Téma: Co do BR 90 Litrů?

Zdravím. Potřeboval bych poradit od někoho znalejšího. Mám suby zhruba 92 litrů, BR, díra pro 15" a hledám vhodný osazení. Výkon asi kolem 300W. Pokud možno taky něco za rozumnou cenu. Jako první mě napadla emi delta 15LF, ale podle simulace je pro ni ta bedna malá. Díky moc.

Re: Co do BR 90 Litrů?

A ten br je jakej?

(upravil alien--forever 16. 10. 2007 15:37)

Re: Co do BR 90 Litrů?

Dva kruhový asi 10 cm průměr. Délka 2 cm. Ale to není problém upravit. Zkoušel sem teď s tou deltou simulovat uzavřenou a šla by zhruba na 64Hz při -3dB. Což se mi nezdá moc zázrak na sub.

(upravil drimacoustic 16. 10. 2007 15:57)

Re: Co do BR 90 Litrů?

do tak malého objemu moc 15" profíkov nepôjde, skôr hifi alebo autohifi.možno Monacor SPH-390TC alebo RCF L15P200AK alebo Selenium 15SW2P
záleží na tom kolko chceš investovať. a ako hlboko chceš ísť.

(upravil alien--forever 16. 10. 2007 17:27)

Re: Co do BR 90 Litrů?

Ten RCF a Selen má pro mě zbytečně velkej výkon. Monacor vypadá líp, ale 2*8 Ohm na jednom. Potřebuju 8 celkovej. (to sem taky měl asi napsat hned). S tou cenou sem koukal, že někdo prodává Laney CCX SUB Concept  350W dva za 8 tisíc. By to vyšlo na pomalu stejno... Když se nad tim tak zamyslím tak nejlepší bude vzít to od začátku i s bednou.

Popřípadě byl by tu ještě nějakej nápad na repro kolem 300W? Třeba i ten hi-fi a nějaký použitelný car-audio.

Re: Co do BR 90 Litrů?

A kde ty suby budou hrát? A v jaké sestavě?

Re: Co do BR 90 Litrů?

Není to žádná profi sestava. Něco na chatu, nějaký narozeniny a podobně. Na středech sou emi delta 15, vejšky zatim nějaká pochybnost, ale půjde tam Selenium D210ti. Zesilovače stavěný od muzikanta-elektrikáře. Jeden 2*250W a druhej 2*300W všechno 8 Ohm. Takže třeba PD sou mi docela na nic, protože to není žádna reprezentativní sestava.

Re: Co do BR 90 Litrů?

Tak si kup nějakou patnáctku za pár šušňů v Monacoru..

Web