Téma: Slovanet vstal z mrtvých

Snad nebudu kamenován za propagaci konkurenčního fóra, ale tahle informace mi připadá docela důležitá:
Bolo zavedene manualne potvrdzovanie registracii !!!
Takže spam zmiznul, Troton to ještě dočistí a měl by být klid.

Re: Slovanet vstal z mrtvých

Len aby to neboli posledne nadychy, za posledny cas vsetky fora az na par vynimiek stagnuju, socialne siete valcuju.

Re: Slovanet vstal z mrtvých

Nediv se, z lidí se stávají socialove i když makáš si holoprdelnik, vyhrál ten kdo si postavil v letech minulých.

Re: Slovanet vstal z mrtvých

V Kecárně jsou to spíš asociálové smile

Re: Slovanet vstal z mrtvých

Konečně sebemrskačský přiznání cool

(upravil antonio 21. 6. 2023 13:16)

Re: Slovanet vstal z mrtvých

Někde jsem četl že opozice řekla že vláda slepencu je:


Kdo je to asociál
Jaký je vlastně význam slova asociální? Zjednodušeně se jedná o snížené až chybějící sociální cítění. Asociální člověk je tedy jedinec s plochým sociálním vnímáním a nedostatkem empatie, který má problém s respektováním pravidel a norem společnosti.

https://blog.mojra.cz/clanek/asocial-se … ipulatorem

//doplněna citace, admin

Re: Slovanet vstal z mrtvých

Já se za to nestydím a jdu příkladem smile

(upravil dawsoo 21. 6. 2023 12:19)

Re: Slovanet vstal z mrtvých

Já bych řekl že by to mohla bejt i pozitivní zpráva. Pokud existujou asociálové,tak jsou asi i sociálové ne? Já nevim teda co jsem asi v něčem sociál a v něčem asociál? big_smile čert aby se v tom současným nálepkováním všeho vyznal ...

Kromě Danharda,kterýmu to vždy nakonec stejně odpustím,protože to není primát, je platnej a vtipnej, by se mohli tedy různí přivandrovalí asociálové co tu jen dělaj bordel a nic ostatním nepřináší, přesunout zpět do svého původního hnízda-domova na slovanet a budou všicí spokojení ne? lol

Není co dodávat...

Re: Slovanet vstal z mrtvých

Sociálové jsou Ti, co si nechtějí připustit, že jsou vlastně asociálové smile

Re: Slovanet vstal z mrtvých

Upozornil jsem na zlepšení na Slovanetu, protože mi to připadlo jako pozitivní zpráva.
Né proto, aby se z tohoto vlákna stala druhá kecárna.

(upravil dawsoo 22. 6. 2023 1:36)

Re: Slovanet vstal z mrtvých

upoutávka na mega-kecárnu ? Proč ne,,, taky to vidím pozitivně, třeba v tom. že se třeba jistý hmyz přesune odkud přišel zpět ke svým, jinak speciálně slovanet je už hodně dlouho těžce za zenitem, jen obyč žvanírna zcela bez pravidel a moderace o ničem...Troton byl fajn ale přestalo ho to asi bavit,což chápu.. Nyní je to min 10-12 let místo kam se tak max stahujou existence vybanovaný odjinud smile žije to tady právě jen a jen díky Tondovi kterej to drží v rukách celou dobu pevně smile

Není co dodávat...

Re: Slovanet vstal z mrtvých

Nějak mi nepřipadá, že by se na Slovanetu něco změnilo pozitivním směrem...

Re: Slovanet vstal z mrtvých

Ani mě, já tam zabrousím tak jednou za měsíc, a není to promazaný. Nejsem tam registrován, ale někdy jsem to pročítal, zase až takový hovna tam nejsou. Tak snad to dopadne.