Téma: PANASONIC SA - HE9

Co si myslite o tomto receiveri?Je to nejaky shit alebo nieco take standardne a da sa od toho aj nieco ocakavat?
http://www.aukro.cz/item297782995_super_kousek_5_1.html

Re: PANASONIC SA - HE9

Můj skromný názor je, že je to úplně obyč. reciever. Soudím už jen podle poměru příkon:výkon (230W vs. 5x85W)

(upravil Cobalco 15. 1. 2008 21:46)

Re: PANASONIC SA - HE9

Ja mam doma tusim to iste ale SA - HE ? (niesom si isty mojim oznacenim ale podla obrazka je to to iste len v ciernom) hra to celkom dobre...ale ten vykon je vzdialeny realite...na mojom pise ze 5x100W RMS ....ale hlavna vec ze prikon je 230VA.......som rad ked to da do sterea 2x100W co tiez pochybujem lebo som to rozoberal a je tam nejaky hybrid v plaste (ale panasonic)...a po 3 ci 4 rokoch co ho mam tak uz relatka odchadzaju...niekedy mi proste nepripoji reprak musim zvysit vyst vykon a potom sa to spoji(ale pri tom relatka cvakaju normalne).........na tvojom mieste ked chces kvalitu tak si kup nieco od Onkyo alebo Yamaha......a nech to ma certifikat THX

Ja som ho kupoval za 15000,-Sk

Re: PANASONIC SA - HE9

Takze som sa mrkol doma na oznacenie a je SA-HE90, vyzera rovnako len ma ine parametre,,,nebol som doma tak az teraz som sa na to mohol pozriet

Re: PANASONIC SA - HE9

Zajímavé, mám SA-HE70 a dělá mi to samé. Zapnu, relé přiskočí, ale je ticho. Přidám na hlasitosti, začne to hrát, zeslabím a stále hraje. Měl jsem to i opakovaně v servisu na záruku a nikdy se jim závada neprojevila. Podruhé jsem byl dokonce přímo za opravářem na dílně a fungovalo to správně. Tak jsem to nechal plavat s tím, že je asi někde přechodák na cestě k reprákům. Dodatečně si ale myslím, že ne, protože ty samé repráky připojené k DPA280 nikdy nic takového neudělaly a připojené k tomu receiveru vlastně vždy. A když čtu, že to dělá i někomu dalšímu, jsem si skoro jistý, že je problém v receiveru nejspíš v relátkách. Asi kluci japonští udělali někde chybu...

Re: PANASONIC SA - HE9

smile asi hej....ono to bude urcite tymi relatkami(nejake shity), ja som uz rozmyslal ze ich vymenim alebo vycistim, tie spoje v reltkach sa spoja ked je na nich vyssie napatie a potom ked to nasledne das tichsie tak to drzi, proste pre signali radovo mV je to akoby rozpojene a potom ked pridas volume tak to spoji a uz to drzi. Take relatka uz urcite niesu dobre a zislo by sa ich vymenit lebo tam budu velke prechodove odpory.