Jít do obsahu fóra

Nejsi přihlášen. Přihlas se nebo se zaregistruj.


Audioweb.cz » Ostatní technika » Clatronic MMS 678-problém

  Stránky: 1

RSS

Příspěvky [9]

Téma: Clatronic MMS 678-problém

Zdravím. Vlastním tento přehrávač, ale mám s ním problém. Chtěl jsem proto flashnout firmware, jenže ouha, na CDčku ten firmware není, respektive je, ale vadný. Žádám tímto vlastníky této MPtrojky o zaslání image CD. Předem děkuji

Re: Clatronic MMS 678-problém

Mám od firmy Clatronic jen sušák na prádlo (takový ten rolovací na zeď) a u toho žádné CD není. Promiň smile)

Re: Clatronic MMS 678-problém

Já mám ve zvukové režii kulturáku jejich překapávač a rychlovarku, ale tam taky žádné cd nebyly...:-)

Web

Re: Clatronic MMS 678-problém

Co takhle odněkud stáhnout?

Re: Clatronic MMS 678-problém

No jo, přesně takovéhle reakce jsem čekal, nezklamali jste mě cool . Snad jen doplním, že se mi již ten flashovací program podařilo z jedněch ruských stránek stáhnout, ale MPtrojka se dál chová jako mrtvolka. Nejspíš mi nezbyde nic jiného, než si koupit jinou... sad

Re: Clatronic MMS 678-problém

Po flashování z neznámých ruských stránek bych si raději ověřil, jestli ta stránka není registrována na nějakého obyvatele Čečny a jestli teď player náhodou netiká lol

Web

Re: Clatronic MMS 678-problém

Hmm, ten přehrávač ani netikne, je prostě kaput. Nedoporučí mi někdo nějakou značku? Kterým značkám se vyhnout?

Re: Clatronic MMS 678-problém

Koupit sračku a vyhnout se značkám... teda vopačně smile Značku snad poznáš, ne?

Re: Clatronic MMS 678-problém

Môj starý(pol roka) dobrý kingston K-PEX100...

Web

Příspěvky [9]

  Stránky: 1

Audioweb.cz » Ostatní technika » Clatronic MMS 678-problém

Podobná témata


~±«|»¼½¾²³&@µΩπØ$£