Téma: na Michala

Jaký je český car-hifi povědomí o značce Fusion?
www.fusioncaraudio.com

Re: na Michala

jako zkušený amplioňák by si podle těch jejich parametrů moch poznat že třeba ty suby nic moc a cena bude určitě nehorázně vysoká. třeba takový Bl uplně mizerný.
ale čest že vůbec TS uvedli smile

Web

Re: na Michala

Povim ti, ze nevim. Je to novota, pred nekolika lety to neexistovalo. Zkus pohledat neco na autohificlub.cz v sekci diskuzniho fora.

Re: na Michala

jako chyna... Bl neni všechno, ale oni i ostatní parametry napovídaj že to je do zavřenky a stejně to bude docela dunět smile

(upravil dokken 2. 3. 2008 21:32)

Re: na Michala

Mě spíš zajímají nějaký 6,5" komponentní než suby.Touhle značkou je anglie doslova zaplavená.Dřív jsem o tom taky neslyšel.
Tak na autohifi.cz na Fusion nikdo křivýho slova,spíš naopak.

Re: na Michala

Znovu opakuju, ze tahle znacka vznikla z niceho nic a osbne o ni nic nevim. Ale zpusob, jakym se prezentuje se mi nelibi (neni to objektivni hodnoceni, ale ono to neco vypovida). Je takova moc... moc... moc bulvarni. Ufo, zeny, velke basaky.
Osobne za tim vidim humbuk prodejcu, masovou vec, neco jako Ipod. Maji to vsichni, vsichni to chteji, nikdo na t nerekne nic spatneho (byl by vydedenec) ale jinak je to uplne na hovno.

Ale treba se tu genialne poji kvalita a "dobry" marketing.

Re: na Michala

Mě to vzhledem trochu připomíná Axton. Shodou okolností, proti Axtonu třeba na tuning-fóru taky neřeknou křivýho slova.