Jít do obsahu fóra

Nejsi přihlášen. Přihlas se nebo se zaregistruj.


(Stránka 2 z 3)

Audioweb.cz » Autohifi » total social auto audio :)

  Stránky: ««« 1 2 3 »»»

RSS

Příspěvky [21 až 40 z 47]

Re: total social auto audio :)

Dalo by sa asi tak, že občas chodí otec k vám, tak by to poslal z CZ pošty. Inak nikdo nejazdí okolo, možno niekto z fóra, ale neviem. Jo, George podľa všetkého príde do TN, tak by som ho mohol jemu dať a on to tam podá. Nejako by sa to dalo vyriešiť.

Web

Re: total social auto audio :)

jaký je to model? najdu na google? fotky ukážeš? jaké vstupy vzadu? něco historického nebo ISO konektor? cinche na repro nebo co?

Web

(upravil kurpelm 20. 11. 2007 22:12)

Re: total social auto audio :)

Je to taký historický kúsok. SANYO model ER100SS. Teraz som ho vytiahol po dlhšej dobe zo skrine, a nejako mu chýbajú hmatníky na tlačidlá. Stláčať sa dajú trebárs páratkom, tá gumička tam je. Len ten hmatník nie... Za chvíľu budú fotky. ISO nemá, vstup je len anténa, CD vstup nieje.

Edit: fotky http://img220.imageshack.us/img220/2994/2007112021011xi9.th.jpg http://img80.imageshack.us/img80/5116/2007112021031nm6.th.jpg
Fotené iba mobilom, digiťák nemám momentálne doma.

Potenciometerna hlasitosť je ALPS! Má v sebe aj dráhy na vyváženie.

Web

Re: total social auto audio :)

A kruci to je fakt až moc historický kousek. A chybí mu čudleta. Navíc je to nějaké vysoké. To se mi do té ďoury co tam mám nemůže vlézt. No asi tě zklamu.

Web

Re: total social auto audio :)

Neva, vpohode. Aj mne sa zdá nejaké vysoké. Nemeral som... Asi rozoberiem.

Web

(upravil Glatz 6. 12. 2007 20:30)

Re: total social auto audio :)

tak a total social pokračuje. přišlo mi dnes poštou rádio, ale má jiný iso konektor než mám v autě. asi nějaká modernizace od roku 1994. Kdo by to čekal? smile.

Na těchto obrázcích je konektor z auta:
http://img155.imageshack.us/img155/5991/iso04fd0.jpg
http://img259.imageshack.us/img259/7010/iso03lf3.jpg
A tento konektor je na rádiu:
http://img259.imageshack.us/img259/5721/iso01mp0.jpg

chce to udělat redukci, jenže jak bez manuálu na auto zjistím jaký kábel je na co?

Web

Re: total social auto audio :)

Ten čo máš na rádiu mám aj ja. Ale ten čo máš v aute, to je nejaký skrátený ATX konektor z PC??? To aj taký ISO konektor existuje? S mojim rádiom som to vyriešil nasledovne. Nemám v aute žiadny ISO, v tej dobe ešte nebol na svete. Tak som zobral starý AT napájací konektor a rozstrihal som ho na jednotlivé fastony. Tie presne sedia do konektora na rádiu. A je to...

Web

(upravil Vaillante 6. 12. 2007 20:54)

Re: total social auto audio :)

2Glatz:podivej se kam ktery vede.barevne oznaceni jiste nebude spravne,takze ti stejne nic jineho nezbyde.tam,kde je 8dvojic jsou repra.navod na radio mas?asi ano,tak se rid jim i barevnym oznacenim a divej se kam je to zapojene.zkus to take treba zmerit dotykovou zkouseckou,coz bude lepsi a nemusis jit po kabelech.budes tam mit asi 3 draty.1.ze spinaci skrinky(tenhle jen mozna,ale spis ne),takhle bude zkousecka jen pri zapnutem klicku v prvni poloze,2.z pojistkove skrinky a svorky staleho napeti,zkousecka bude svitit stale,3.gdn-kostra na kastli,zkousecka nesviti.to je ti urcite jasny a nemusim ti to rikat,kdy sviti a kdy ne.tak to zkus,do toho

(upravil Glatz 6. 12. 2007 21:16)

Re: total social auto audio :)

taky mi to hned připadlo že je to zdroj do základní desky na kompu. smile
jenže problém je ten, že akorát můžu poznat z toho v autě kde jsou repráky, to už vím a kde je zem a kde je napětí taky budu moct zjistit. více ne. někde je tam ještě 12 volt co vede od zapalování (doufám že není nutný, že se rádio bez něj rozjede, je to jen nějaká pojistka aby se nevybila baterka když je motor vypnutý)
barevné označení je fakt barvité, protože jak sem dával repráky do auta, tak se třeba z červeného kablíku stal fialový, z hnědého kablíku bílý a tak dále. no bylo to zajímavé smile

Web

Re: total social auto audio :)

Zapojenie ISO na rádiu máš nakreslené? Ak nie, môžem nafotiť, malo by byť rovnaké na všetkých rádiách.

