Téma: EM15Bass

Dobrý den. Mám takovou otázku. Mám doma postavene dvě tyto bedny podle konstrukce EM15Bass, doposud s "NoName" repro. A chtěl bych do nich něco lepšího. slyšel jsem jednu s Eminencí Kappa 15 LF Pro a při 500W to ze mě chtělo vytřást duši z těla. Viděl jsem ale stejné konstrukce s jinýma repro (Selenium a pod). Tak by mě zajimalo co je na tom pravy že je to dělana konstrukce přimo pro Eminenci. Nebo zda jake repro v tom nejvíc vynikne smile dik!!

Re: EM15Bass

Rozhodně to není konstrukce jenom pro Eminence, naopak. Eminence Kappa15LF je použitelné minimum. Někdo to osazoval i Seleniem 15PW5, ovšem nevím jak je to u nich s výdrží. Nejlepší do toho budou některé modely od BC, RCF, Precision Devices, možná některé DASy. Obecně reproduktory s menším Qts, silným magnetem a pevnou membránou. Doporučuju ti se informovat přímo u autorů EM15-na fóru www.prodance.cz

(upravil hanzs 6. 3. 2008 14:29)

Re: EM15Bass

Potvrzuju co pise KarelXth a jako kdyz bys chtel do toho opravdu nejakeho "bijce" tak doporucuju BC 15PL100 wink

Re: EM15Bass

To BCčko co píše Hanzs tam má kamarád (koupil za litra na aukru) a myslím že sim opravdu nemá nač stěžovat když to pohání QSCčkem.

Re: EM15Bass

na netu se válí i nějaká měření, viz. http://rezzet.wz.cz/mereni%20em15bass.pdf