Téma: Delta 12LF/8, 5MP60/N, GDWK 10/80T,8

Mám v plánu stavět sloupové třípásma s těmito měniči, do obýváčku bez subu. Kromě delty mám měniče z minulého projektu, výšku chci později vyměnit za nějakej seas. Už jsem postupoval od 8 palce a nakonec končím na dvanáctipalci s "profíkem". Prosím někoho o pomoc s výhybkou na tuhle kombinaci, určetě už někdo něco podobnýho stavěl. Děkuji

Chtěl jsem na basy použít 12BR70, ale po nekonečném laborování jsem se rozhodl pro Delty 12LF(snad +)

Re: Delta 12LF/8, 5MP60/N, GDWK 10/80T,8

I já jsem měl takovýhle cuky, ale po debatě tady se do týhle simulace nikomu nechtělo.

Re: Delta 12LF/8, 5MP60/N, GDWK 10/80T,8

Ano, problém není v těch měničích, nýbrž ve výhybce, kterou by bylo nejlépe odměřit. Na to tu má málokdo k dispozici odpovídající technické prostředky. Simulace není složitá, bohužel simulovaná výhybka je jen o málo lepší než výhybka střelená od oka.

Re: Delta 12LF/8, 5MP60/N, GDWK 10/80T,8

Co jsem se tak dočetl, tak výhybka by nezajímala pouze mne, měření chápu ale...  Furt se potýkám s názorem, že pokud na tomto webu nestaví někdo sestavu za desetitisíce od seasu tak se každej straní

Re: Delta 12LF/8, 5MP60/N, GDWK 10/80T,8

ani ne, ale už by sme uvítali i vlastní iniciativu, takže pokud chceš aby ti někdo neco navrhnul tak počítej s tím že by si moch připravit třeba zdrojáky (impedančku a frekvenční charku) uploadnout je tu, napsat jak velká bude přední desky, kolik litrů jim dáš,jaký budou vzdálenost a mnoho jinýho.

Web

Re: Delta 12LF/8, 5MP60/N, GDWK 10/80T,8

Co si vzpomínám, tak co se týče objemu a i umístění-předek, bok, se o Deltě 12lf  tady taky celkem dost mluvilo. Já osobně bych si ten Seas pořídil rovnou. Ják tady už někdo napsal, že ta Beyma ke kovu od Seasu na sebe padnou, jako prdel na hrnec. A je lepší to dělat pořádně rovnou už od začátku.