Jít do obsahu fóra

Nejsi přihlášen. Přihlas se nebo se zaregistruj.


(Stránka 2 z 2)

Audioweb.cz » Nezařaditelné » Černé vruty

  Stránky: ««« 1 2

RSS

Příspěvky [21 až 24 z 24]

(upravil Otas 2. 4. 2017 14:47)

Re: Černé vruty

Protože dělám mobilní disko, občas vlahý deštík (nebo i vylité pivo) zkropí nádobíčko a rez je na pochodu, rovněž uskladnění v garáži podmínky protikorozního prostředí nesplňuje. Černění za studena tedy nebrat.
V nabídkách jsem zatím neviděl černé vratové šrouby M8 a křídlové matky M8 se kterými pracuji na světelných stojanech, jinak už bych si je dávno objednal.

Jo, jo, nitrolak také používám, ale z dlouhodobého hlediska to má špatné výsledky.

I když, řečeno s klasikem (tentokrát ekonomie): Z dlouhodobého hlediska budeme všichni mrtvi.

Re: Černé vruty

Otas- právě jsem se ptal v sousední zinkovně, černění by mi známý provedl, ale buďto několik kusů přivázaných na drát, nebo min.8 kg sypaných do bubnu, takže s těma M8 ti nepomůžu.

Re: Černé vruty

Tak to co popisuješ nedá ani černění v brynýrovací soli. Snad ještě fosfátování, co je na vrutech do sádrokartonu, ale to nevím, kdo dělá. A nebo kombinace, černění a na to nitrolak a nebo spíš nějakej polyuretan.

(upravil Nitram 7. 4. 2017 16:22)

Re: Černé vruty

fosfatovani neni spatny, ale tu temne cernou co maji sadrokartonovy vruty podle me doma nedosahnes (ja ji alespon nedosahl, spis takovou matne tmavosedou)

pokud to ma byt fakt syte cerny, vzal bych hlavicky vypalovackou a sup s tim do trouby,.. jedno(i dve..) utazeni ta barva snese..


+To Hanzys (lehce OT): hele ten titan z Ciny, jak to vypada materialove, da se tomu fakt verit ? resp. davals to na nejaky pevnostni spoje a ... ? poreferuj pls. ...uvazuju o tom do spodnich bryli predni vidlice na moto (M10 42Nm.. hmmm..)

Příspěvky [21 až 24 z 24]

  Stránky: ««« 1 2

Audioweb.cz » Nezařaditelné » Černé vruty

Podobná témata


~±«|»¼½¾²³&@µΩπØ$£