Re: TEXAN

george já mám v pdf právě ten zesilovač. Je to celkem 15 stran s dobrým rozlišením dohromady cca 6,5MB. Pošli mail.

Re: TEXAN

betaron,mam sice ten rocnik,ale mozes to poslat aj mne? pls?

Web

Re: TEXAN

Jesli je to to, co myslím, tak to má 10V/us - lidi, pozor, na vejškách to asi nebude úplně ono... konstrukčně ale moc hezké.

Web

Re: TEXAN

right13: pošli mě mail

danhard: tvá adresa se mi vrátila jako nenalezena.

(upravil Ju_xXx_ko 25. 9. 2007 16:20)

Re: TEXAN

Uz netreba uz mam to cislo od BobiseKa... wink
Este podla ceny zosu sa rozhodnem(teda skor ci niecot toho mam doma) ale ten zos v tom radiu vyzera slusne, len neviem ci pri napajani 2x25V znesie 4ohm repro ked odporucaju trafo 2x22V na 8ohm a ja mam 2x18V....
zos pojde do maleho subu.... cize ostatne pasmo netreba aby prenasalo az tak dobre ako nizke frekv.

edit// je to tento zos http://www.svetelektro.com/clanky/konco … 0w-81.html ....myslim ze na moje ucely postacuje smile

(upravil jik 26. 9. 2007 7:53)

Re: TEXAN

Tenhle zesilovač vyšel v AR hned dvakrát. Jednou v AR 2003/8 a podruhé o několik čísel zpět nebo dopředu jako aktivní subwoofer. Stejná DPS (jenom malá změna - jednou  byly v emitorech koncáků cívky a podruhé odpory). Ve článku Zesilovač to bylo primárně pro 8 ohmů, ve článku Aktivní subwoofer to bylo součástí subwooferu s 4 ohmovým reproduktorem. 4 nebo 8 - to jedno, bude to pouze otázka chlazení.

(upravil lacik21 26. 9. 2007 10:14)

Re: TEXAN

Ešte ked ste už pri tom zosilovači čo bol v amare tak to zase niekto niečo obkreslil lebo to je 30 rokov stará schéma ktorú používala tesla vráble vo svojich zosikoch ako napríklad studiosolo 70 ..... Inač pár krát som to robil celkom v pohode zosilnovač ide bez problémou aj do 4 ohm.A ešte niečo tie cievky v schéme to je somarina ,boli v nom použité výstupné emitorové odpory a to také že na výkonovom odpore bol navinutý odporový drot.Niekto kto to obkresloval teda autor článku asi nerozozná ani cievku od odporového drotu.

Web

Re: TEXAN

Studiosolo 70 je kvazikomplementár.

Web

Re: TEXAN

Je to obslehnuty ze Studiosolo 71.