(upravil code 28. 10. 2008 21:47)

Téma: HERTZ ES 300D

Zdravim vas! Rad bych si z repra HERTZ ES 300D udelal subwoofer do auta. Co si myslite o tomhle reproduktoru?  ---> Na prodej!

diky za odp

* frekvenční rozsah : 25 - 250 Hz
* citlivost : 97 dB
* impedance : 4+4Ω,
* max. výkon : 700 Watt
* nominální výkon : 350 Watt
* vnější rozměr : 312mm
* průměr montážního otvoru : 277mm
* celková hloubka : 146mm
* hmotnost : 4,9kg

detailnejsi info

http://www.audison.de/hertz/pics/energy/es300d_spez.gif

Re: HERTZ ES 300D

No pokud ti sedi SQ tak si mylim ze bude dobrej!

Re: HERTZ ES 300D

Umbro18: Tim SQ myslis co? Jsem v podstate laik smile. Jinak by me navadilo kdyby to hralo od treba 40hz do tech 250.. Nepotrebuju aby to delalo jen tuc tuc, ale aby to zahralo i trosku vyssi basy.

Re: HERTZ ES 300D

Co ma ES300D spolecnyho s SQ?

code - SQ je smer autohifi "vo kvalite" a SPL "vo volumepyco".

Re: HERTZ ES 300D

2300.- za jetej reprák s nicmoc parametrama? Asi nemám toho správnýho autohifi ducha...

Re: HERTZ ES 300D

souhlas s Karlem smile

Re: HERTZ ES 300D

Mě přijdou jako docela slušné parametry. Dokonce proti sobě sedí, takže pokud nejsou úplně vycucané z prsty, uzavřenka do auta by z toho byla pěkná. Pozor ta citlivost je udaná pro 8Ohmů, podle parametrů je to při paralelním zapojení asi 88,5dB a při sériovém o 3dB míň.
Jinak nej Peerless SLS12 je lepší ve všech směrech, ba dokonce i levnější. Akorát by sis chvíli počkal, než se dopraví a je to 8Ohm.

Web

(upravil code 7. 2. 2008 11:22)

Re: HERTZ ES 300D

S vama je to tezky jeden clovek me rekne ze je to dobry, pak druhej rekne, stoji to za hovno... smile. Mno ja bych se radeji vydal cestou SQ, jakoze kvalitni reprodukce (samozrejme v ramci mich cenovych relaci). Tak uz ho mam doma aji s bednou za 2375,- Kč, tak snad to nebyla tak silena cena...

Jinak jaky by jste me doporucili zesik? Rad bych neco levneho, predpokladam neco typu 2x150W?

(upravil Crashpc 7. 2. 2008 20:18)

Re: HERTZ ES 300D

junglist: joo je to shit big_smile
hehe. nikdo to neřekl, jen za samotnej starej bůhví jak trápenej měnič je to dost. to že je to i s hotovou budkou se dozvídám až teď. no, a co ti na to jinýho mam říct. je to hifík, a to neni hezké a už vůbec ne cool, protože cool lidi používaj old spice a žvýkaj winterfresh (nebo jak se to píše) big_smile

Re: HERTZ ES 300D

Old Spice nepoužívám ale náhodou Winterfresh mám rád.

A co máš proti kvalitnímu HiFi gumáku? Nevím jak ty ale já rozlišuju ne jestli je PA a nebo guma špatná nebo dobrá ale jestli je na daný účel vhodnější to a nebo ono. Vzhledem k tomu že autor threadu tu nikde nepsalm co poslouchá bych tě kreši s řečma o tomže HiFi není hezké poslal tam kam se ještě žádný člověk dosud nevydal ač se tam lidé dennodeně posílají.

Re: HERTZ ES 300D

Jungliste, ta ironie...:-). Taky jsem netušil že to je i s ozvučnicí. Pořád ale za cenu, jakou stojí ten Hertz v krámě se dá koupit nový B&C 12PS76 a i za 2300,- se dá koupit aspoň DAS 12P. To jsou "trochu" lepší reproduktory. Ale jak říkám, autohifi subbasy holt nejsou nic pro mě.

Re: HERTZ ES 300D

Ten Hertz asi nieje ziadna vyhra, JBL je lepsi. Hraje mi ES250  a niet boha to dobre odladit, aby nedudnelo. Ma to tazku membranu, trepe to s celou bednou. Closed hra ticho, BR dudni, robim tomu mutanta seriovy bandpass, je to trochu lepsie, ale aj tak na nervy.
Mozno pastnem projekt.

Re: HERTZ ES 300D

Thales: ale to si mě posílej kam cheš. opravdu dobrej reprák je za jiný peníze, a z druhý ruky od nějakýho mladýho hajzlmrda co s tim konal možné i nemožné, strkal to a zas vyndaval odtatud kam mě chceš poslat, opravdu prostě takový reprák nedoporučím. vidím to každou chvíli, a většina kupujících je nakonec děsně nespokojena - ne s produktem, ale se stavem produktu.

Re: HERTZ ES 300D

Komar zase nezna nic jineho nez JBL. Tady si kazdej mele tu svoji.

Re: HERTZ ES 300D

Michal
No zase tak nie; ten JBL mam poruke, tak s tym porovnavam. Od toho je lepsie JL Audio, podobne s JBL  e na tom zvukom Pioneer.
Nepocul som zatial DLS, ale to je vraj na tlak, vseobecne tvrdia, ze kvalitne to nehra, len bucha hlasno. Este som pocul niekolko Alphard, ale to je skor lacnejsie riesenie. FLI je naprd, aspon tie lacne do 8tis. Ground Zero 2 nizsie rady su len bum bum, tie vyssie uz hraju slusnejsie, avsak tiez je to skor na tlak.
Staci ti taky opis, ci chces detailnejsie, pripadne viac znaciek? smile