(upravil Jofi 13. 4. 2008 23:14)

Téma: Kvalitne DK

Zdravim vsetkych, mam taku hypoteticku otazku, a to:
osadenie 3pasmovych stlpov , centra a dvoch efektovych regaloviek v cenovej relacii tak 6000 - 8000Sk, samozrejme iba za repro. drevo a suciastky na vyhybky nerieste. chcel by som vediet vase skusenosti, samozrejme tie najlespie a vase doporucenia, nejakykch konkretnych typov. 3pasmovky by mali byt max. do objemu cca 60-70lit, center cca 10-15lit a efekty cca 5-7lit max. takze snad nieco bude splnat moje poziadavky.Dik za kazdy tip.

P.S. drzte sa pri zemi, mam na mysli reproduktory bezne u nas dostupne, napr. Beyma, Visaton alebo seas, proste klasicke Hiface

Re: Kvalitne DK

Kdyz si spocitas kolik je to repro (cele domaci kino) tak bych rek, ze ta cena je tak na tesly. Jen seas prestige z madisoundu by byl tak za 15-20k.

(upravil check 14. 4. 2008 14:30)

Re: Kvalitne DK

Napiš, kolik máš na měniče kina celkově. 10k na kino musí být vtip. Sub nebude?

edit: No jestli to má být opravdu dohromady, tak to bude docela chudý. Středy v centru a zadcích postavit na  Beyme 5MP60N, vejšky Monacor DT107 a basy do třípásma W250S 4Ohm (4Ohm verze určitě vyjde líp, co se týče charakteristiky; pokud by bylo nutno kvůli recieveru tak hůř 8Ohm).
Kdyby se o fous přitlačilo, dalo by se postavit levný tří/čtyř pásmo s Monacory RBT-95, SPH-102KEP, Beymou 8BR40 (ve velkym BR nebo do 4p SPH170C a Visatoní 10" papír), na centr by stačil na spodcích 170C, zadky 170C+DT107.
Kdybys řekl, jaký sub a kde, mohly by se do centru hodit jenom střeďáky a dělit aktivně na sub pod...

SPH170C mám a hraje velmi dobře, s odpovídající vejškou v klidu soupeří se Seasy (slyšel sem), přitom je řádově levnější.  T2030 podle Michala není moc dobrá a měl ji i problémy k 5MP60N slušně navázat.

Web

Re: Kvalitne DK

hlavní 3p: 8Woofer+5MP60/N+T2030
centr 2p: 2x5MP60/N+T2030
efekty 2p: 5MP60/N+T2030
A máš to za 10.000,-, českých. Možná by se dalo ušetřit na výškách, dát tam nějaké levné HiVi. Ale na Visaton nebo Seas rovnou zapomeň.

Re: Kvalitne DK

Nebo třeba 5* tohle http://www.partsexpress.com/pe/showdetl … er=264-821 + nějaké dvě osmičky do předních sloupků. Nemusíš řešit žádné apolita u centru...

Re: Kvalitne DK

jako centr a efekty by to byla dobrá volba- já s tím chystám centr, ale do hlavních sloupů bych použil spíš něco jinýho,
například tu 8BR40+ 5MP60 +monacor DT300

Web