Téma: carpower-sp-252c

co by ste si koupily na domací poslouchání? bud TVM226 nebo tohodle http://www.ahifi.cz/subwoofery/carpower-sp-252c.html chtel bych aby to hralo co nejniz .... TVM sem si uz odsimuloval v  programu WinISD 0.50a7... stejne nejde tak nizko max  35-40hz takze mozna pudu do toho carpower-sp-252c vetší citlivost...

Web

Re: carpower-sp-252c

Kolik má tenhle reproduktor Xmax, jak má dlouhou cívku a tlustý horní pólák?

Web

Re: carpower-sp-252c

226 hrá nižšie subjektívne, 252c má vyšiu citlivosť, 252c sa nedá použiť inde ako na basy, 252c chce väčší objem

Web

Re: carpower-sp-252c

Carpoweru by som sa vyhol pokial by to šlo, som jednoznačne za TVM 226 pripadne 6618 a tie symulacie su sice pekne ale nie uplne vždy sa zhoduju so skutočnostou, ten program len niečo predpoklada, ale nevie naisto že to tak bude v reale...

Re: carpower-sp-252c

EJ Pxy V cem je spatnej? Parametrama je docela dobrej na to kolik stoji...

Web

(upravil Pegass 10. 8. 2008 17:40)

Re: carpower-sp-252c

Za tú cenu skvelý reprák. Hrá celkom slušne. Sám ho mám v sube. Mám Aldax SPV100 a občas dávam tomu monacoru slušne zabrať a zatiaľ to zvláda a nevyzerá, že by mu to škodilo. Ak chceš veľa muziky za málo peňazí tak kúpou SP252C nič nepokazíš. S TVM 226 nemám skúsenosť, takže k tomu sa ti nič viac neporadím.

Re: carpower-sp-252c

Pegass:
Môže mi povedať v akej bedni to máš?? AJ ja chcem urobiť subak s týmto repro, aj som skúšal simulovať, vyšlo mi že pre basreflex to chce 104litrov na 34 Hz. Neviem či by to mohlo byť takto..

(upravil ondra Ch 19. 8. 2008 6:43)

Re: carpower-sp-252c

Něco tak hnusného si chceš dát do bytu? No to snad ne.......Jděte s tím do háje...Není to tak dávno co tady byl monacor naprostej šmejd a najednou je brán jako standard......

Web

Re: carpower-sp-252c

Jsem pro ten Monacor. Ale aby to hrálo co nejníž, na to potřebuješ repráčky s větším průměrem. Jsi limitovanej cenou? Jakej na to máš zesilovač?

Re: carpower-sp-252c

Cena max 2500Kč... zesik 2X30W/4ohm do mustku

Web

Re: carpower-sp-252c

Já vím Ondro, už jsi to psal víckrát, že se ti ta barva nelíbí. Jackob ale staví svoje, on sám si zvolí co se mu líbí a co ne. Teď je mi jasněji ohledně ceny. Jestli jsi uvažoval o TVM, měl jsem namysli cenu 500-1000Kč. Tam je SP 252 velmi dobrá alternativa použitelná v souboji s TVM. Neznám totiž jinej měnič za tuhle cenu.
Jestli chceš investovat víc, začni s TVM ARN 312, ten jde hezky nízko a pokračuj značkama zahraniční provenience, odpoví jiní.
Pak si rozhodni, jestli budeš v budoucnu eventuelně uvažovat o silnějším zesu, to by ses pohyboval s cenou min. u horní hranice.
Jo zes budeš dávat do můstku? Tohle bych slyšel kdyby byla řeč o autozesu. Je to zes na doma?

Re: carpower-sp-252c

Ano stereo zesilovac sony

Web

Re: carpower-sp-252c

No a koukal jsi tady na projekty s tím ARNkem 312 nebo na jiný projekt? Který se ti píbí a v čem?

Re: carpower-sp-252c

mňa by ajtak zaujímalo ako zapojíš HiFi zosík do mostíka...

Re: carpower-sp-252c

otocim fazy u jednoho kanalu o 180stupnu

Web

Re: carpower-sp-252c

A je ti doufám jasný že pak musíš použít repro 8 ohmů žejo? A stejně z toho dostaneš jenom 60W, to je na sub celkem málo.

Web

Re: carpower-sp-252c

a ako otočíš tú fázu?

Re: carpower-sp-252c

Asi ma na to nejaky otacaci vercajk smile .. a mozno prerobi zosik komplet cakom prask.

(upravil Jackob 22. 8. 2008 1:14)

Re: carpower-sp-252c

zapojim tam jeden obvudek s invertorem tongue lol

Web