Jít do obsahu fóra

Nejsi přihlášen. Přihlas se nebo se zaregistruj.


(Stránka 2 z 2)

Audioweb.cz » Reprosoustavy » Co si myslite o techto reprobednach?

  Stránky: ««« 1 2

RSS

Příspěvky [21 až 29 z 29]

Re: Co si myslite o techto reprobednach?

Dival jsem se na prodancu na EM151 - delta 15 a celenium DT220Ti... dobra volba? Vypada to pekne

Re: Co si myslite o techto reprobednach?

jestli jen delta 15 bez LF tak je to jen jako středovýška... od toho míň jak cca 70Hz nečekej.. a i to je možná moc...
když tam frknež tu 15LF tak to bude lepší ale chtělo by to bednu přizpůsobyt.

Web

Re: Co si myslite o techto reprobednach?

Tak si spáchej 12" s BC DE12, to je pěkný driver a nebál bych se ho na doma. Spodky se dají dohnat i elektricky, při malém signálu. Kolega do nedávna podobné bedny používal na doma, ovšem měly trochu větší objem a BR naladěný dost nízko (metálista), a na tahání na mejdany ven se BR ucpávaly.

Web

Re: Co si myslite o techto reprobednach?

Klidně i DE10, ta s širší hornou tak krásně zvoní, že byste se z ní posrali, kaloťáci...

Web

(upravil hot.shot 28. 12. 2007 4:06)

Re: Co si myslite o techto reprobednach?

Kreši není problém aby driver hrál v pohodě doma (nevím proč by měl být křiklavý?!), já doma hraju komplet v PA a osobně mi drivery jsou příjemnější než jakákoliv kalota... DE12 mám taky a paráda. Nejlepší bude když si určíš kolik bys maximálně za repráky dal a napíšeš Hubertovi co má v té ceně odladěné...

Re: Co si myslite o techto reprobednach?

hot.shot: joo to já taky nevím. zatim jsem ale neslyšel nic tak pěknýho co bych si dal do obejváku. rozhodně nechci aby to vypadalo že jsem na driver zanevřel, ale pořád z toho nemam dobrý pocit... podepřený minulostí...

sinclair: na mě si nepřídeš, já jedu na pořádnym papíru big_smile

(upravil BlackRider 28. 12. 2007 10:12)

Re: Co si myslite o techto reprobednach?

No mě teda drivery + vyůstění doma moc neberou. Dost směrují oproti kalotám. V ose hrají hezky, to nikomu neberu smile

Web

Re: Co si myslite o techto reprobednach?

http://www.profirepra.cz/mereni.php pár na zkoušku...

Re: Co si myslite o techto reprobednach?

Kreši tak každýmu vyhovuje něco jinýho, pro moje ucho je driver příjemnější, hlavně při vyšší hlasitosti. Směrování mě moc nepálí, no něco za něco - sice směrují ale pro mě je to na poslouchání příjemnější a to je důležitý.

Příspěvky [21 až 29 z 29]

  Stránky: ««« 1 2

Audioweb.cz » Reprosoustavy » Co si myslite o techto reprobednach?

Podobná témata


~±«|»¼½¾²³&@µΩπØ$£