Téma: reklamacia Phase26USB- audiotek.cz

Zdravim vas, chcem sa s vami podelit o jednu skusenost, popripade poprosit o radu. Asi pred dvoma mesiacmi som posielal zvukovku Terratec producer Phase26USB na reklamaciu do audioteku (www.audiotek.cz). Este stale mi neprisla. Asi pred 4 tyzdnami som im poslal mail, odpovedali mi, ze uz pre mna objednali novy kus a na dalsi tyzden ho mam doma... Samozrejme, ze zvukovku nemam doteraz doma, posielal som im dalsie 3 maily a uz mi ani neodpovedali sad
Viete mi nieco poradit pls?

Web

Re: reklamacia Phase26USB- audiotek.cz

Házej na tebe bobek, asi tak.Nebo jsou nezodpovědní.

Web

Re: reklamacia Phase26USB- audiotek.cz

A proč to jako píšeš sem?

Web

Re: reklamacia Phase26USB- audiotek.cz

Dj: Proc jim nezavolas. Mas to jistejsi, a primo se s nima domluvis. Ono maily se muzou chtic/nechtic stratit.

Web

Re: reklamacia Phase26USB- audiotek.cz

Nevyridili reklamaci do 1 mesice, cili se s nimi neparej, vem si zpet penize a kup zvukovku jinde.

(upravil opamp 24. 9. 2007 10:01)

Re: reklamacia Phase26USB- audiotek.cz

Ano. Už ten zákonnej měsíc je dost na hranici slušnýho chování, tohle už daleko za ní. Myslím, že na vrácení peněz máš právní nárok, nebo jak se tomu správně nadává.
A kup si 24 FW smile)))

Musím teda přiznat, že mě procento preklamovaných Terrateců docela znepokojuje - já reklamoval hned po koupi 24 FW (vaklkontakt na Digital IN, po reklamaci šlape skvěle, ale čekal jsem přesně ten zákonnej měsíc místo aby mi hned strčili jinej kus), Ty reklamuješ 26 USB, snad jen kyselym (pokud si nepletu nick) je stále happy smile))

Web

Re: reklamacia Phase26USB- audiotek.cz

jj nepletes smile zatim stale jo smile ale uz netrpelive cekam az skonci zaruka a otevru to smile nemas nekde fotky vnitrku a osazeni? ja vim ze to nekdo nekde daval ale uz to nemuzu najit.... ze bych si zatim promyslel co stim provedu smile
jinak kvalitou zpracovani mi prijde naprosto ok smile a to sem ji koupil v akci/vyprodeji ci co to bylo o 500kc levneji nez normalne jinde smile
zvukove je to zatim prijemny a dobry pac jeste neni symasym hotovej sad a na ty yamahu je to ok smile

ps. vyhledove tu yamahu budu asi prodavat smile kdyby mel nekdo zajem piste uz ted big_smile

Re: reklamacia Phase26USB- audiotek.cz

Kys - To je teda nářez ty smajlíci.

Re: reklamacia Phase26USB- audiotek.cz

Tak to mě dostalo big_smile

Web

Re: reklamacia Phase26USB- audiotek.cz

Kyselym: lze otevřít i v záruce aniž by kdokoliv cokoliv zjistil. Opatrně sundáš ty plastový bočnice, tuším je nutno ještě odšroubovat matičky z Digital in/out canonu a pak jemně tlčíš dopředu/dozadu horní a spodní hliníkovej kryt. Uvnitř je jedna deska se vším všudy. Včetně spínanýho zdroje - kupodivu tak dobře udělanýho, že jsem ještě neslyšel projevy jeho činnosti. A navzdory hafu elytů to fakt hraje nad poměry.

Web

(upravil kyselym 24. 9. 2007 19:26)

Re: reklamacia Phase26USB- audiotek.cz

no co mel sem dobrou naladu... a navic to tu bylo takovy malo barevny smile

opamp: no ja to zatim radsi zkouset nebudu...ale jestli uz mas nejaky tipy na vylepseni tak si je rad poslechnu a nekam zapisu smile

Re: reklamacia Phase26USB- audiotek.cz

Zatím fakt ne... smile netřeba. Řeším jiné věci (sub).

Web

Re: reklamacia Phase26USB- audiotek.cz

No dnes som im uz aj volal a nedvihali, len dufam, ze neskrachovali alebo nieco podobne, lebo by som nerad prisiel o svole peniaze...
Odpovede na niektore vase otazky:
- pisem to tu preto
- preco by ste mi odporucili radcej FW? ja som bol s tou USB celkom spokojny (az do osudoveho dna)

Web

Re: reklamacia Phase26USB- audiotek.cz

Neber mě až tak vážně, vycházím jen z domněnky, že ta FW verze je novější, tudíž osazená jiným, lepším DACanem (pokud se nepletu, tak deklarovaný parametry jsou u FW o chlup lepší než u USB). Jinak nic proti USB verzi!

Držím Ti palce, ať tu reklamaci zdárně vyřídíš.

Web

Re: reklamacia Phase26USB- audiotek.cz

To DJ Way:
Nemali dnes nahodou v CZ sviatok?

Re: reklamacia Phase26USB- audiotek.cz

smile

Web

Re: reklamacia Phase26USB- audiotek.cz

Dufam, ze ano... sad
Skusim zajtra, kua, uz som aj mail posielal zasa na inu adresu.... Nebudem Vas uz s tym viac otravovat... Nho uvidime...

Web

Re: reklamacia Phase26USB- audiotek.cz

Ale v klidu, dej nám vědět, jak jsi dopadl.

Web

Re: reklamacia Phase26USB- audiotek.cz

No uz dnes konecne dorazila nova zvukovka... Vsetko som nakoniec vybavil cez mail... Ze vraj sa balik prepravnej sluzbe stratil a preto im to trvalo tak dlho. Mal som si ziadat spat prachy (nasiel som tu istu zvukovku o par stoviek lacnejsie na www.notape.net)... Ale aj tak som rad, ze ju mam uz konecne doma (po dlhej dobe).
smile

Web

Re: reklamacia Phase26USB- audiotek.cz

Aspoň že tak... smile

Web