Téma: STK 4048 do mostíka

Ahoj všetci

Mám na stole 6 modulov z STK-čkom a hovorím si že by som ich zase oprášil. Potrebujem zos. do Pro subu s Delta 15LF.

Ako je to s týmito hybridmi verzuz mostík? Neuvarím ich?

Bez problémov mi poháňajú satelity z Beta10 a APT80 ale jeden je na tu Deltu málo.

DIK

Web

Re: STK 4048 do mostíka

NIC?

Web

Re: STK 4048 do mostíka

stk patrí do domáceho hifi, nie pre sub s 15 palcom

Web

(upravil little 8. 5. 2008 10:31)

Re: STK 4048 do mostíka

Přesně tak. Radši si místo STKčka pořiď nějaký výkonnější modul od firmy ALDAX. Třeba SPD 600. smile

(upravil onee 8. 5. 2008 10:39)

Re: STK 4048 do mostíka

To ja viem že to neni na PRO zvučenie. Ale len tak sa mi tu válajú tak čo s nimi. V satelitoch bez problémov. Zvučil som s tým karaoke na jednom feste, bolo to v otvorenom stane. Hralo to od 18:00 do 2:00 skoro NON-STOP a bez najmenších problémov. Teraz som dorobil aj sub tak rozmíšlam že to tam skusím prasknúť. Možno aj prasknú smile

Preto sa pýtam že či to vydržia prípadne za akých podmienok? Samozrejme tam bude aktív. chladenie, tepelná ochrana....

Web

(upravil little 8. 5. 2008 13:22)

Re: STK 4048 do mostíka

V tom případě trochu nechápu, proč se ptáš na náš názor, když už jsi s ním zvučil. Celý tenhle thread mi přijde nějaký podivný. Každopádně, díky velkému pouzdru by to STKčko nemělo mít problém s odvedením 150W ztrátového tepla (což udává výrobce v datašitu). Aktivní chlazení bych při takovém ozvučnování považoval za samozřejmost, rozhodně tam dej i modul ochrany před SS napětím na výstupu. smile

EDIT: Mimochodem, jakým napětím budeš to STKčko napájet?