Jít do obsahu fóra

Nejsi přihlášen. Přihlas se nebo se zaregistruj.


(Stránka 2 z 2)

Audioweb.cz » Autohifi » Ktere z nich, Sony vs Blaupunkt

  Stránky: ««« 1 2

RSS

Příspěvky [21 až 25 z 25]

(upravil ondra Ch 18. 9. 2008 6:56)

Re: Ktere z nich, Sony vs Blaupunkt

Na nějaké udávané výkony u autorádii se vybodněte, je to u všech běžných naprosto stejné to, znamená nějakých4 x  18W/4ohmy při k=1% při 14V palubního napětí......
TDA1562Q jsem v rádiu ještě neviděl smile)
Něco jako "hudební výkon u autorádia neexistuje! nemůže se tam ani na okamžik objevit větší napětí než oňech 14,4V pokud nepočítám závadu v dobíjení smile)
To neplatí samozřejmě o obvodech typu TDA1562Q..

Web

Re: Ktere z nich, Sony vs Blaupunkt

U Alpiny, co jsem mel ja byla LPF na subovy par svorek normalne v setupu, stejne jako nastaveni korekci parametrickym EQ. (f a Q) Ja mel pak ale 5k, takze jsem to nechaval na zesilovaci, kam sly predni a zadni.

Re: Ktere z nich, Sony vs Blaupunkt

A v cem je rozdil kdyz nektere radio ma 4 vystupy po 3V a treba Alpine ma 4 vystupy po 2V. Co to ovlivni?

Re: Ktere z nich, Sony vs Blaupunkt

tak antonio ja som to napísal preto lebo som počul blaupunkt za 6k5 a alpine za 5k a alpine hralo rozhodne lepšie!

(upravil Michelin 18. 9. 2008 23:10)

Re: Ktere z nich, Sony vs Blaupunkt

Michal_Jar napsal:

A v cem je rozdil kdyz nektere radio ma 4 vystupy po 3V a treba Alpine ma 4 vystupy po 2V. Co to ovlivni?

Jde o to ze 2V ti posle slabsi signal(bude hrat min hlasite) nez 3V pri stejnem nastaveni wink
Ale pokud mas rozpocet 5tis tak nespekuluj a kup Alpine a budes spokojeny.
Edit: jak ste tu psali o stejnem vykonu ve vsech autoradiich, tak si schvalne zkuste poslechnout v realu a uvidite ze rozdil muze byt nekdy i propastny, ne treba po strance vykonu, ale podle kvality prednesu...

Příspěvky [21 až 25 z 25]

  Stránky: ««« 1 2

Audioweb.cz » Autohifi » Ktere z nich, Sony vs Blaupunkt

Podobná témata


~±«|»¼½¾²³&@µΩπØ$£