Téma: Jak na takovýto povrch

http://www.ele.tut.fi/%7Eartoko/audio/audioindex.html

Jak se dá spáchat takováto kresba na povrchu? Předpokládám že to je zhotoveno vypalováním (Nebo barvou? Není to pořádně vidět). když se vypaluje musí se ručně neboto lze vyřešit nějak technicky? Něco takového bych v životě od ruky nesvedl ale vypalované dřevo se mi líbí.

Re: Jak na takovýto povrch

da se to vypalit jen laserem,jenze to ti malokdo udela.musi se to naskenovat a pak zpocitat a nastavit intenzitu paprsku,aby ti to nepropalil a pak uz je to sranda,jen se divas jak se to pali.pak ale od toho opalovani musis jen mirne zasmirkovat povrch,aby nebyl cerny od paleni.jinak je to nadherny,ale malokdo ma tyto stroje.to spis v prumyslu,kde pracuji s rezanim kovu.u nas to ma jen fa.EPT a ta to neudela jako fusku,ani znamy z teto fy.je to prisne hlidane.skoda

Re: Jak na takovýto povrch

můj otec dělal něco podobného dříve ale né pomocí lejsru ale jinou metodou, bylo to rukou, když je někdo šikovný tak to vypadá i dobře smile

Web

Re: Jak na takovýto povrch

Bola by aj lacnejšia cesta síce nie až tak dokonalá ale z 1,5m by si to už nepoznal.

A to: Vytlačiť danú grafike na Solvent-nej alebo aj EcoSolventnej tlačiarni na kvalitnú transparentnú (číru) fóliu. Tú potom nakašírovať na danú plochu. Plocha by mala byť nalakovaná alebo inak povrchovo upravená. A na záver celé finálne za lakovať.

Taký výtlačok ťa víde za 1m2 okolo 700,-Sk

Web

Re: Jak na takovýto povrch

Vypaľovať letovačkou sa to nedá? Tie drevené varešky na stánkoch cez hody sú robené takto, nie?

Web

Re: Jak na takovýto povrch

oneee a můžeš mi ještě vysvětlit co znamená "nakašírovat"? Sorry za blbej dotaz smile