Jít do obsahu fóra

Nejsi přihlášen. Přihlas se nebo se zaregistruj.


Audioweb.cz » Zesilovače, receivery » Schema NAD 3225PE

  Stránky: 1

RSS

Příspěvky [11]

Téma: Schema NAD 3225PE

Kdyby měl někdo schema byl bych vděčnej,jinak SS na výstupu,spálenej kondik a odpor..

Re: Schema NAD 3225PE

Tohle se do ČR nikdy nedováželo, stejně jako např. C340. Na netu ho asi nenajdeš, budu ho mít asi jen já na databázovém CD.

Web

Re: Schema NAD 3225PE

Aha,no a nemoch bys mi poradit kde hledat závadu,ty konce se neprorazily jen tak...Dík

Re: Schema NAD 3225PE

Tak schema sem našel,jeden kanál je dobrej ale v druhym sou prošvihaný všechny tranzistory až po vstupní BCčko,všechny sem je vyměnil,vyměnil jsem i těch pár diod a kondíků,ale zatím to nechci ještě zapínat,napadá někoho proč se to mohlo celý takle prošvihat?Dík

Re: Schema NAD 3225PE

To se u ss vázaných zesilovačů zcela běžně stává.

Web

Re: Schema NAD 3225PE

Má někdo zkušenosti se zesilovačem NAD 325 BEE? Hodily by se mi jakékoliv ohlasy, tchána jsem už přesvědčil, že jaksi 7.1 mu bude k ničemu, že bude lepší koupit něco od NADu (podle předchozích návrhů zde). On sám našel nějaký NAD 315 BEE s výkonem 2x40W, který mi ale připadal vcelku málo robustní a i z cenového hlediska byl stejně levnější jen o 2tis korun oproti zmiňovánému 325 BEE... Může ho mít za méně než nějakých cca 11tis, je to dobrá volba, nebo by měl jít za ty peníze do jiného typu stejné značky?
(Bude to hrát na sloupech s osazením TVM 2x ARN 188-05 + ARV 104 a bez dalšího subu) - ty hrály na mojí AZS 223 velmi slušně, ovšem na jeho současném receiveru od Thompsona (cca 7 let starém) to je o ničem (zkoušeno na více bednách u mě i u něj doma - je to tim Thompsnem, kterej hraje na houby).

Ještě bych se taky chtěl zeptat, jaký k tomu pořídit gramo předzes za rozumnou cenu, aby to bylo trochu sdekvátní zbytku. Má k tomu gramec Tesla NC 500.

Díky za každou radu wink

Re: Schema NAD 3225PE

Ten NAD už v sobě nemá preamp?

Web

(upravil sinclair 13. 5. 2008 20:50)

Re: Schema NAD 3225PE

Od jisté doby už zesilovače NAD phono preampy nemají.
Pokud nechceš stavět, tak doporučuju NAD PP2.

Web

(upravil Viper 13. 5. 2008 20:59)

Re: Schema NAD 3225PE

No zatim, co jsem vyčetl na 2 stránkách, tak v tabulkách k němu píšou "Phono vstup - Ne". Má mít 7 linkových vstupů, 2 výstupy a spousta dalších... viz např. tu: http://www.audioexpert.cz/stereofonni-z … ad-c-325-b

Z diskuze pod popisem na té stránce vyplývá, že s výběrem jsem mu asi poradil dobře, ten 315, co chtěl prvně je úplně základ, nicméně tak jako tak mi z toho vychází, že gramec zůstane zatim jenom ležet. Korekční předzes doma nemám. hmm

Re: Schema NAD 3225PE

No vždyť PP2 je externí korekční předzes NAD...A 315-ku nikomu moc neradím, je slabá.

Web

Re: Schema NAD 3225PE

Jj, díky, našel jsem ho i na tom audioexpertovi, za 2tis a něco to si myslim ho nezabije. Komplet by tak mohl mít za cca 14tis. Zas ušetřil na bednách, tak to může snad vrazit do zesu wink

Příspěvky [11]

  Stránky: 1

Audioweb.cz » Zesilovače, receivery » Schema NAD 3225PE

Podobná témata


~±«|»¼½¾²³&@µΩπØ$£