Jít do obsahu fóra

Nejsi přihlášen. Přihlas se nebo se zaregistruj.


(Stránka 2 z 4)

Audioweb.cz » Projekty Autohifi » Ozvučnice pro Subwoofer 2x INFINITY REF 1260W

  Stránky: ««« 1 2 3 4 »»»

RSS

Příspěvky [21 až 40 z 66]

(upravil dbmax 2. 10. 2012 16:48)

Re: Ozvučnice pro Subwoofer 2x INFINITY REF 1260W

Aktuálne už nie, ale rukami mi prebehol ešte aj INFINITY REF 1240W, JBL GTO 1202D a GT5-12, všetko rovnaké woofery, v danej cene klasika bučáky smile V takýchto lacných cenových triedach niekedy môže prekvapiť aj nejaký hadex, naposledy falzifikát audiobahnu AW1200Q mal ešte lepšie parametre než uvádza čínsky výrobca, cena bola rovnaká, pretože pri komercii treba zaplatiť všetkých buzíkov naokolo. S obesením mi ani nevrav, na orave sa tohto roku roztrhlo vrece so samovraždami naposledy skončil mladý chalanisko po odobratí vodičáku nakoľko bol v hezkom alkoholickom opojení ukončil doma v pivnici na slučke, ale to je už mimo ot.

Web

Re: Ozvučnice pro Subwoofer 2x INFINITY REF 1260W

A mohl(y) by jste mi doporučit nějaký jiný subwoofer do bassreflexové ozvučnice?aby měl stejný,nebo větší výkon a byl by do 2.500Kč a kvalitní....jinak s těma sebevraždama jsme zašli až moc daleko ...

Re: Ozvučnice pro Subwoofer 2x INFINITY REF 1260W

Já Ti mohu dohodit dvojici Beyma 10G40 co prodávám, je to profi verze Power 10, dost dobře použitelných jako subwoofer, jednomu postačí 30-35l a nátrubek 10x20cm.

Re: Ozvučnice pro Subwoofer 2x INFINITY REF 1260W

Cením si toho,ale ne děkuji smile

Re: Ozvučnice pro Subwoofer 2x INFINITY REF 1260W

Kde je problém? Vzhled nebo přesvědčení? smile

Re: Ozvučnice pro Subwoofer 2x INFINITY REF 1260W

Je to dětinský ale ano vzhled je jeden z problémů big_smile  za chvili mi bude 18,takže chci aby to i nějak vypadalo a všichni záviděli wink.Beyma a B&C spíš vidím do hifi,nebo PA. Myslim si,že je to i škoda do auta.Ale dík za nabídku,cením si toho smile

(upravil Lojzek 2. 10. 2012 20:41)

Re: Ozvučnice pro Subwoofer 2x INFINITY REF 1260W

ten 12PS76 se hodí spíše do horny co?

no vidím to tak, pokud nebude mít repro ,, IN '' nápis a pořádý gumov závěs tak je to v prdeli co?

Ještě dotaz, admine sprav prosím tě nějak hodiny na serveru smile

Re: Ozvučnice pro Subwoofer 2x INFINITY REF 1260W

No asi tak big_smile autíčko si vymazluju a holky mazlim smile

Re: Ozvučnice pro Subwoofer 2x INFINITY REF 1260W

Aha, tak stříbřenku bych Ti k tomu mohl přibalit zdarma. lol

Lojza: Sprav si to sám. wink

(upravil antonio 3. 10. 2012 8:39)

Re: Ozvučnice pro Subwoofer 2x INFINITY REF 1260W

big_smile big_smile big_smile

http://www.youtube.com/watch?feature=en … VK4IAAFrPo, ale zas až tak to přehnat nechci smile

Re: Ozvučnice pro Subwoofer 2x INFINITY REF 1260W

myslím, že problém bude kvůli tomu, že tam u toho neni napsaný "1260W"

Re: Ozvučnice pro Subwoofer 2x INFINITY REF 1260W

ale prdlajs,špičkovej výkon mě nezajímá smile

Re: Ozvučnice pro Subwoofer 2x INFINITY REF 1260W

Chlapi nechte ho tak, poradili jste mu, že na to nebere ohled je jeho věc, že si koupí toto repro - je to jeho věc, aď si udělaá ozučnici jakou chce, bude to poslouchat on. Co chce bude mít. Možná se bude tlouct do hlavy ale to potom bude už pozdě.
Antonio: už to šlape - díky

