Téma: Kino Beyma

Zdravim, stavim 7.1 kino z 5MP a T2030 a na basech bude Lab12 + Aldax.
1) Chci se zeptat co mam dat pod reproduktory jako tesneni - vim ze existuji nejake pasky ale tady v Brne je bud nemuzu sehnat a nebo je nemaji skadem s tim, ze ani nevi kdy jim dojdou a davat 150 za postu z dexonu se me teda nechce. Jo a k te lab12tce jsem dostal jeste takovy jakysi dva tesnici kruhy - ty mam dat kam - jeden nad a druhej pod? Ta lab 12ka bude zafrezovana do predni steny. To je nejakejch 9mm + ten jeden kruh ma alespon 5mm - to by byly skoro 2 cm - coz se me zda dost na to ze ten sum bude z 3cm desek. No a zas kdyz ju zafrezuji a na ni nedam ten krouzek tak tam bude cucet takovej zlabek kterej ta lab12ka ma.

2) Bedny budou stavene z preklizky - cim mam uchytit potom jednotlive menice - mam tam dat klasicky vruty nebo tam dat sroub s tim, ze na druhe strane bude nejaka samorezna matice?

3) Chci se zeptat na vyoseni vyskace - jestli to ma cenu resit - jestli ano o kolik bych ho mel posunout a na jakou stranu? I kdyz u kina to je asi blbost.

Re: Kino Beyma

Blbost je to vyoseni, kdyz jsi se nesveril s tim, co tam bude za vyhybku a jestli s tim vyosenim pocita. Ad tesneni - osvedcuje se mi obycejne tesneni do oken, P nebo D profil, kde tu vlnku odloupnes a nechas jenom placicku se samolepici casti.
Srouby a narazeci matice jsou lepsi reseni nez vruty. Daji se mnohem vic utahnout a neni problem s opakovanym pouzitim. Vrut se po nekolikatem utazeni uz zacne vykusovat.

T2030 neni dobra volba podle mych usi, ale spolu s LAB 12 to bude docela slusne kinove agresivni zvuk, ktery asi hledas. smile

Re: Kino Beyma

Dik za odpoved. Vyoseni resit nebudu. T2030 me vyhovuje - hraje to fakt pekne - alespon pro me smile. Nemel by jsi nejaky link na obchod kde se to tesneni do oken da sehnat. Nejlip nekde v Brne. Dik

Re: Kino Beyma

Link na obchod: Domaci potreby na ruzku u vas v ulici. Stoji asi 5kc/metr

To uz se nakupuje jenom pres internet? smile

Re: Kino Beyma

na kroužky se buď vys*** nebo odřízni ten korkovej co tam je a vyměň ho za ten černej, podle mirula to vypadá líp, mě je to vcelku jedno.

Web