Téma: literatura na vyhybky

Poradite mi niekto litaraturu , z ktorej sa dozviem ako vyratat vyhybky?najlepsie z netu

dik

Re: literatura na vyhybky

pojledej clanek primo o repro a repro soustavy od RNDr Sýkory. ma to nekde na www.czechaudio.cz pohledej. neni to jen o vyhybkach, ale komplet

Web

Re: literatura na vyhybky

no som kukal a spravne ma to doplietlo, ja potrebujem nieco polopatisticky, v elektro sa moz nevyznam, ale zaklady mam. sykora mozno o tom vie vela, lenze ten pedagogicky chaos je na nic.

Re: literatura na vyhybky

Tak si nejsem jistej co vlastne vubec chces, Sykora mi prijde pedagogickej az dost (kdyby byly vsechny skripta takhle pekne napsany to by se to studovalo). Zaklady elektroniky mam hodne mizerny, ale kdyz vis co je to L, C, R tak si myslim, ze ti to na pochopeni Sykory staci. Jinak jestli chces nejakou ucelenou (lepsi) literaturu, tak budes asi muset zacit hledat v cizojazycnejch zdrojich.

Re: literatura na vyhybky

no ja nevravim ze sykora nevie, on toho vie dost, lenze je to napisane nie v ucelenych celkoch. raz sa venuje niecomu, a o dve kapitoly vlastne vysvetluje pojmy, ktore predtym pouzil.

Re: literatura na vyhybky

Juwe: Prave jsem te na to odkazal, ono bedny neni o tom prdnout nejake repro, dat k tomu kondik, civku a nastrajchovat. Aby to k necemu melo byt tak je treba zistit proc a nac se to tak dela. No nektere kapitoly muzes preskocit.

Web

Re: literatura na vyhybky

asi ako pisal respect, nieco ucelene by to chcelo, ale nevadi...(inac co sa tyka skript, zazil som aj lepsie) pre takych ako som ja  je trosku problem naskocit do iduceho vlaku. skusal niekto z vas nasadnut na motorku v 160 km/h?
to co sa dalo precitat som precital, asi toho moc citam a nefiltrujem blbosti, ktore su nepodstatne.

mike: preskakovat kapitoly je naco dobre? ako sam pises nie je to o tom zlatat 5 veci dokopy a zakryt ich bednou z drevotriesky. trosku si to odporuje...