Téma: speakerprocesor

uvažuji o koupi dbx driverack,případně lem dx24 nebo behr.dcx24...použití 1ks sub 2x15 bandpas+2ks sat osazeno 15+1,75 na stranu,na live i disco.co mi doporučíte z vlastní zkušenosti?

Re: speakerprocesor

behr. nikdy, lem ujde, dbx vítězí, ale to co jsi uvedl jsou všechno pěkný kaše....

Re: speakerprocesor

Behringer ma sice asi nejvic funkci, ale nejmensi spolehlivost.
Lem26pro a driverackPA jsou levnejsi procesory (kolem 12tis.) a jsou spolehlive, ale cena odpovida vybaveni, ktere je nizsi nez u dospelejsich procesoru jako driverack260 nebo Sabine Nav360.

Re: speakerprocesor

hanzsi k čemu šest výstupů procesoru pro jeden sub a dva satelity? S tím co máš bohatě stačí LEM DX 24plus, oproti původnímu modelu má lepší výbavu a co je důležitější i lepší převodníky. Ten první typ to bylo jak Máchovo jezero, plochý zvuk bez dynamiky, toto je už o něčem jiném.

Re: speakerprocesor

george: tak treba prejde na bi-amp satelitu .) Ale jinak samozrejme staci procesor 2 do 4.

Re: speakerprocesor

tak jsem koukal i jinde a snažil se přelouskat anglické manuály. myslím že ten lem24plus bude to pravé. dík za vaše názory.

Re: speakerprocesor

No musim uznat, dival jsem se, ze ty LEMy stoji docela malo 24 -7500,- a 26 - 10500,- coz je fakt dobra cena a vybava je taky dobra. Jo to schvaluju a musim rict, ze primy srovnani s driverackPA by me docela zajimalo.

Re: speakerprocesor

Zdravim dj country,

pokud ti jde o vlastni zkusenost, Driveracka PA ti nemohu doporucit, minule leto jsme delali prime porovnani s vyhybkou od Sabine (tusim se 480), jednak "uchometricky" v garazi a jednak na venkovni akci, take pouze uchometricky. Driverack mel znacne horsi zvuk predevsim na stredech a na vyskach a dynamika byla take slysitelne mensi nez u procesoru od Sabine. Takovy plochy zvuk. Celkove spatne. Vic nez v garazi to vyniklo venku. Lem neznam, Behringra bohuzel take ne, resp. nikdy nedoslo na prime porovnani s necim jinym, tak nevim. Jde o to, jak moc jsi narocny. Jake funkce procesoru vyuzijes? Treba by ti stacil klasicky analogovy cross, dnes se daji poridit kvalitni typy pomerne lacino, zalezi, co od toho chces...

Re: speakerprocesor

Jo jde o naroky, stejne jako nedavno psal nekdo na foru prodance, ze porovnaval Sabine s ciste analogovym resenim a analogove zvukove jasne zvitezilo...
Ja jako majitel driverackuPA s nim problem nemam, jsem na to asi dost hluchy smile
Ale samozrejme porovnani primo vedle sebe da lip vyniknout rozdilum.

Re: speakerprocesor

2 hanzs: mas pravdu, staci lehce zvednout latku a sabina by zrejme take neobstala, osobne se mi tez uplne nezda. Ale s nicim lepsim jsem zatim nemel tu cest. Jinak rozdil mezi driverackem a sabinou jsem trochu zvelicil. Ale je tam, alespon ja ho slysim a neni mi prijemny. Je otazka, zda ho slysi i prumerny navstevnik festivalu... Jinak meli jsme tam 7 basu a 2 kompakty (2 Emi delta 15" + BC DE750) na stranu. Venek. V typickem spatne akusticky resenem sale na prumernem bigbeatu se rozdil mezi procesory bude smazavat (bude-li vubec pres otresny dozvuk patrny uz na zacatku), predevsim se zvetsujici se opilosti navstevniku. A ted jeste ty finance, ze, komu ty vesnicke tancovacky vydelaji tolik, aby mohl dat desitky tisic za kvalitni procesor, me teda zatim ne smile

p.s. mne ten driverack hlavne naboural mou sladkou predstavu, ze rozdily mezi papirove dobre vypadajicimi pristroji jsou neslysitelne, mel jsem za to, ze oboje zvuk narusovat nebude, realita je nekde jindy... a hlavne je slysitelna, jinak by me to vubec nazajimalo, masina jako masina

Re: speakerprocesor

moula: jj, se vsim souhlasim. Ale ten LEM by me zajimal, ma dle myho akorat ty potrebny funkce, akorat jsem nejak nepochopil z navodu, jestli ma samostatny compresor a limiter.
Prave to mi vadi na driverackuPA, ze ma jen jeden kompresor a pak to cely dejcha podle basu...