Jít do obsahu fóra

Nejsi přihlášen. Přihlas se nebo se zaregistruj.


(Stránka 2 z 6)

Audioweb.cz » Reprosoustavy » Aktivní 3pás. reprobedna bassreflex

  Stránky: ««« 1 2 3 4 5 6 »»»

RSS

Příspěvky [21 až 40 z 109]

Re: Aktivní 3pás. reprobedna bassreflex

A ty už ten reprák máš?

Re: Aktivní 3pás. reprobedna bassreflex

Ano repráky už mám kdybych to tušil,tak vemu osmičky jenže já to volil i kvůli zesíku.Co už teď....

(upravil Benazi 10. 2. 2016 21:26)

Re: Aktivní 3pás. reprobedna bassreflex

Kontaktovat P.Krále z RI -AUDIO
http://www.ri-audio.cz
3W-BS380-020    4 nebo 8    1 070 Kč

Re: Aktivní 3pás. reprobedna bassreflex

To je autor toho plánku?

Re: Aktivní 3pás. reprobedna bassreflex

No a co plánuješ nahoře? Střed a výšku.

Re: Aktivní 3pás. reprobedna bassreflex

Střed ARP 150 a vyšku asi dám podle toho co seženu za výhybku zatím fakt nevím

Re: Aktivní 3pás. reprobedna bassreflex

Ne,  obrázek výše od Rochelta stavěl s Visatonem.
Druhá možnost  ri -audio, jednu dobu prodával výhybky navazující na TVM. Pokud bys měl repro samozřejmě dle doporučené výrobcem výhybek.

(upravil antonio 15. 2. 2016 12:23)

Re: Aktivní 3pás. reprobedna bassreflex

Ozval se mi p.Král zítra mi dá vědět co tam má.Zatím díky všem za pomoc.

Tak jsem u Ri Audio objednal vyhybky pro mé repro.Benazi díky za kontakt.Nemáte někdo tel. kontakt na Aldax??

(upravil Kamca 14. 2. 2016 10:23)

Re: Aktivní 3pás. reprobedna bassreflex

Tak jsem si nějak rozkreslil rozmistění repro a chci se zeptat co si myslíte o umístění BR téměř v úrovni středu? Volím to z důvodu zachování minimalizovaných rozměrů bedny. Zkoušel jsem dát jeden 100mm do spodní části a celkem se zvětší rozměry celé skříně.

http://s14.postimg.cc/c1z3n7tq9/2016_02_14.png

(upravil TheLastUnicorn 15. 2. 2016 8:49)

Re: Aktivní 3pás. reprobedna bassreflex

Moment...Ty ještě nemáš výškáče a bedny a už si objednával výhybky? Krom toho, že strkat v současnosti někam ARP150 mi přijde zbytečné (ten reprák není nic moc), tak ono se to celý dneska dělá trochen jinak.

Re: Aktivní 3pás. reprobedna bassreflex

Tak jsem postoupil repro všechny doma,zesík objednaný,bedny ve výrobě výhybky ve výrobě smile

Re: Aktivní 3pás. reprobedna bassreflex

Tak mi dorazil jako náhrada za ARN312  rep. od BC 15PS100 je to jiný level už čekám jen na bednu.

Re: Aktivní 3pás. reprobedna bassreflex

Wow... to bych ani nenazýval náhradou, jak gigantickej rozdíl to je. A vyhýbky? Myslel jsem, že jsi objednával vyhýbky pro to ARNko? A nechci jen kritizovat, ale pokud nad tím nebude něco tomu odpovídající, tak to nedopadne odpovídajícně penězům, který stále ten basák. K tomuhle je totiž to ARP už tuplem docela průser... Kromě toho, že ho to BCčko dost válcuje v citlivosti ho nebudeš ani schopnej kloudně vybudit protože na limit toho třeďáku se dostaneš ve chvíli kdy basák ještě nebude vědět, že už se něco děje big_smile

(upravil Kamca 3. 3. 2016 15:48)

Re: Aktivní 3pás. reprobedna bassreflex

smile nová výhybka nový střed.....mám tady takový zk.box a je to pecka jsem spokojen víc nepotřebuji.Jakmile mi přišlo to Arn tak jsem to testnul a hned jsem věděl,že tudy cesta nevede...vyhybky jsem zrušil a jedu nanovo.

Re: Aktivní 3pás. reprobedna bassreflex

tak to pak jo, a co nad to teda příde, jen ze zvědavosti?

Re: Aktivní 3pás. reprobedna bassreflex

Ten střed ještě vybíram klidně si nechám poradit.

Re: Aktivní 3pás. reprobedna bassreflex

Hele ono je to celý težký... Celým tím basákem se to posunulo totálně jinam, než kde to začalo. Kdyby to bylo 15PS76 nebo spíš PL76 tak to je ještě vhodný i do dvoupásma, to by se dalo s kombinovat s třeba DE250 nebo DE500 na horně. S tímhle PS100 se třípásmu nevyhneš... Pak se nabízí v principu dvě varianty...Hi-fistickej vršek, což bych já řešil alespoň jako bi-amp, nebo profi vršek což někomu doma může charakterem zvuku vadit. Mrkni sem: https://www.audioweb.cz/viewtopic.php?id=14110.

Každopádně tenhle přístup je přinejmenším dost zajímavý, ale trochu si to (zbytečně) komplikuješ = prodražuješ. Ale držim palce a jsem zvědavej jak to dopadne smile

(upravil Kamca 3. 3. 2016 21:17)

Re: Aktivní 3pás. reprobedna bassreflex

Díky za ten link zajimavé čtení.
Jak je natom tato značka je to použitelné?
http://www.prodance.cz/6w4p-8ohm.html

(upravil ondra.klofat 3. 3. 2016 23:24)

Re: Aktivní 3pás. reprobedna bassreflex

Ale jo, Selenium budiž, ale spíš bych volil 8" variantu, přecijen má daleko větší citlivost, za trochu vyšší cenu je tu pak hezké BC 6PS38, které by k tomu mohlo líp pasovat (nebo opět 8" PS21), ale záleží jak bude postavená vyhýbka, basák se dá kdyžtak taky utlumit, když by bylo potřeba, ale je to škoda ho tlumit. Jak řikám, já bych takovouhle bednu dělil aktivně.

Re: Aktivní 3pás. reprobedna bassreflex

Ta osmička tam už nevleze.Aktivně pro každý r3pro zesák?

Příspěvky [21 až 40 z 109]

  Stránky: ««« 1 2 3 4 5 6 »»»

Audioweb.cz » Reprosoustavy » Aktivní 3pás. reprobedna bassreflex

Podobná témata


~±«|»¼½¾²³&@µΩπØ$£