Téma: CN 02-2-12/4

Zdravim, mam otazku, ci nahodou niekto nevie alebo nema zmerane hodnoty indukcnosti cievok tejto vyhybky. Ma 2ks doma a nemam pre ne vyuzitie, tak by som suciastky rad pouzil do inych vyhybiek. Dik moc za kazdu odpoved

Re: CN 02-2-12/4

Vim ale nejsem si tím 100% jistý.
1,3mH a 0,3mH

Re: CN 02-2-12/4

na vyskach ma 0,22mH, s Kurpelmom sme vcera odmerali, ale basova sa akosi nepodarila odmerat smile

Re: CN 02-2-12/4

Jj, nepodarilo sa ju. Je to starý elektrónkový LC merák BM... Nechce mi ani odmerať fungl nové 3,3mH visaton cievky vinuté 1mm drôtom. Neviem čo s tým, žeby mali malý Q?

Web

Re: CN 02-2-12/4

Já to měřil měřákem co máme v práci - nějaký nový digiťák ale nevím z hlavy co je to přesně zač. Vím jen že měří na několika různých kmitočtech a má nějaké další vychytávky a tunu nastavení takže zas takový šmejd to zas nebude. Našel jsem papírek kde jsem si to poznamenal. Naměřil jsem 1,296 na basech a 0,28 na výškách. Tak jsem se zas tak moc nesekl. Jen by mě zajímalo který měřák tedy měří přesněji smile Mám odměřené i 8ohm variantu a 3W 4ohm. Tu 3p jsem ale měřil tak jak jsou na desce a neodpajoval je tak nevím jak moc je to relevantní, ty 2p jsem měl odpájené.

Re: CN 02-2-12/4

No ten elektronkáč má určite 30 rokov, tak sa mu niekedy čudujem že vôbec fachčí.

Web