(upravil AiX 30. 11. 2007 18:27)

Téma: Reprosoustava...

Zdravim,
Chtel bych si udělat nějakou reprosoustavu tady do pokoje.
Chtěl bych 2.0. Bass, střed, výšky
Chtěl jsem se zeptat jestli neznáte nejake dobre a hlavne lavne repro ktere bych mohl použít, a také zesilovač k němu.
Byly by nějaké návrhy, a taky skušenosti ?
Peněz by moc nebylo chci investovat do pc takže nevím kolik zbude rozhodně bych byl rád kdyby byla cena co nejmenší smile

(upravil Kronos 30. 11. 2007 18:35)

Re: Reprosoustava...

Tesla(tvm),Tonsil Pokud něco levného k pc, tak určitě 2p bych volil. 6,5"TVM+GTC?

Re: Reprosoustava...

Konkrétně ? typy reproduktorů...

Re: Reprosoustava...

Prvně by to chtělo napsat kolik jsi do toho ochoten dát.

Re: Reprosoustava...

Tesla z bazáru vie ešte dlho a dobre slúžiť.

Web

Re: Reprosoustava...

no ochoten dát... tak počítám 1000 Kč za repráky a  1000Kč za zesik ? přemýšlel jsem o ARN6614 kamarad říkal že jsou dobry, ale jaky středy a vyšky to fakt nevím, nejakej dobrej průměr bych chtel počítám tak 200 Kč za výšky a 200 Kč za střed nebo se cen pohybuje nekde jindy ? nevím...

Re: Reprosoustava...

Za ty peníze toho fakt moc nevymyslíš...kup Tesly z bazaru a k nim třeba AZS222/223.

(upravil Kronos 30. 11. 2007 21:13)

Re: Reprosoustava...

ARV-089-00/8 164.5kč/ks
ARN 5618 293kč /ks
Výhybka buď ti někdo poradí něco lepšího, a nebo dáš k výškáči dáš svitkový kondík, možná potom ještě upravíš citlivost výškáče rezistorem pokud bude potřeba.
Ozvučnice uzavřená, objem 10litrů.
Určitě se mnou budou ostatní souhlasit, že tato kombinace hraje lépe než klasiské repro k pc typu Genius a spol ....

Pak si ještě musíš sehnat zesík, když prolezeš bazary tak to nebude podle mě problém.
Ještě dodávám, chtěl si 3p ale za 1000kč nepostavíš pěkně hrajicí 3p to radši ty 2p. Už jen kvůli výhybce, za 1000kč by si postavil tak maximálně výhybku pro ty 3p.

Re: Reprosoustava...

No taky možnost, ale takovýhle bedýnky (například ARN56xx + ARV36xx) se dají sehnat v bazaru už za cenu kolem 600Kč, pokud bys je stavěl z nových repro tak to takhle levný nebude.

Re: Reprosoustava...

vtipalku...zatyhle penize nekoupis ani "slusnejsi" PC repro.  Nezbyva nic nez rada martyyho