Jít do obsahu fóra

Nejsi přihlášen. Přihlas se nebo se zaregistruj.


(Stránka 2 z 3)

Audioweb.cz » Autohifi » reproduktory do předku auta

  Stránky: ««« 1 2 3 »»»

RSS

Příspěvky [21 až 40 z 43]

(upravil BlackRider 15. 10. 2007 17:27)

Re: reproduktory do předku auta

http://www.prodej-autohifi.cz/reprodukt … -es-6c.php Tyto mi doporučil Milan Rychtr z ryves.cz...

Znáte je někdo? Bohužel asi bude problém si je v Brně poslechnout.

Jinak ty helixy jsou fakt slušný, instalovali jsme je do kámošové Hondy (Helix blue 62 a dozadu Helix blue 69) wink

Web

(upravil Zbynek750 15. 10. 2007 18:50)

Re: reproduktory do předku auta

DSK jsou priserny, jak pise Michal. Obloukem pryc. ES6 jsou, momentalne za ty penize, z vyjmenovanych asi to nej.

Me tappaja drzel dobre, poctive jsem odmastil, nahrival jen fenem (jinak pouzivam horkovzdusku) a s tim jsem rozhodne problem nemel. Byla docela prace ho dostat pak dolu. Ale po cca roce se mi objevily sem tam slysitelne rezonance, tak jsem rozebral dvere a zjistil, ze se v materialu objevili bublinky. Podotykam doslovne, ze v materialu, ne mezi materialem a plechem. Plato na tom bylo jeste hur. Predelal jsem jen dvere, na plato se uz nedostal, pomoci TBP ( resp. stejny material od jine firmy pod jinym nazvem) a vysledek byl uplne o necem jinym. Uplne stejne to dopadlo i v jinych autech.
Me stoji 1m2 TBP 500 a z meho pohledu je tappajomat predrazenej. Pouzil jsem po ruznu vic materialu a hodne dobre hodnotim STP, ale to je zas jina cena.

Re: reproduktory do předku auta

Dovolim si tady trošku přednášku.

DSK a cela serie Dietzi je absolutně typickým příkladem, jak autohifi funguje. Ještě než se začaly prodávat v ČR, tak už sem proudily zprávy, jak se v DE už v podstatě nic jiného neosazuje, jak jsou super, citlivé, skvěle hrají a navíc jsou levné. NEustále se porovnávaly s HelixBlue. Dietzi byly ty "silnější" a HB ty "slabší". (tím se myslel parametr zatížitelnosti. HB mely 50 a DSK 80 - uznáte, že rozdíl fakt "jaxviňa") Takže se DSK doporučovaly "na zes" a HB "na rádio".

A navíc jsou krásně oranžové - tedy aspon ty gumove krytky na magnet, jejichž účel v autohifi mi dodnes není jasný.

U DSK je vyhybka naladena klasicky agresivně, takže system na DSK bez uprav zněl fakt jako když se po schodech kutálí igelitka s flaškama.

Až za nějaký čas došlo autohifíkům, že DSK jsou asi citlivější a byly by (přes zbytečně vysokou zatížitelnost) lepší volbou i na autorádio. Ono se potom ukázalo, že to s tou vyšší citlivostí není tak horké a to že jely hlasitěji bylo dáno vesměs tím, že se používaly na zesilovačích. Tím zmizela i ta jejich poslední výhoda, zatížitelnost byla najednou k ničemu.

Takže teď se o nich mluví takhle ošklivě (a právem). Jenže mezitím se jich prodaly možná tisíce souprav.

HB nejsou žádný zázrak a vedle repro jako třeba SEAS znají jak dětské hračky (což ale všechny mainstreamové soustavy v téhle cenové kategorii) ale proti DSK nebo DSX je to blazám pro uši.

Prostě udělala se hysterie a teprve, když si je vyzkoušelo dost lidí, začlo se na ně plivat. Ale předtím se mohly lidi na fóru udoporučovat, jak jsou super.

Re: reproduktory do předku auta

On Hertz s timhle byl dost specificky, holt par lidi vi, jak prodavat. To samy stare HSK, kde jsem se sam "napalil". Nastesti jsem je mel za cenu, ze jsem je prodal pouze s nejakou stokorunovou ztratou.

Re: reproduktory do předku auta

http://www.ryves.cz/autoindex/autoradia … php?id=746
tydlencty mám možnost vzít za 1500,- asi mladší bratříček toho co tu o něm psal BlackRider

Web

Re: reproduktory do předku auta

tedy aspon ty gumove krytky na magnet, jejichž účel v autohifi mi dodnes není jasný....myslim, ze kvuli vlhkosti, nebo pri pripadne montazi muze dojit nechtene ke styku plechu s magnetem a magnet se hned ustipne...

