Jít do obsahu fóra

Nejsi přihlášen. Přihlas se nebo se zaregistruj.


(Stránka 2 z 3)

Audioweb.cz » Subwoofery, kino a sestavy » Nekonečný výběr basového speciálu...

  Stránky: ««« 1 2 3 »»»

RSS

Příspěvky [21 až 40 z 43]

(upravil kovac.pavol1 10. 2. 2014 11:04)

Re: Nekonečný výběr basového speciálu...

18Sound 15W930 popr. 15NLW9500 k tomu ale adekvátny zosilovač.

Re: Nekonečný výběr basového speciálu...

Nic proti, ale v čem vidíš výhodu například oproti tomu Daytonu RSS390, kterej zahraje podobně v zavřený bedně? Stojí cca stejně a Dayton je určitě na pohled hezčí, když už nic jinýho.

Web

Re: Nekonečný výběr basového speciálu...

Nevím kde Daytona koupit... a navíc LAB15 seženu už za 6200,- smile

Re: Nekonečný výběr basového speciálu...

http://www.europe-audio.com/Product.asp?Product_ID=7098
http://czech-speaker.cz/index.php?route … path=42_35
- nejde mi ted ale stahnout jejich cenik

ruzne DIY repro

Web

Re: Nekonečný výběr basového speciálu...

Tam kde všichni, ne Europe Audiu, čekal sem teda nějakej zajímavější duvod. Proč to kupovat předražený u nás?

Web

Re: Nekonečný výběr basového speciálu...

RSS390HF vyjde z Europe Audio cca 7500,- .... nevíte kolik je pošta?

Re: Nekonečný výběr basového speciálu...

Nechceš BMS 12S330? niekto ho tu predáva za 150E, dokonca viac kusov. 600W AES, 3" cievka, 85L, 30hz, cca 89db 1W/1m

Re: Nekonečný výběr basového speciálu...

Když si ho dám do košíku, tak mi to pise s postou a 10% gift certifikátem 292E

Web

Re: Nekonečný výběr basového speciálu...

Zrovna řeším bednu pro SONIC-15MK2 (mimochodem má 40l uzavřených), starší s uhlíkovou membránou se dá koupit kolem 5k a do těch 130l BR by se dal dát.

(upravil lacos 19. 2. 2014 12:51)

Re: Nekonečný výběr basového speciálu...

Ešte môžem navrhnúť Alpine swr-1522d .. Nebojte sa že je to autohifi smile mám ho doma v 150l basreflexe naladenom veľmi nízko, a je to to najlepšie čo som doteraz doma mal. kúpil som z bazoša, a neľutujem nič. Hraje 25hz bez problémov.

Re: Nekonečný výběr basového speciálu...

Jaké má takové Alpine swr-1522d parametry? měřil jsi ho?

Re: Nekonečný výběr basového speciálu...

áno meral, no nieje to odmerané úplne korektne lebo moja zvukovka taký veľký reprák už veľmi nezvládala, preto graf nieje úplne hladký,ale parametre sa ani tak nelíšia oproti tým čo poskytol výrobca smile http://lacos.rajce.idnes.cz/Desktop/#aa … aaaaaa.jpg

Re: Nekonečný výběr basového speciálu...

pěkný průběh v bassreflexu, i když Q-čka vypadají spíš na uzavřenku....

Re: Nekonečný výběr basového speciálu...

lacos napsal:

nieje to odmerané úplne korektne lebo moja zvukovka taký veľký reprák už veľmi nezvládala, preto graf nieje úplne hladký

To je samozřejmě nesmysl, důvod proč je to kostrbaté jsou nevhodné podmínky, umístění...

Re: Nekonečný výběr basového speciálu...

Tak neviem prečo sa mi to nepodarilo pekne odmerať, ale skúšal som to rôzne asi pol hodinu, ..možno som mal  skúšať dlhšie smile Iné repráky mi to pomera jednoducho. Meral som na integrovanej zvukovke v notbuku. Zatiaľ ho mam vtakej testovacej starej bedni no plánujem postaviť poriadnu z preglejky, určite sa pochválim smile

(upravil lacos 13. 8. 2014 22:27)

Re: Nekonečný výběr basového speciálu...

Tak sa hlásim konečne s tým Alpine smile http://img11.rajce.idnes.cz/d1103/10/10256/10256260_3bdb8ea0a2ad12fefddb1a98e108a072/images/WP_20140806_002.jpg?ver=0 Za ten čas sa mi podarilo kúpiť aj poriadnu zvukovku takže už všetko meriam v pohode. Bedňa je už konečne zlepená, pracuje sa už iba na povrchovke, zaoblené hrany a lak. Má 165litrov, naladená nakoniec až na 19hz. Prvé testy v garáži ukázali že to zahraje aj 10hz big_smile pri 15hz sa trasú garážove dvere a 2cm výchylkou, a poskakujú žalúzie v kuchyni big_smile Bohužiaľ mi pri tom odišiel jeden kanál koncáku tak som si narobil ďalšie problémy sad Teraz brúsim plochy a budem to moriť a lakovať, teším sa na výsledok kedy to otestujem pri nejakom poriadom filme smile S konečným výsledkom sa prihlásim smile

Re: Nekonečný výběr basového speciálu...

hmm, konečne niečo zaujímavé a iné smile

Re: Nekonečný výběr basového speciálu...

Paráda, zvlášť máš u mě plus za překližku, snad by se hodilo pár vzpěr. Jinak v #30 jsi ho už testoval... hmm2 Tohle je nová bedna?

Re: Nekonečný výběr basového speciálu...

V 30# som ho mal v starej 30 ročnej bedni z laťovky s basreflexom malého priemeru, len na test. Na stavbu novej som nič iné ako preglejku ani nechcel a keď už som sa pustil do takého projektu, tak nech je všetko poriadne big_smile stálo ma to asi toľko koľko som dal za samotný reprák big_smile Výstuhy na fotke niesu, je to fotka z priebehu prác. Teraz už je všetko zlepené, v bedni je jedna krížová v strede, a 4 hranolky som vložil aj do basreflexu rovnomerne po jeho dlžke. Potom niekde upnem všetky fotky zo stavby, už ju iba nalakovať smile

Re: Nekonečný výběr basového speciálu...

Ahoj. Jaký zesilovač k tomu používáš?

Příspěvky [21 až 40 z 43]

  Stránky: ««« 1 2 3 »»»

Audioweb.cz » Subwoofery, kino a sestavy » Nekonečný výběr basového speciálu...

Podobná témata


~±«|»¼½¾²³&@µΩπØ$£