Téma: kudy kabely?

ahoj,budu zapojovat zesilovac na repro,zesik bude v kufru tak kudy mam vest kabely k prednim repro?jde mi o to kdyz vlastne budu vest napajeci a signalni kabely v kazdem prahu jinde,tak kudy mam vest kabely k repro?u tech napajecich by to nedelalo asi dobrotu?ze?nebo to nevadi?dekuji za rady od zkusenych!

Re: kudy kabely?

Tak je zkus natáhnout pod koberečkem a pod středovim panelem, pak už potáhneš, jako kdyby šli od rádia.
Já sice taky tahám signálový jinudy než silový, ale jednou jsem je měl u sebe a žádnej bordel to nedělalo.

Re: kudy kabely?

mno mohl byh je tahnout levym prahem spolu se signalovyma a pak od mista spolujezdce pretahnout jakoby k mistu ridice nekudy pres palubku az k repru.

Re: kudy kabely?

Mal som napajaci aj signalovy v jednom prahu, a nic sa nestalo... Teraz mam napajaci na jednej strane, a signalove + reprokable na druhej strane... Bez problemov...

Web

Re: kudy kabely?

Já mám napájecí a k zadním reprům v jednom prahu a signálový v druhým. A v Rapidu jsem měl dokonce signálový kabely k sub zesilovači obyčejný nestíněný, který byly určený k propojený rádia a CD měniče a vzdor autohifíckým doporučením o 10x stíněných signálových kabelech se žádný zvukový průšvih se nekonal...:)

Re: kudy kabely?

Zatim jsem vzdycky tahal jednim mistem vse (napajeni, signal i repro) a nikdy nejmensi problem. A to jsem pouzival vetsinou levne autohificke signalove kably. Pokud nejde o uplne hajent instalaci, tak obvykle vyuzivam dratovani puvodni instalace, je-li nejake. Takze staci jak tu nekdo naznacil strednim tunelem odvest k radiu, tam obvykle osadim protikus ISO a spojim s puvodni instalaci auta. Neni tudiz problem v behem par minut zesilovac vyradit a hrat jenom na radio.

Re: kudy kabely?

tahej to tama kde nemas kabely od PALIVOVE PUMPY. což bude prave jeden z prahu. hlavne myslim signal.  nebo nebudes vedet proč tam slysis alternator. smile

(upravil mekky 8. 9. 2008 17:44)

Re: kudy kabely?

Mathes: My jsme s kámošem v Civicu zkoušeli vést signál nestíněným kablem a Peerless měl 3 cm výchylku po nastartování smile) Takže průser se konal.

Tím chci říct, že bez stíneného kabelu to ani nezkoušej, je to ztráta času.

Re: kudy kabely?

mno mam 3x stineny kable.

Re: kudy kabely?

tappaja kdysi prohlasoval:
Dobre udelana instalace musi ject na zvonkac.

Re: kudy kabely?

aji na zvnonkač to pojede kdyz ho zakroutíš.. a trochu na konci zatížíš umělým odporem.. myslim ze se tomu nadava proudová smíčka.   nešlo by to?