Jít do obsahu fóra

Nejsi přihlášen. Přihlas se nebo se zaregistruj.


Audioweb.cz » Reprosoustavy » 2p. se Scan-Speak

  Stránky: 1

RSS

Příspěvky [7]

Téma: 2p. se Scan-Speak

Nazdar. Chtěl jsem udělat původně projekt s NEO3 + nějakým Daytonem, ale jelikož bych to musel brát z PE, a asi se odehraje nějaká další objednávka z Madisoundu, tak jsem si říkal že bude a.si lepší využit něco z jejich nemalého sortimentu.
Ale k věci v hlavě mám 2p ptačí budečku s SS 18W8543 + D2010
Myslím že osazení je celkem kvalitní, i když D2010 nějak moc nevěřím. Sice mi rukama prošla, ale nikdy jsem ji neslyšel. Na ten středobas jsem četl u našich amerických bratrů celkem dost chvály, takže toho bych se ani tak nebál.
Nikdo tady s tímto osazením asi zkušenosti nemá co?

Jde mi o to že toho mám v hlavě moc, a nevím pro co se rozhodnout a už bych chtěl konečně něco na delší dobu, i když ono mi to do půl roku zase nedá... tongue

(upravil pistole 29. 6. 2008 16:45)

Re: 2p. se Scan-Speak

já ano,  ss2010 je skvělej reprák ale ne k sedmičce. jestli chceš dvoupásmo se skenspíkama musíš použít větší výškáč nebo 5" revelator!
pokud trváš na 2010 tak ji skus skombinovat s tím 15cm sb acoustic co maj taky v madisoundu to bude hrát pěkně a bude se to k sobě hodit když ptačí budku tak malou .

Re: 2p. se Scan-Speak

Jo díky myslel jsem si, že k tomuto něco napíšeš. Ale vím že jsem tuto kombinaci viděl v ProAc Response, tak jsem si říkal že by to mohlo byt za poměrně slušný peníz celkem fajn. Jinak s tebou a Madisoundem to vypadá jak?

(upravil pistole 29. 6. 2008 23:06)

Re: 2p. se Scan-Speak

čekám jak se vyvine poslední projekt co teď dělám s neo8-čkama a jestli si moje současný bedny vezme kamarád jak sliboval tím pádem by se mi trochu uvolnilo místo v domě smile a určitě si něco vezmu ale až tak koncem léta. proto jsem se ptal jak je to s termínem.

proac rozebíral podrobně Troels Gravessen závěr stejnej jako ode mne - nebrat !
opravdu záleží na tom kolik do toho chceš dát peněz. potom uvidíme co se dá vymyslet. Přimlouvám se za třípásmo. U ptačí budky má fak smysl akorát kombinace 5"/1" a tam je několik možností. (ty audaxy 130, eton5",SB15,revelator,vifaPL14, excelyW15LY).

pak počítám že si vezmu pár 2" fulrange peerlesů potřebuji si udělat krabičky k písidlu smile

Re: 2p. se Scan-Speak

Jo asi bych to s termínem taky viděl tak nějak ke konci prázdnin, ale víš sám, že nejvíc záleží na tom kolik se toho bude dohromady brát. Jinak určitě musím mít ptačí budky, u mě je to složitější mám to na stole a poslouchám v blízkém poli... Je to sice hodně kompromisní, ale lepší než drátem do oka. A sluchátka mi prostě nic neříkají.
Musím se podívat kde ty ProAc byly rozebírány. Co jsem koukal do vnitřností toho jejich Tablette sráče, nebo jak se mu říká tak nic moc. Za ty prachy bych si přál něco jiného než obyč. elektrolyty a tlumivky vinuty na Fe jádře. Klasická Vifa DX25 + papírovej 4.5" Seasek. Ale všichni chválí, a ProAc je profláklá firma, takže si mohou dovolit nasadit cenu a někde to vojebat. To je holt stará škola...
A peněz není na zbyt, auto na sráče takže tečou a budou téct ještě nějakou dobu zcela jiným směrem, než bych si přál.

Re: 2p. se Scan-Speak

potom moje doporučení je zkusit ty nový SB acoustics a nějakej slušnej vejškáč třeba právě ss 2010 to spolu bude ladit. rozhodně ne 7" středobas ale 5" středobas. Basy budou v kelu tak jako tak. Takže wo co go že.... Pokud ti nevadí stříbrná tak peerles exclusive. ještě můžeš zkusit pásek nějakej co má doporučenej výhybkovej point na 1,7 (třeba Hivi RT2)potom by to šlo s tím skenspíkem i když bych tady asi doporučil kevlarovej ss 18w8546

Re: 2p. se Scan-Speak

díky

Příspěvky [7]

  Stránky: 1

Audioweb.cz » Reprosoustavy » 2p. se Scan-Speak

Podobná témata


~±«|»¼½¾²³&@µΩπØ$£