Re: Hromadná objednávka z BMM

Počítá se pouze zboží s http://www.bmm-electronics.com/img/app/cd.gif

Web

Re: Hromadná objednávka z BMM

Jak to vypadá?
Zatím jsem ještě nedostal mail kolik a kam mám poslat,když se tedy očekává že mám zítra odeslat peníze.

Re: Hromadná objednávka z BMM

Pánové rmoutí mě to také. Vyberte si, buď dneska dostanete mail, kde bude spočítaná nejhorší cena a případně vám něco z toho vrátím, nebo počkejte na pondělí, kdy mi přijdou odpovědi na e-maily a já budu vědět na čem přesně sem.

Web

Re: Hromadná objednávka z BMM

Václave, ozvi se.

Web

Re: Hromadná objednávka z BMM

check:platba provedena,peníze jsou na cestě smile

(upravil check 22. 7. 2008 17:43)

Re: Hromadná objednávka z BMM

Zatím mám od Zorga, moje banka je holt pomalá. Objednáno je, čeká se pouze na zaplacení.
Všichni platíte rezervní stokorunu. Kdo bude poslední tak ji nedostane zpátky tongue.
Václave ozvi se mi na mail!

Web

(upravil chyna.cz 22. 7. 2008 19:26)

Re: Hromadná objednávka z BMM

ááá kua big_smile jsem poslední
posílám zítra přez poštu

Web

Re: Hromadná objednávka z BMM

Uff nejsem poslední

Re: Hromadná objednávka z BMM

dobrej napad stou stovkou checku wink

(upravil check 23. 7. 2008 11:08)

Re: Hromadná objednávka z BMM

smile
Už mi chybí pouze Chyna a ten to hodí na poštu dneska.
Dneska vylítlo euro o 0,7Kč, makejte!

Web

(upravil Zorg 23. 7. 2008 13:39)

Re: Hromadná objednávka z BMM

zrovna jsem to chtel podotknout..vcera bylo ecko za 22,90- roll

Re: Hromadná objednávka z BMM

zaplaceno smile

Web

Re: Hromadná objednávka z BMM

Došla jim platba. Co mají skladem bylo pro nás zablokováno, asi půlku naskladňují, což má trvat maximálně 10dní, stejně jako doprava.
Rezervní stokorunu nedostanete nikdo zpátky, padlo to na změnu kurzu. Vlastňě Zorg mi ještě nějaký šušně dá, ale u něj se to ztratí.

Web

Re: Hromadná objednávka z BMM

Sakra tak to jsem propásl, pár dní sem nekouknu a už se posílá objednávka sad  Chtěl jsem dva 10" seasy CA26RE4X, je už pozdě nebo se to dá ještě přiobjednat?

Web

Re: Hromadná objednávka z BMM

Bože můj je to normální Eshop, založ si vlákno a sežeň si pár lidí na další objednávku. Nejseš sám, na koho se nedostalo. Tady žádný diskuse o cenách nejsou, jsou pevně daný, včetně slev; když se sejde pět lidí, tak je poštovný "zadarmo".

Web

Re: Hromadná objednávka z BMM

Ok, tak snad příště...

Web

Re: Hromadná objednávka z BMM

aleši já možná budu něco objednávat tak do 1 měsíce... nebo se přidám...

Re: Hromadná objednávka z BMM

No vzhledem k tomu, ze potrebuju KE 25 od visatonu a visaton se jevy zatim v cechach jaksi nedostupny, tak asi taky budu muset objednavat od jinud. Pripadne bych se pripojil, mam sice ted neco rezjednanyho a maj jeste tejden na dodani ale moc tomu neverim.

Re: Hromadná objednávka z BMM

Ať sem ostatní co to nestihli napíšou co by chtěli a až toho bude víc tak to objednáme. Zároveň na již objednané zásilce Checka uvidíme jak to od BMM funguje...

Web

Re: Hromadná objednávka z BMM

Jo, počkejte až to přijde, já se třeba taky přidám.

Web