Téma: rezonacia v malej izbe

nazdar,

mam mensiu izbu(cca 2,5x4m) a pri pocuvani, hlavne nejakej tej rychlejsej hudby bohatej na basy mi to tu rezonuje, skúste mi poradit ako to odstranim, take tie penove obklady ako maju v studiach by nepomohli ? .. mam 3 pasmove repro osadene basakmi arn 6608

dikes

(upravil thool 29. 12. 2007 14:58)

Re: rezonacia v malej izbe

budu opakovat slova ostatnich: repro dal od zdi, hodne knihoven

ta tlumici pena by byla drazsi, nez ty reprobedny..

Web

Re: rezonacia v malej izbe

uf tak knihovny sa mi tu uz nevlezu mam tu akurat drevene skrine co k vyslednemu efektu asi dopomaha na rezonacii, jedna skrina je presklená ty by nebolo odveci dat preč .. nejaka lacna nahrada tych penovych "tlmičov" by sa nenasla ? ( zas nie krabice od vajec, ako som to niekde videl )

Re: rezonacia v malej izbe

Ježiš, to je problém co rezonuje upevnit?

Re: rezonacia v malej izbe

Kronos: to keby som vedel, takže nejaky obklad steny by urcite nebol napomocny ?

(upravil Kronos 29. 12. 2007 15:19)

Re: rezonacia v malej izbe

No pokud mluvíš o "rezonanci" a né o dunční a pod... Tak musíš upevnit to co ti rezonuje, pokud máš skleněnou výplň skříně tak vyhoď skříň. Atd... Mi doma slyšitelně rezonujou  jen prosklené dveře a to na 80hz smile

Re: rezonacia v malej izbe

ja to pochopil tak, ze mu to duni, sypu si popel smile

v tom pripade urcite vyhodit vsechno sklo apod.

Web

Re: rezonacia v malej izbe

medzi sklo som napchal papier, je pritlacene ku stenam, skrine som pootvaral ( nemali by o seba buchat dvierka) furt to iste sad, je pravda ze mam tiez presklené dvere

(upravil Kronos 29. 12. 2007 15:44)

Re: rezonacia v malej izbe

Vysaď dveře a uvidíš big_smile Případně vem generátor třeba nějaký sw a pouštěj různé frekvence a to uslyšíš co ti na jaké frek rezonuje smile

(upravil kolac 29. 12. 2007 17:03)

Re: rezonacia v malej izbe

Kronos: a ked to nepomoze tak vysadim aj okno to je tiez zo skla nie ? smile, ten generator .. nejaky link by sa nenašiel  roll , resp. nazov google si uz poradi smile

Re: rezonacia v malej izbe

kolac trebárs WinISD má generátor
http://www.linearteam.dk/default.aspx?d … =winisdpro

Re: rezonacia v malej izbe

dobre dakujem, skusim ten winISD zajtra a dam vediet vysledok smile