Jít do obsahu fóra

Nejsi přihlášen. Přihlas se nebo se zaregistruj.


Audioweb.cz » Autohifi » Autorádio Pioneer DEH-600BT

  Stránky: 1

RSS

Příspěvky [13]

Téma: Autorádio Pioneer DEH-600BT

zdravim mám tohle autrádio a koupil jsem sy k němu dálkový ovladač na volant CD-SR110.Ale nefunguje mi nechápu proč .Na netu píšou u popisu autoradia dalkove avladani na OEM.Ale nevím co to OEM znamená.Nemohl by mi to tady někdo napsat.Díky

Re: Autorádio Pioneer DEH-600BT

OEM je predinštalované ovládanie... Čo je origo na volante (od výroby) Ak podporuje OEM, tak nepodporuje prídavné od Pioneer-u... A OEM bude fungovať len s redukciou za x000 sk/kč... Bohužiaľ.

Web

Re: Autorádio Pioneer DEH-600BT

Pochopil jsem to správně že tohle dalkové ovládáni od pioneeru mi nemůže fungovat?Moc tomu nechci vjeřit protože tohle dalkové je napsáno na par stránkach jako příslušenství k tomuto autoradiuu.

Re: Autorádio Pioneer DEH-600BT

tak to skus kontaktovat www.basys.cz alebo nejakeho distributora pioneer alebo obchod kde si kupoval...

Web

Re: Autorádio Pioneer DEH-600BT

do basys jsem psal mejla minulej tejden a žádná odpovjeď .ještě skusím poslat do toho obchodu kde jsem to koupil.Zaim diky

Re: Autorádio Pioneer DEH-600BT

Skus obchod, lebo s basys sk mam vselijake skusenosti... pokial nekupis u nich, tak na teba seru, s prepacenim...

Web

Re: Autorádio Pioneer DEH-600BT

Dam ti radu, jak jsme to delali v dobe kamenne, kdy jeste nebyly maily... my jsme telefonovali, kdyz jsme neco potrebovali. Melo to spoustu vyhod. Clovek se to dovi hned, neni tak snadne poslat nekoho k sipku pres telefon jako mailem. Ale je potreba umet aspon trosku mluvit, coz, soude podle nekterych prispevku tady na foru, je pro urcitou skupinu uzivatelu problem.

Re: Autorádio Pioneer DEH-600BT

najprv si si mal teda overit či to pojde a nie hnet kupit smile...

Web

Re: Autorádio Pioneer DEH-600BT

To máš pravdu to jsem mjel, jenomže když jsem to četl jako Příslušenství k dokoupení přímo u popisu u toho autoradia tak jsem myslel že to bude fungovat.Psal jsem do basys a tam mi napsali jak mám vyskoušet že ovladač je OK a další rady a když nic nepomohlo tak ten technik mluvil s nějakýk produkt managerem a zjístil že vlastně to autorádio nemá snímač tudíš ho nelze ovládat žádným dálkačem.Moc nechápu kde čeští prodejci získali info že k tomu autorádiu to pasuje např. tady http://www.home-elektro.cz/autoradio-s- … -deh-600bt

Re: Autorádio Pioneer DEH-600BT

Never prodejcum, internetovym obchodum a zjistuj si skutecnosti z nezavislych zdroju. smile

(upravil grawp 8. 10. 2008 19:42)

Re: Autorádio Pioneer DEH-600BT

a tak teraz co hodlaš spravit ?

Web

Re: Autorádio Pioneer DEH-600BT

Asy skusím ho poslat spátky do e-shopu, mám takový pocit že do 14dnu se může bezdůvodně vrátit zboží zakoupené přes internet.Když ho nevezmout tak ho prodám.

Re: Autorádio Pioneer DEH-600BT

mas na to pravo, do 14 dni bez udani duvodu

Příspěvky [13]

  Stránky: 1

Audioweb.cz » Autohifi » Autorádio Pioneer DEH-600BT

Podobná témata


~±«|»¼½¾²³&@µΩπØ$£