(upravil golfikR32 3. 10. 2012 18:28)

Re: Ozvučnice pro Subwoofer 2x INFINITY REF 1260W

Dík za obhajobu:) a ještě si vše necham projít hlavou co se týče ozvučnice

Re: Ozvučnice pro Subwoofer 2x INFINITY REF 1260W

ja to nechápem, veď 10G40 je stokrát lepšie vyzerajúci reproduktor ako Infinity, hlavne zo zadnej strany (keby si to montoval magnetom von). To že by ti ale s najväčšou pravdepodobnosťou nevyhovoval zvukom je už vec druhá.

Namiesto dvoch takýchto sračiek si radšej kúp jeden normálny basák, Beyma Power 15 by ti narobila v aute väčší bordeľ ako dva tie infinity reproduktory. A keď ho namontuješ magnetom von tak aj upúta viac pohľadov, keďže reproduktorov ako Infinity (omaľovánková membrána, plechový kôš a pomerne malý magnet) je vo svete sockaautohifi ako nasraté.

Re: Ozvučnice pro Subwoofer 2x INFINITY REF 1260W

Vážim si každý rady,ale mohl by ses chovat slušněji na takoví řeči fakt nejsem zvědavej..... Zatím jsem nic nekoupil,vše si promýšlím,čtu diskuze atd....,protože to jsou pro mě velké peníze.Stavbu odkládam na jaro až bude tepleji(navíc se teď střádá na maturiťák), zatim budu postupně nakupovat ostatní věci jako je kabeláž,autorádio atd... a samozřejmě budu přemýšlet:).Pokud by jste měli jakýkoliv nápady tak sem s nimi smile

Re: Ozvučnice pro Subwoofer 2x INFINITY REF 1260W

Já tebou, keď chceš low end za super prachy, teraz by som vymákol akciu na hadexe http://www.hadex.cz/q345-repro-305mm-12 … basdualni/ (v prepočte zo všetkými náležitosťami a poštovného 45,-e za kus) ako som hovoril v prísp.21, má 76mm cievku, skutočná impedancia je 2x8ohm, (takže nie ako na webe 2x4ohm), zaťažiteľnosťou mu vážne môžeš bez obáv nasoliť smile a parametre má lepšie ako uvádzajú. Tie infinity to pošle do zadku jedna radosť.
Výrobcom uvádzané: Fs=33Hz QTS=0,6 VAS=51l
Namerané (cievky paralelne=4ohm): Fs 36Hz, Qts 0.48, Qes 0.52, Qms 6.27, Vas 55l, Mms 135g, Re 3.3ohm

Web

(upravil antonio 18. 10. 2012 23:36)

Re: Ozvučnice pro Subwoofer 2x INFINITY REF 1260W

Dík za nápad,ale docela teď přemýšlím o Beyma power 15 jak psal KocuR našel jsem ho za 4.500 Kč(novej) což je krapet přes rozpočet, ale dam na vaše rady a nenecham se oblbnout vzhledem smile.Jen tu mam zase dilema s ozvučnicí.Jsem Teknař a mam rád velký tlak, tak bych asi udělal bassreflex. Byl bych opět vděčný,kdyby mi někdo udělal simulaci v bassreflexové ozvučnici a v uzavřence. Děkuji smile

http://beyma.sk/index.php?page=shop.pro … ;Itemid=26

Re: Ozvučnice pro Subwoofer 2x INFINITY REF 1260W

http://lojzek123.rajce.idnes.cz/nastenka#power15.jpg

Re: Ozvučnice pro Subwoofer 2x INFINITY REF 1260W

Takže, když to budu dělat podle výrobce neudělam chybu?

Příspěvky [21 až 40 z 66]

  Stránky: ««« 1 2 3 4 »»»

Audioweb.cz » Projekty Autohifi » Ozvučnice pro Subwoofer 2x INFINITY REF 1260W

Podobná témata


~±«|»¼½¾²³&@µΩπØ$£