Re: ARO835 plus niečo plus ART481

smile

Web

Re: ARO835 plus niečo plus ART481

Když se budeš mít objem 150 litrů,máš tím větší šanci na nižší frekvence.Pokud nejsi omezen prostorem,není co řešit.

Re: ARO835 plus niečo plus ART481

Priestorom obmedzený viacmenej niesom. Jedine šírkou bedne, Výška môže byť až pod strop, hľbka cca 60cm... Kàmiť budem aldaxovou 50tkou a jemne na volume big_smile

Web

Re: ARO835 plus niečo plus ART481

Široká bedna taky není zrovna in,jak už jsem kdysi přesvědčoval frantaxe:materiál MDF,šíře ozvučnice na velikost ARO835,výztuhy na stěnách lepit tak,aby vznikly nepravidelná dělení stěn a provázat protilehlé strany ozvučnice ( viz 4-pásmo na www.czechaudio.com ).Na základě tohoto projektu upravit spec.rámečkem ARO835 a ART481 tak,aby byla možná montáž z vnější strany ozvučnice a ozvučnici udělat nerozebíratelnou.Tak bych stavěl ozvučnici na KE150 dnes.

Re: ARO835 plus niečo plus ART481

Pokúsim sa zohnať MDF, aj keď to bude ťažké v tejto prdeli... Šírka bude asi taká ako u mojich predchádzajúcich, maximálne o 5cm väčšia. Výstuhy a previazanie stien sú samozrejmosťou. Ako myslíš ten špeciálny rámček? Nejako som nepochopil. Lebo zafrézovať 835ku si neviem predstaviť.

Web

Re: ARO835 plus niečo plus ART481

Pokúsim sa zohnať MDF, aj keď to bude ťažké v tejto prdeli... Šírka bude asi taká ako u mojich predchádzajúcich, maximálne o 5cm väčšia. Výstuhy a previazanie stien sú samozrejmosťou. Ako myslíš ten špeciálny rámček? Nejako som nepochopil. Lebo zafrézovať 835ku si neviem predstaviť.

Web

Re: ARO835 plus niečo plus ART481

Pozorně jsi projdi fotky 4-pásmové soustavy na www.czechaudio.com.Ten 15" s gumovou vlnkou je upravený koš K9,takže je na montáž z vnitřku bedny.Když se podíváš na finální provedení čelní strany 4-pásmovky,je tam vidět zafrézování na rámeček,na který je přišroubován koš K9.Podobně by se nechal udělat rámeček s držákem na ART481.

Re: ARO835 plus niečo plus ART481

Ahá, tak takto je to. Dopredu som chcel dávať priezvučnú tkaninu na rámčeku, ako to tesla robila a odnímateľnú zadnú stenu. dršiak ART z plechu, ako je to vidieť na fotkách na predošlej stránke. Zadná stena s prednou zviazaná výstuhou.

Web

Re: ARO835 plus niečo plus ART481

Nabudúci týždeň budem mať auto, takže nakreslím výkres a dám narezať dosky. Prepočítal som rozmery, a aby mali objem cca 180litrov, vychádza šírka 500, hľbka 500 a výška 1200mm. To zas budú také menšie bedničky do paneláku big_smile

Web

Re: ARO835 plus niečo plus ART481

Kurpelm ty si ďábel! To nemám ani já a už tak to jsou kysny jak hrom.

Re: ARO835 plus niečo plus ART481

Tebe zas hrajú určite hlbšie. Kua len som zvedavý ako ich budem premistňovať po izbe, odhadom budú mať 50 a viac kilo...

Web

Re: ARO835 plus niečo plus ART481

Pytel cementu uneseš ne? smile 2 lidi to jistí. wink Ale 180 litrů, to už je slušná alamara...

Web

Re: ARO835 plus niečo plus ART481

Unesiem, v robote sme vykladali 120 kilové balíky profilov dvaja big_smile

Web

Re: ARO835 plus niečo plus ART481

Mě to těch 50Kg dá. Hmotnost není problém, ten je v tom že se to nedá rozumně chytnout. Speciálně po schodech je to průser. To chce fakt dva lidi.

Re: ARO835 plus niečo plus ART481

Budú vyklápacie rúčky po stranách ako na predchádzajúcich big_smile

Web

Re: ARO835 plus niečo plus ART481

Neviděl jsem detailní fotky těch předchozích. Je to někde k vidění?

(upravil kurpelm 20. 10. 2007 15:48)

Re: ARO835 plus niečo plus ART481

Neviem či vôbec nejaké mám, ale myslím že hej. Nájdem v noťase a pošlem na mail, ok?

Fotky som bohužiaľ nenašiel. Jediné, čo mám sú na repromanii a jedna, celkový pohľad u mňa doma tu v sekcii na čem posloucháme.

Web