Jít do obsahu fóra

Nejsi přihlášen. Přihlas se nebo se zaregistruj.


Audioweb.cz » Dílna » dotaz na povrch pro sloupy

  Stránky: 1

RSS

Příspěvky [4]

Téma: dotaz na povrch pro sloupy

chtel jsme se zeptat videl jsem na par projektech (ne delanych primo stolari) pokryvanim nalepovaci folie s vzhledem dyhy. chtel jsem se zeptat jak to drzi jestli to lepite jen tim jak lepi ta samotna "folie" nebo nejakym lepidlem a co to snese na zachazeni bal bych se ne o nejaky odlepovanim rohu a tak ... takze kdyztak napiste nejaky poznatky a zkusenosti. hledal jsem tu vetsinou resej dyhu pravou to je pekny ale ne moc k sehnani a ne malo pracny ale hlavni problej jsou nezkusenosti takze diky za pripadne rady smile

Re: dotaz na povrch pro sloupy

Drží dobře, je samolepicí, bednu dobře očistit od prachu. Povrch musí být dokonale vytmelený, každá nerovnost je vidět. Zdroj specializované prodejny, hobbymarkety typu OBI, případně hledat na netu "d-c-fix". Po nahřátí fénem změkne a dá se i trochu natvarovat.

Re: dotaz na povrch pro sloupy

Jeste poradim, ze zvlast u drevotrisky, ktera se v podstate neda vybrousit, je dobry potom nalakovat, tim ti "vylezou trisky" a pak prebrousit jemnym smirkem (100+) a po omyti od prachu mas perfektne hladky povrch i na DTD, na kterem tapeta drzi velmi dobre.

Re: dotaz na povrch pro sloupy

dky moc za radu smile snad to bude vypdat dobre uz jsem zkousel kousek davat a je pravda ze i sebemensi smitecko dela velkou neplecu ale kdyz se to udela poradne vypada to dobre smile diky za rady smile

Příspěvky [4]

  Stránky: 1

Audioweb.cz » Dílna » dotaz na povrch pro sloupy

Podobná témata


~±«|»¼½¾²³&@µΩπØ$£