Web

(upravil Vaillante 6. 12. 2007 21:03)

Re: total social auto audio :)

bezpodminecne neni nutny a ja ho ani nikde nezapojuji,jen kdyz si to nekdo preje,ze ma sklerozu a zapomene radio vypnout.je vlastne jen na to aby se radio vyplo,kdyz otocis klickem do polohy 0,stop,poloha kdy muzes vyndat klicek.nevim co je to za auto.nejaka honda.jak rikam,chce to zkousecku,nebo zarovku a zkusit promerit.pozor,od spinacky nemusi byt natazen kabel.

(upravil chyna.cz 7. 12. 2007 15:58)

Re: total social auto audio :)

dneska jsem si vzal z dexonu ty jejich ovály 6*9 tak vám poreferuju jestli je to taky SocAudio nebo něco víc.
byli za 950,-
tak prej už nejsou takže nic. hold budu muset koupit něco lepšího big_smile
ááá takže v úterý budou HELIX Blue 69 za krásných 1390,- smile

Web

Re: total social auto audio :)

jsou hrozny.kamos co ma auto dilnu,dela montaze audio jen od teto firmy.ale uvidis,treba se ti budou libit.myslim,ze ne.

(upravil Glatz 6. 12. 2007 21:15)

Re: total social auto audio :)

já už se zase nemůžu dočkat až zapojím rádio abych slyšel svoje sociální tesly smile jako dal jsem si na tom i záležet. zalepil jsem tecsoundem od michala montážní díry ve vnitřním plechu smile
to je fajn že ten kabel nemusí být zapojený. jak popisujete akorát by to obtěžovalo. dyť já budu chtít aby to zvučilo i bez klíčku v zapalování. když to hraje tak to snad na sebe upozorňuje samo ne? v manuálu je detajlně popsáno co je jaký kontakt na tom ISO a na tm co je v autě půlku vím a druhou půlku nepotřebuju. je to brnkačka smile

Web

(upravil Vaillante 6. 12. 2007 21:29)

Re: total social auto audio :)

akorat k tomu musis prizpusobit zapojeni toho radia,aby drzelo pamet stanic.nic jinyho v tom neni.je to vazne brnkacka.zapojeni autoradia v noci a kdyz jsou jiz natazeny kabely,je otazka max 1/2h.PS:bylo to ,,popisujete" mysleno v mnoznem cisle?jestli ne,tak te poprosim,abys mi nevykal.vsichni si tu tykaji,bez ohledu na vek.na to me upozornili vsichni hned z prvopocatku.PSS:v dexonu maji ted Vyprodej NMZ,tak se tanm podivejte.mozna maji pro nekoho zajimave nabidky

(upravil Glatz 9. 12. 2007 10:33)

Re: total social auto audio :)

promiň. napsal jsem to asi nedopatřením. nikomu tady nevykám smile a díky za info

tak myslím že by bylo pěkné říct že total social je už živý zvučící produkt a že by bylo pěkné tady všem poděkovat za teoretickou spolupráci, ale některým i za praktickou. oni už vědí. smile

Web

(upravil Glatz 11. 12. 2007 17:00)

Re: total social auto audio :)

tak zvučí to sice skvěle, ale i tak jsem se rozhodl posílit basovou složku o total social sub. poraďte nějaký skromný zesík. klidně nějaký šit dexon, nebo vigašit. prostě co nejlevnější. tak dejte tip. třeba i z tipy smile případně kdyby to šlo vyřešit nějak pasivní cestou nebo fakt totálně lůzrovským "zesem" postaveným za pár korun a řekli by jste mi to tak by to bylo fajn.

Web

Re: total social auto audio :)

jukni na aukro. tam se toho vali mraky
já si byl dneska pro helix blue 69 smile

Web

(upravil Glatz 11. 12. 2007 18:15)

Re: total social auto audio :)

Jo. Nejvíc se mi líbí tenhle smile http://www.aukro.cz/item278660440_fli_t … edice.html
no něco jsem tady pročetl a tenhle reprák nebyl ukamenovaný ani mistrem sinklérem čímž si u mě získal simpatie smile http://www.ahifi.cz/subwoofery/carpower-sp-252c.html tak zvažuju jeho koupi a ještě sehnat jějaké to živítko (zesilovač)

Web

Re: total social auto audio :)

já ho slyšel ale moc mě nezaujal...

Web

Příspěvky [21 až 40 z 47]

  Stránky: ««« 1 2 3 »»»

Audioweb.cz » Autohifi » total social auto audio :)

Podobná témata


~±«|»¼½¾²³&@µΩπØ$£