PB jsou hodne osazovany a hodne protlacovany, protoze na nich maj obchodnici skoro nejvetsi marze smile Ale pry hraji solidne.

Taky jsou na autohifiklubu dost prodavany pouzity kompa...ja bych volil helixy, nebo MBquart nejaky kompa. Me jedou teda na radio Clarion 558 Rainbow SAX a nemuzu si stezovat, i kdyz jsou asi 100W RMS. Kdyz se poradne vytlumi, hraji basy nadherne.

Re: reproduktory do předku auta

Ještě mě dost začínaj lákat tyto esprity od Helixu.
http://www.audioland.cz/Helix/HELIX-E-1 … g2463.html

Sice trochu dražší, ale prej jsou super. V tomo případě bych asi zrušil zadní repra a jel jen na předek+zes...

Blbý je, že v Ahifi moc nevládnu a vím hovno co je shit a co ne. sad

Web

Re: reproduktory do předku auta

Povzdech...

Kolika z Vas jsem tu uz nabizel G17+27tffnc/g...

Pokud bych nechtel vymenit auto, uz by tam byly.

Re: reproduktory do předku auta

Co máš vůbec v předních dveřích Trabiho teď, Chyno? Že by ty DRB?

Re: reproduktory do předku auta

ARN 5604
dneska sme měl možnost poslechnout si ty  DSK a fakt nic moc...
jinak mám možnost ještě za 1500(nový)
http://www.automart.cz/index.php?podokn … w_id=47575
nebo
http://www.carhifi-profi.cz/product_inf … h=4_82_100
a neby ty powerbassy
http://www.ryves.cz/autoindex/autoradia … php?id=746

jiný už řešit nebudu. všechny bych moch mít do 1500,-
tak jaký?

Web

Re: reproduktory do předku auta

Michale, já zase čekám až si po novém roce obměním auto. Pak bych se ozval na tvé G17+27tffnc/g...teda pokud je budeš ještě mít smile

Re: reproduktory do předku auta

už je prý bude dávat do bazaru takže bych si je buď rezervoval být tebou nebo si na ně sehnal rychle prachy.

Web

Re: reproduktory do předku auta

ja ti nevim, ale spis bych s tim pockal az na nejake normalni auto, v trabiku to nema moc smysl resit. Pokud nechces poslouchat jen nekde na parkovisti s vypnutym motorem .-)

Re: reproduktory do předku auta

když to mám nahlas tak o motoru ani nevím smile

Web

Re: reproduktory do předku auta

po dlouhém přemýšlení jsme se rozhod obětovat trochu víc zlaťáků a beru Helix blue 62

Web

Re: reproduktory do předku auta

Zbynku, nevíš o čem mluvíš... Trabiho jsem měl, muziku v něm taky (bez externího zesíku) a když jsem chtěl, jediný co jsem slyšel byla hudba... Navíc Trabi není zas tak špatný auto. Měl jsem ho rok a půl (než ho přítelkyně obrátila přes střechu) a vzpomínám na něho jen v dobrým...:)

Re: reproduktory do předku auta

Chudáčik trabi.

Web

Re: reproduktory do předku auta

tak mám vyjednaný jiný auto po novým roce takže helixy do trábiho dávat nebudu,schovám je až na oplíka corsu A 1,2i smile tam budu muset pořešit hudbu už jiným způsobem.(neodbívat to moc big_smile )
jinak trábi pude do světa tak ať se mu pak daří....

Web

(upravil Mathes 26. 10. 2007 23:16)

Re: reproduktory do předku auta

No Trábi měl tenkrát dost hnutý celý skelet, ohnutou nápravu a tak... Ale přední, zadní skla přežily-vypadly a zůstaly u krajů silnice... Přitelkyně se probrala s hlavou u pedálů a dvěma oděrkama od skla na obličeji... Škoda že mám fotky jen z klasickýho foťáku. "Pochubil" bych se...")

Cože, ty chceš vyměnit TRABIHO za...pfff...Corsu?!?! Ty nekulturní barbare...:lol:

Re: reproduktory do předku auta

hihi. ještě yvměním pojišťovnu, ta alianz je drahá jak sviň. jinak corsa je docela v poho auto, je to ta stará, é tak kulatá(ženská) co jezdí úpo silnicích.
http://images.google.com/imgres?imgurl= … s%26sa%3DN
a nějak takhle bych chtěl aby i ta moje vypadala( časem)

Web

Příspěvky [21 až 40 z 43]

  Stránky: ««« 1 2 3 »»»

Audioweb.cz » Autohifi » reproduktory do předku auta

Podobná témata


~±«|»¼½¾²³&@µΩπØ$£