ? smile rád bych aby se k tomu vyjádřil třeba majitel nebo někdo takovej.

Re: Age (subwoofer B&C 18PZB46)

Franku podle mě je to blbost, právě díky obrovskýmu příkonu PA subbasů se dá kouzlit s charkou pomocí EQ. Naequalizovanej výkon ten zesik dá a repro ho přijme bez větších zkreslení nebo ztráty na dynamice.

Re: Age (subwoofer B&C 18PZB46)

samozřejmě že repra nejsou laděný na špičku. A právě proto mě zajmalo kde se vzala ta citlivost.

Re: Age (subwoofer B&C 18PZB46)

Taky se musim připojit s pochvalou, je to udělaný pěkně poctivě.
Zkoušel jsi je i doma nebo měl si možnost to porovnat i s normálním basreflexem?
Chtěl bych si udělat tenhle jeden exemplář, převážně na doma. Jen si tim nejsem úplně jistej, normální basreflex by se ladil tak na 35Hz(přímo na doma ještě níž) a ten hornflex je na 45Hz. Tak mám to hlavně na hudbu a měl by z toho bejt lepší kopák než z normálního BR na úkor velikosti a horším hlubším basům...

Re: Age (subwoofer B&C 18PZB46)

Jo mám do zapojené v jedné místnosti.Je to postavené v rohu a u dveří se nedá vydržet.Jinak tak 3-4m od beden to hraje pěkně,ale jinde v místnosti nee.
neměl jsem možnost to porovnat s basreflexem

Re: Age (subwoofer B&C 18PZB46)

pokud to je nadoma tak v poho. jde o to že když to ladíš nízko tak se většinou krom těch nejlevnějších šmejdů dostaneš na mechanické limity reproduktoru. proto se ladí tak vysoko.

Příspěvky [21 až 40 z 47]

  Stránky: ««« 1 2 3 »»»

Audioweb.cz » Projekty PA » Age (subwoofer B&C 18PZB46)

Podobná témata


~±«|»¼½¾²³&@µΩπØ$£