Re: GPS navigace

dokken: Presne tak. Ono ale ja vypinam zvuk bo ten sulin Miroslav ani Anicka se nedaji poslouchat. Ale nez nalistuju map, to si radej prejedu o 2 krizovatky dale a navede ne zase spravne.

Jinak JOFI kukni na ty stranky a tam urcite vyctes vice. Ja bych sel do TomToma GO ci XL. Urcite ne do ONE ta nema slot na kartu a 512MB je tak na jednu mapu, spise soubor map. Neni problem si priplatit za aktualizace. Ono co nedas pro koupi das pak, kdy uz ti nebudou mapy stacit. Ale je zbytecne platit za aktualizace, kdyz se mapove podklady temer nemeni, nebo jen trosku.

Web

Re: GPS navigace

já si hnedka stáhnul do tomtoma jinej hlas. nějakýho tykajícího mladýho pána, a to se vcelku dá.

Web

Re: GPS navigace

Používám navigaci hlavně v závěru,když hledám podle konkrétní místa.V UK je výhoda ta,že každej dům má jedinečnej postcode třeba AL3 4ED a podle toho tě to navede až před barák.Jinak hlavní tepny si určím sám,furt ty navigace jsou schopný tě vláčet neskutečnejma zkratkama.Neocenitelná je ovšem,když zabloudíš...to se mi stává skoro denně.Jinak mě zaučoval jeden polák a 14 dní jsem poslouchal navigaci v polštině "po dvustach metru dorazite do celu" a "droga expresova".Myslel jsem že zešílím.:-)

Re: GPS navigace

mam teraz na starosti razenie tunela v Polsku na stavbe" Droga expresowa S69 Bialsko Biala-iwiec-wardoñ" takze viem o com rozpravas, ja si uz doma aj sam ich normy prekladam, takze "
szukam po internecje dla nowej nawigacji smile

Re: GPS navigace

chyna: Treba Vyjeď, dojel si na trajekt atd? Kdyz zkousis ten hlas? Hmm prarada. ale ja se radej taky kuknu na displej a pred mestem si to navolim a vetsinou na ulici a krizovatku s ni spojenou. a taky to mam az pred barak. Jinak autonavigace dokazi navigovat podle souradnic presne Mobilni toto nemaji. Alespon ja ne.

Web