Re: sub s eminence delta 12lf

A nedala by se vykouzlit taková hromotlucká verze, třeba s pomalejšími trandy, jenom pro basové větve, která by dala víc výkonu celkově (80V kondy). Jestli to nejde např. z důvodu malé konraktní plochy trandů, tak napiš seš píča checku, díky za odpověď.

Web

Re: sub s eminence delta 12lf

OT: Já nějak nerozumím té části s SPV100. Mám za to, že SPV100 je sama o sobě stabilní při 8 ohmech, když zvládá i 4 ohmovou zátěž. ??? Jestli jo, tak proč dělat další úpravu? Jestli kvůli výkonu, tak proč nekoupit rovnou dvěpade?

Re: sub s eminence delta 12lf

protože dvěpade je dražší smile

Re: sub s eminence delta 12lf

A vyplatí se rejpat stovku s tím, že ztratíš 4 ohmovou stabilitu + záruku, když ji prorazíš smile

Re: sub s eminence delta 12lf

pokud to bude nějaký hotový řešení tak tam to SPVčko bude nadosmrti. Takže s osmiohmovim reprákem opravdu nikoho nebude srát, že zesilovač nebude stabilní ve 4Ohm.. no a záruku sinclair zaručí když to udělá on.

Re: sub s eminence delta 12lf

Ale tak jo, když to bereš takhle. Rozdíl je ve stavebkách 9 stovek, když si Leoš řekne něco za tunning, tak se to skoro smaže. Ale opět, proti gustu smile

Re: sub s eminence delta 12lf

řekl že to udělá za cenu spvmont. takže se nic mazat nebude.

Re: sub s eminence delta 12lf

Jo, máš recht, Leoš to tam psal. Kdo šetří, má za 3.

Re: sub s eminence delta 12lf

tak sem se rozhodl pro: http://eshop.prodance.cz/DetailPage.asp?DPG=82761
od B&C....neví nekdo o nakem navrhu pro tento reproduktor???...přesneji a jednodue de mi o planek s rozměrama big_smile big_smile big_smile (skromnost nadevse)

Re: sub s eminence delta 12lf

Nic jsem nenašel, ale je to prosté. Objem bedny kolem 50ti litrů, ladění kolem 45Hz. výsledky opravdu nikde na zemi neleží, a taky záleží co od toho sám chceš a očekáváš. nastavit se to dá různorodě. Nejlepší bude simulace s přimhouřením očí na špičatej hrb na basech kterej v reálu bude mnohem méně výraznej. odměřeno, odsimulováno a odzkoušeno. každopádně aby to zůstalo dost dynamický s tvrdym zvukem, tak bych se odhadem vyhnul ladění pod Fs.