Téma: Zrejme ne moc standartni

http://www.sweb.cz/abiron/Abiron/bedny2.htm - co si myslite o techto bednach? Je to ctyrpasmo, jak se to vubec resi s vyhybkou? Slysel jsem o tom ze se delaji i vicepasma.. ale prinasi to neco nebo to je zbytecne? Pohovorme prosim o tom..

Re: Zrejme ne moc standartni

Vstupní impedance ve wattech? Hmm, potěž pánbůh. Nějak nechápu smysl něčeho takového. Proč prostě neudělat radši to d Apolito s 2xARN188-07?

Re: Zrejme ne moc standartni

To je len zmršené zobrazovanie, namiesto značky ohmu(omega). Zaráža ma to umiestnenie chladiča naležato. To je ten konštruktér blbý, alebo čo? Takto sa to práve nemá.

Web

Re: Zrejme ne moc standartni

Pravda! Teplo se pak velice špatně odvádí...

Re: Zrejme ne moc standartni

Narazil jsem na to na internetu, tak me zajimaly vase nazory na to:D

Re: Zrejme ne moc standartni

Čtyřpásmo v tomto osazení je hovadina. Ty kecy jsou taky pěkný. Ale vzhledově to není špatný.

Re: Zrejme ne moc standartni

Je to prostě debilita. Blbý repro, nedomyšlený chlazení. Dělal to někdo jako little.

(upravil mechanik 1. 1. 2008 12:14)

Re: Zrejme ne moc standartni

presne tak ako píše 7tech a Frank.V tomto osadení je to pekná blbosť.
to 4 pásmo má vyzerať aspon takto TONSIL GTC 11/100+TVM ARP 150+TVM ARN 188+12 až 15 palec (sub wooferový reprák)
Toto nemá žiaden význam to tam môžem dať rovno 312 a bude to mať lepšie basy než toto 4 pásmo lol

(upravil little 1. 1. 2008 15:55)

Re: Zrejme ne moc standartni

Little by udělal třípásmo v kombinaci ARV104+ARX130-00+ARN312. Tohle navrhoval někdo jako Frank... smile

Re: Zrejme ne moc standartni

Tak a do sebe - sežerte se!! smile

Re: Zrejme ne moc standartni

Je to hovadina, ale vypadaji fakt hezky...

Re: Zrejme ne moc standartni

To teda je hovadina.... Kdyby majitel, nebo teď vlastně prodejce se nad tím trochu více zamyslel.... Škoda, vypadaj fakt pěkně.

Re: Zrejme ne moc standartni

Mě se ta konstrucke celkem líbí. Ale s tím chlazením je to pravda. Tady je jeho další konstrukce: http://www.sweb.cz/abiron/Abiron/bedny3.htm

Re: Zrejme ne moc standartni

little napsal:

Tohle navrhoval někdo jako Frank... smile

Franka nech bejt, on je sice taky úchyl, ale ne debil. Tak drž hubu.