(upravil magnatik 25. 1. 2008 23:24)

Téma: čo so závesom?

páni .. nerád otravujem ... ale mam problem s woofrom ... možno by ste vedeli poradiť ...

mam prasknuty ten centrovaci zavec pri cievke ... zhruba niekde v strede vlnovca ... čo s tym? ... je to woofer do auta ... 12" ... vo zvuku to v podstate nepoznať pri zavretom kufri ... ale akonahle otvorim kufor tak z membrany sa širia neznesitelne pazvuky

Re: čo so závesom?

zahodit

Re: čo so závesom?

máš smolu pokiaľ výrobca tvojho woofra nepredáva tzv. náhradný kit tak basačik zahoď do koša ako ja

Web

Re: čo so závesom?

Magnatiku, co je to za basak?

(upravil magnatik 26. 1. 2008 16:50)

Re: čo so závesom?

Michal: Rockford Fosgate rady Punch .. ale model presne neviem .. z tych lacnejšich big_smile

ale musí byť snáď nejake riešenie ...

(upravil KocuR 26. 1. 2008 18:32)

Re: čo so závesom?

Ono sa to dá spraviť herkulesom alebo duvilaxom keď vieš ako na to, aj keď v takom mieste to bude asi dosť obtiažne. Treba naniesť tenkú (a úzku) vrstvu tam kde to je trhnuté a nechať zaschnúť, ak lepidlo nie je staré bude mať nejakú tú pružnosť. Stratiť v podstate nemáš čo. Ja som tak dal dokopy ARO, akurát že ja som lepil papierové vlnky, nie textilné...

Re: čo so závesom?

tak vem jehlu a nit a zašij to, pak přez to stříkni lak aby to získalo na pevnosti.

Web

Re: čo so závesom?

Az se rozhodnes, ze ho vyhodis, tak bych si ho vzal...

Re: čo so závesom?

Michal: big_smile mno radšej asi investujem do opravy
chyna.cz: nad tym som už rozmyšlal ... ale je tam dosť majo miesta neviem či sa tam dostanem ... chcel by som to opraviť bez odlepenia zavesov ...

Re: čo so závesom?

tak to nejspíš nepude... rozlep to a pak slep chemoprenem nebo jinou srajkou

Web

(upravil magnatik 27. 1. 2008 16:01)

Re: čo so závesom?

a jak to presne vystredim??? niesom odbornik na opravy reprakov

Re: čo so závesom?

skus a uvidíš, co můžeš ztratit? kus papíru,kus plechu a magnet.
ale když to zvládli jiní tak bys to moch zmáknout i ty, udělej si značky kde to původně bylo a snad nebudeš muset potom něco měřit, prostě přilepíš na původní místo

Web

Re: čo so závesom?

to nieje špatny napad .. necham si to prejsť hlavou big_smile

Re: čo so závesom?

zahod to do kosa