Jít do obsahu fóra

Nejsi přihlášen. Přihlas se nebo se zaregistruj.


Audioweb.cz » Nezařaditelné » Rady,pomoc-Osobni setkani-Praha

  Stránky: 1

RSS

Příspěvky [2]

Téma: Rady,pomoc-Osobni setkani-Praha

Ahoj,prosim Vas,

jsem zacatecnik,rad bych si sestavil repro,neco jsem si procetl,zjistil atp..neco jsme se zase ucili ve skole a tak (ale zvetsiny si to bud nepamatuju,nebo jsem to nepochopil nebo jsem zrovna spal..)..kazdopadne i tak nejake ZAKLADNI vedomosti z EN mam (opravdu jen zakladni..)..ovsem jak jsem rekl,rad bych si sestavil repro..chtel bych to zkusit,priucit se neco,naucit se neco a hlavne mit dobry pocit z toho,ze ty repraky jsem si sestavil sam a ne nekde koupil nehrajici sestavu od Geniusu nebo podobnych firem.

Byl by tu nekdo ochotny,nekam zajit treba na pivo nebo na kafe nebo cokoliv a o nejakych tech vecech se mnou pokecat popripadne mi treba i trosku vypomoct abych se hnedka pri prvnim projektu nespalil?? (je mozne aj pres ICQ,MSN a tak,ale osobni setkani je vzdycky lepsi..da se to lepe vysvetlit,zabere to mene casu atd atd..)

Byl bych vam neskonale vdecny..

jinac nejlepsi by bylo kdyby to byl nekdo z prahy..jako klidne aj z brna kdyz prijedete ale ja do brna bohuzel kvuli tomu nepojedu big_smile zas tolik penez ani financi nemam..:) ale kdyz bude nekdo treba z brna,kdo by mi byl ochoten poradit tak se vubec branit nebudu.. ale jak rikam..kdyby se nasel nekdo z prahy na pokec a tak tak by to bylo super

Web

Re: Rady,pomoc-Osobni setkani-Praha

Houkni na mě na ICQ. Třeba něco vymyslíme.

Příspěvky [2]

  Stránky: 1

Audioweb.cz » Nezařaditelné » Rady,pomoc-Osobni setkani-Praha

Podobná témata


~±«|»¼½¾²³&@µΩπØ$£