Jít do obsahu fóra

Nejsi přihlášen. Přihlas se nebo se zaregistruj.


Audioweb.cz » Nezařaditelné » Podložky TO264 - kde sehnat?

  Stránky: 1

RSS

Příspěvky [11]

Téma: Podložky TO264 - kde sehnat?

Zdravím
nejspíš už se to tu hodněkrát řešilo, ale protože neumím hledat, nic jsem nenašel.
Kde se dají sehnat podložky pod TO264 ?
Silikon, slída,... ?

Zvažuju že koupím klubíčko kerafolu... je toho pás 1mx 23mm (po odstřižení 30mm to akorát vychází pro TO264). Jenže zas netuším, čim do té nádhery dělat díry na průchod šroubu. Myslim, že nejsem první, kdo ten kerafol zkouší, pochlubte se prosím, jak tam děláte díry na šrouby.
Díky

Re: Podložky TO264 - kde sehnat?

lochajsku nemám.

to z gesu: šířka sedí přesně s pouzdra, dýlka je o mm kratší než pouzdro. To podle tebe neni prasárna?  Kdybych to tam dal a pak tady ukázal fotku, tak mi tu hned budou  dávat sodu nebo nadávat do sopláků.
Promiň, nehodlám zatím prasit pod TO264 podložku pro TOP3.

(upravil Klasikk 16. 2. 2013 21:33)

Re: Podložky TO264 - kde sehnat?

TOP-3 podlozku miesto TO264 som mal od vyroby v SPD600. Podlozky boli bez presahu, chybal na dlzku cca 1 milimeter. Skoncilo to jedneho dna obrovskou šupou v subwooferi odpalenou sietovou poistkou a dierou v ALU profile pod tranzistormi. Nuz, skrat nakratko cca 100V urobi svoje smile Tranzistorom sa nic nestalo, Pierre mi poslal kerafolove podlozky a zosik bezi dalej. Takze NEODPORUCAM smile

Jo a diery v kerafole spravil tak, ze som vzal dlhu pätku skrutku s metrickym zavitom, vo zveraku som do nej navrtal od spodu dieru s malou hlbkou a z vonka som to este zabrusil aby boli ostre hrany, cim vznikol improvizovany dierkovaci prieraznik smile

Desktop: EVE Audio SC203+ sub EVE TS107, Asus Xonar. HT: ELAC AM180, Pioneer VSX-924-K

(upravil Jan16 16. 2. 2013 22:32)

Re: Podložky TO264 - kde sehnat?

Klasikk:  Díky za info...  Já spíš uvažoval že ten "průrazník" vyrobím z nějaké ocelové hřídelky, ale ze šroubu by to šlo určitě taky. (Když se vezme delší šroub co nemá závit po celé délce) Asi to zkusím. Objednám tedy kerafol, nic jinýho se mi stejně nepovedlo najít na tuhle velikost pouzdra.


...ale kdyby někdo věděl, kde mají za přijatelnou cenu třeba ty klasické silikonové nebo slídové podložky, tak určitě dejte vědět. Může se to hodit třeba i někomu jinému.

Re: Podložky TO264 - kde sehnat?

Já jsem podložky děroval pomocí trubičky z kovové náplně propisovačky, trochu jsem to akorát zabrousil.

Web

Re: Podložky TO264 - kde sehnat?

Kup si pásek folie KERAFOL (ecom) a vyrob si na míru.. Použitelný je i Sarcon (semic trade)

Web

Re: Podložky TO264 - kde sehnat?

Sendy: Vida... propisovaček je tu kýbl, tak je prohrabu, občas jsem kovové náplně potkával. Díky za nápad.

Re: Podložky TO264 - kde sehnat?

Na malé díry obyčejná, na velké díry "velkoobjemová".

Web

Re: Podložky TO264 - kde sehnat?

killerX3, pre čo vždy tak vyletíš ked je v príspevku iných len náznak nesúhlasu s tvojim?

Re: Podložky TO264 - kde sehnat?

Je možné použít na izolaci tranďáků toto?

http://www.gme.cz/folie-teplovodiva-sam … m-p620-086

Potřebuji pro izolaci TO264 v MIR50. Díky

Re: Podložky TO264 - kde sehnat?

Ano, můžeš. Ale máš-li příležitost, ten Kerafol je lepší.
//Ty samolepící teplovodivé folie sou svinstvo..

Příspěvky [11]

  Stránky: 1

Audioweb.cz » Nezařaditelné » Podložky TO264 - kde sehnat?

Podobná témata


~±«|»¼½¾²³&@µΩπØ$£